Harry Styles uważany jest za jednego z najprzystojniejszych brytyjskich wokalistów. Jego fani i (w szczególności fanki) uwielbiają brązowe loczki artysty. Jednak one to już przeszłość. 29-latek postanowił kompletnie zmienić swój wizerunek i zgolił głowę niemal na łyso. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Harry Styles zmienił fryzurę. Postawił na buzzcut

Tak, to prawda. Niedawno w sieci pojawiło się bardzo niewyraźne i rozmazane zdjęcie, przedstawiającego Harry’ego, który rzekomo miał zgolić swoje włosy. Fani i fanki zastanawiali się wtedy czy to nie Photoshop i czy zdjęcie faktycznie jest prawdziwe.

Teraz jednak dostaliśmy potwierdzenie w postaci filmiku. Piosenkarz wybrał się na koncert U2. Swoją drogą pojawił się tam ze swoją dziewczyną Taylor Russell. Na wspomnianym wideo, które zostało opublikowane na Twitterze możemy zobaczyć, że Harry naprawdę zgolił włosy. Ma teraz fryzurę na jeżyka. Zobaczcie filmik, który przy okazji potwierdza, że wokalista i aktorka są razem. Właściwie jest bardzo uroczy.

Nie da się jednak nie zauważyć ogromnej metamorfozy, na którą zdecydował się Styles. W internecie zawrzało. I wcale nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fanki wydają się być niepocieszone. Większość kochała jednak jego dłuższe włosy i loczki. Swoją opinię wyrażają w komentarzach pod TikTokami i na Twitterze.

Fanki reagują na metamorfozę Harry’ego Stylesa. Są załamane

W internecie pojawiło się pełno komentarzy, które odnoszą się do nowej fryzury 29-latka. Większość z nich nie jest pozytywna, a fani i fanki wyrażają swoje niezadowolenie.

WIĘZIENIE – napisał ktoś na TikToku.

Nie wygląda już, jak on – dodał ktoś inny.

NIEEEE, ZROBIŁ TO – czytamy dalej.

Niech ktoś mi powie, że to nie jest prawda, proszę – brzmi kolejny komentarz.

Oprócz wpisów pod filmikami, internautki i internauci tworzą również Tweety, w których w żartobliwy sposób reagują na metamorfozę Harry’ego. Oto kilka z nich.

A wy co sądzicie o nowej odsłonie Harry’ego? Podoba wam się w buzzcut czy należycie do większości i chcielibyście, że piosenkarz nie robił nic ze swoimi włosami?

Zobacz także: