Harry Styles nie przestaje zaskakiwać. Popularny wokalista, a ostatnio coraz częściej także aktor, zdecydował się pójść w ślady Rihanny, Lady Gagi czy Ariany Grande i... otworzyć własny biznes kosmetyczny. Co ciekawe, jeszcze zanim artysta zdążył oficjalnie pochwalić się swoją własną marką, to o jego brandzie zdażyło się już zrobić bardzo głośno w social mediach. To wszystko oczywiście dzięki najbardziej spostrzegawczym fanom artysty. Oto, co wiemy na temat Pleasing.

Pleasing – rodzaje i ceny komsmetyków Harry'ego Stylesa

Wszechstronnie utalentowany 27-latek stawia na wiarygodność. W pierwszej kolejności postanowił więc wypuścić na rynek produkty, których sam od lat używa na co dzień... Domyślacie się już o co chodzi? Ok, nie będziemy was dłużej trzymać w niepewności. Jednym z premierowych produktów spod szyldu Pleasing jest zestaw czterech lakierów do paznokci o nazwie The Perfect Polish Set.


Naszą uwagę zwróciły nie tylko ciekawe kolory lakierów (różowy, biały, kremowy i granatowy), ale także stylowe opakowanie, którego kluczowym elementem jest elegancka, odkręcana kulka. Cena zestawu to 278 złotych. Lakiery mają być też sprzedawane osobno w cenie 86 złotych za sztukę.


Poza standardowymi lakierami, w sprzedaży pojawią się także dwa przedłużające ich trwałość topy (Perfect Pearl Polish oraz Pearly Tops Polish) za 86 złotych oraz rozświetlające serum (Illuminating Serum) w cenie 150 złotych. Produkty do manicure i pedicure to jednak nie wszystko. Jak udało nam się dowiedzieć, w ofercie Pleasing znajdzie również produkt w stylu 2 w 1. Posiadający dwie końcówki „pisak” z aplikatorami w formie chłodzących, stalowych wałków o nazwie The Pleasing Pen to z jednej strony orzeźwiajacy i niwelujący oznaki zmęczenia żel pod oczy z borówką czerwoną, okrą i solą hialuronową, a z drugiej matowy olejek do ust, czyli coś w sam raz dla tych, którzy lubią zadbać o nawilżenie ust, ale nie przepadają za mocnym połyskiem. Jego cena to 129 złotych.

Pleasing – kiedy i gdzie kupić kosmetyki Harry'ego Stylesa?

Kosmetyczna marka wykonawcy przeboju „Sign of the Times” zadebiutuje jeszcze pod koniec tego miesiąca! Data premiery została wyznaczona na 29 listopada. Początkowo produkty od Pleasing można nabyć jedynie online – za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej marki, czyli Pleasing.com. Przedsprzedaż już wystartowała. Za jednym razem można zamówić maksymalnie 4 sztuki każdego produktu.

Skusicie na lakiery i inny kosmetyki od Harry'ego Stylesa?