Heidi Klum już może zaliczyć tegoroczne święta do udanych! Niemiecka modelka powiedziała „tak” swojemu o 16 lat młodszemu partnerowi, Tomowi Kaulitzowi, członkowi popularnej w latach 2000 grupy Tokio Hotel. Informacją o zaręczynach niezwłocznie podzieliła się na swoim Instagramie, publikując zdjęcie z ukochanym, na którym prezentuje również pokaźny pierścionek zaręczynowy. Choć to bardzo świeży związek, bo Heidi i Tom zaczęli spotykać się w marcu tego roku, najwyraźniej 45-letnia modelka i 29-letni wokalista nie mają wątpliwości, że są sobie pisani, a im szybciej sfinalizują swój związek, tym lepiej.

Meghan Trainor wzięła ślub w swoje 25. urodziny! Zobaczcie suknię panny młodej! >>>

Heidi Klum i Tom Kaulitz zaręczyli się. Modelka była już mężatką dwukrotnie 

Jeśli Heidi Klum wyjdzie za Toma Kaulitza, będzie to jej trzecie małżeństwo. Pierwszym mężem modelki był Ric Pipino, z którym rozwiodła się w listopadzie 2002 roku, a drugim popularny brytyjski wokalista Seal. Para pobrała się w 2005 roku, a na początku 2012 roku ogłosiła separację, ostatecznie zakończoną rozwodem. Z małżeństwa z muzykiem Heidi ma córkę Lou oraz synów Henry'ego i Johana. Natomiast owocem związku modelki z Flavio Briatore jest córka Leni. Po rozpadzie związku z Sealem spotykała się m.in. z Vito Schnabelem, który znany jest jako miłośnik sztuki i... starszych od siebie kobiet, a także amerykańskim aktorem Nickiem Cannonem (byłym mężem Mariah Carey). Obaj panowie także byli młodzi od Klum, ale różnica wieku nie była tak duża, jak w przypadku Kaulitza. Swoją drogą, pamiętacie go za czasów Tokio Hotel? My nigdy nie zapomnimy tych jego dredów wypuszczonych spod czapki z daszkiem. 

Travis Scott i Kylie Jenner wezmą ślub? Raper planuje oświadczyć się swojej dziewczynie i wyznaje, że „to ta jedyna” >>>