Dla wielu fanek i fanów życie prywatne Harry’ego Stylesa jest równie interesujące co utwory jego autorstwa, na czele z „As It Was”, czyli hitem ubiegłego roku. Po rozstaniu z Olivią Wilde, o którym media show-biznesowe poinformowały w listopadzie 2022, jego sprawy sercowe (w tym ewentualne związki) stały się tematem numer jeden. Spekulowano m.in., że pochodzący z Wielkiej Brytanii artysta znowu spotyka się z Kendall Jenner. Plotki na ten temat ucichły, ale ostatnio został połączony z kolejną kobietą. Tym razem chodzi o przyjaciółkę z liceum. 

Harry Styles został przyłapany w towarzystwie dziewczyny z liceum

Popularny serwis plotkarski „Page Six” opublikował zdjęcia, na których widać Harry’ego Stylesa w towarzystwie Ellis Calcutt, z którą podobno łączyło go coś więcej w czasach szkolnych. Wokalista miał na sobie czarną puchówkę North Face, spodnie Nike w tym samym kolorze, białe sneakersy i dopasowane do nich skarpetki, okulary przeciwsłoneczne oraz materiałową torbę, z kolei włosy spiął za pomocą klamerki. Jego przyjaciółka postawiła na klasyczny płaszcz, zielony golf, pasującą do niego czapkę, klasyczne jeansy, sneakersy i torbę zakładaną przez ramię. Jak wynika z krążących w sieci fotografii, para wybrała się na kawę i spacer. 

Harry Styles ma nową dziewczynę?

Wspomniane zdjęcia wywołały lawinę spekulacji. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy Harry Styles spotyka się z Ellis Calcutt, z którą łączono go już ponad dekadę temu. Cóż, wszystko wskazuje na to, że główni zainteresowani całą sprawą są „tylko” przyjaciółmi. W przeszłości kobieta komentowała medialne doniesienia. Teraz zarówno ona, jak i muzyk milczą. Natomiast dodatkowych wyjaśnień można szukać na jej profilu na Instagramie. Jak się okazuje, w marcu 2022 roku Ellis Calcutt przyjęła oświadczyny swojego partnera. W związku z tym może chciała zaprosić Harry’ego Stylesa na ślub?