Harry Styles… Uroczy, szarmancki i romantyczny. Ostatnio udowodnił, że jest prawdziwym dżentelmenem. Razem z Lizzo przyjaźnią się i wspierają już od paru lat. Byliśmy i byłyśmy świadkami ich wielu wspólnych występów, na przykład na tegorocznej Coachelli albo podczas BBC Radio 1 Live Lounge w 2019 roku, gdzie zaśpiewali razem wielki hit Lizzo „Juice”. Nic więc dziwnego, że artysta cieszy się sukcesami swojej przyjaciółki. Z okazji jednego z nich Harry wysłał piosenkarce bukiet kwiatów, a ona podzieliła się tym w swoich mediach społecznościowych. Rozpływamy się.

Harry Styles wysłał Lizzo bukiet kwiatów

Na swoim TikToku Lizzo opublikowała filmik, w którym dziękuję Harry'emu Stylesowi za prezent. W rękach trzyma piękny (i ogromny) bukiet w ciepłych, letnich kolorach pełen różowych i pomarańczowych kwiatów. Dziękuję za kwiaty Harry – mówi wykonawczyni piosenki „Truth Hurts”, po czym je wącha.

Pod filmikiem Lizzo napisała też, z jakiej okazji otrzymała ten prezent. Harry kupił mi kwiaty i pogratulował mi osiągnięcia pozycji numer 1 z piosenką „About Damn Time”. Dodała też 7 płaczących emotikonek, które wyrażają jak bardzo jest poruszona gestem przyjaciela.

@lizzo Yall harry got me flowers congratulating me on about damn time going #1 ♬ I Love You Bitch - Lizzo

„About Damn Time” piosenką numer 1 na liście Billboard Hot 100

Lizzo z pewnością te kwiaty się należały. Osiągnęła wielki sukces. Jej nowy hit dotarł właśnie na pierwsze miejsce prestiżowej listy Billboard Hot 100. Dotychczas jej jedyna piosenka, która pojawiła się w tym zestawieniu to „Truth Hurts”, która królowała na listach przebojów w 2019 roku.

Jeszcze bardziej w tym wszystkim urocze jest to, że to właśnie piosenka Harry’ego była numerem jeden zanim stała się nim „About Damn Time” Lizzo. Pierwszy singiel z najnowszej płyty byłego członka One Direction „As It Was” spadł na niższą pozycję. Harry’emu w ogóle nie przeszkadzało to w tym, aby i tak pogratulować przyjaciółce i cieszyć jej szczęściem.

Harry Styles i Lizzo – najsłodsi przyjaciele w show-biznesie

Jak wspominaliśmy wcześniej artyści przyjaźnią się już od paru lat. Harry zaprosił Lizzo w tym roku na scenę na Coachelli, gdzie był headlinerem. Wystąpili razem w pasujących outfitach od Gucciego, co było jeszcze słodsze. A zaśpiewali cover piosenki Glorii Gaynor „I Will Survive” i nową wersję piosenki… One Direction „What Makes You Beautiful”. Publiczność oszalała.

Lizzo wsparła Stylesa, gdy pojawił się jego nowy album „Harry’s House”. Artysta włożył w ten album całego siebie. Kocham jego nową płytę – powiedziała artystka na instagramowym livie.

Zobacz także:

Prawdziwe przyjaźnie w show-biznesie są rzadkie. Dlatego cieszymy się, że możemy oglądać Harry'go i Lizzo, wspierających się i występujących razem na scenie. Uwielbiamy ten duet!