Harry Styles nie przestaje zaskakiwać. Jeden z aktualnie najpopularniejszych piosenkarzy na świecie ogłosił nowe daty swojego światowego tournée o nazwie Love On Tour. Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich fanek i fanów artysty z Polski - wokalista tym razem również uwzględnił nasz kraj w swoich koncertowych planach.

Ze względu na duże zainteresowanie, międzynarodowa gwiazda Harry Styles ogłosiła kontynuację Love On Tour z 19 nowymi koncertami w Europie oraz nowymi występami w Austin, Chicago i São Paulo, a także zmianę miejsca w Limie w Peru. Wyprodukowana przez Live Nation, 83-dniowa międzynarodowa trasa w 22 krajach obejmie 44 koncerty w najbardziej znanych miejscach Ameryki Północnej, 13 koncertów w Ameryce Łacińskiej oraz 7 koncertów w Australii i Nowej Zelandii - czytamy w oficjalnym komunikacie organizatora, czyli firmy Live Nation.

Harry Styles w Polsce 2023 - data, miejsce

Harry Styles ponownie odwiedzi Polskę 2 lipca 2023 roku (niedziela). Tym razem artysty będzie miała okazję posłuchać znacznie większa rzesza ludzi niż w krakowskiej Tauron Arenie. Drugi koncert ex-wokalisty One Direction nad Wisłą odbędzie się bowiem na największym obiekcie sportowo-widowiskowym w Polsce, czyli na stadionie PGE Narodowy, które jest w stanie pomieścić nawet 60 tysięcy osób.

Harry Styles na Narodowym 2023 - bilety

Bilety na przyszłoroczny koncert Harry'ego Stylesa na stadionie Narodowym w Warszawie trafią do sprzedaży już w przyszłym tygodniu. Jako pierwsi możliwość nabycia wejściówek otrzymają klienci Ticketmaster, czyli osoby, które posiadają konto na Ticketmaster.pl lub są zalogowane w aplikacji. Przedsprzedaż dla nich rozpocznie się w czwartek 1 września o godz. 10:00. Z kolei sprzedaż ogólna ruszy na LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl w piątek 2 września o godz. 10.00.

Harry Styles w Warszawie 2023 - support 

Przed występem głównej gwiazdy wieczoru na Narodowym publiczność będzie rozgrzewał brytyjski duet indie-rockowy Wet Leg. Zespół tworzą wokalistka Rhian Teasdale oraz gitarzystka Hester Chambers. Dziewczyny mają na razie na swoim koncie tylko jeden album. Jest nim wydany w kwietniu 2022 roku krążek zatytułowany po prostu „Wet Leg”, z którego pochodzą single „Chaise Lounge”, „Wet Dream”, „Too Late Now”, „Oh No”, „Angelica” i „Ur Mum”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

 

Planujecie wybrać się na koncert Harry'ego Stylesa w Warszawie?

 

Zobacz także: