Henry Cavill nie może narzekać na nudę w życiu zawodowym. Na początku tygodnia dowiedzieliśmy się, że aktor powróci do roli Supermana. Co więcej, już niebawem światło dzienne ujrzy kontynuacja filmu „Enola Holmes”, którego uroczysta premiera odbyła się w Paris Theater w Nowym Jorku. Co ciekawe, Henry Cavill nie pojawił się sam na czerwonym dywanie. Towarzyszyła mu Natalie Viscuso, czyli jego partnerka. To ich pierwsze publiczne wyjście jako para. 

Henry Cavill i Natalie Viscuso razem na czerwonym dywanie

Na premierze „Enoli Holmes 2” nie mogło zabraknąć członkiń i członków obsady. Millie Bobby Brown, która gra główną rolę, pozowała na ściance razem ze swoim chłopakiem – Jake’em Bongiovim. Natomiast Henry Cavill (filmowy Sherlock) zabrał Natalie Viscuso na czerwony dywan. 39-letni aktor miał na sobie szary garnitur w jasne prążki, z kolei jego ukochana postawiła na kremową sukienkę maxi z czarnym paskiem na wysokości talii. Para absolutnie zachwyciła podczas swojego debiutu. 

fot. Getty Images

Więcej wspólnych zdjęć Henry’ego Cavilla i Natalie Viscuso możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Henry Cavill i Natalie Viscuso – kim jest partnerka znanego aktora?

Przypomnijmy, że Natalie Viscuso, która spotyka się z Henrym Cavillem, pracuje w mediach. Aktualnie jest związana z firmą Vertigo Entertainment. Natomiast w przeszłości była zatrudniona w Legendary Entertainment, czyli wytwórni, która odpowiada m.in. za produkcję filmu „Enola Holmes” z 2020 roku. Warto dodać, że Natalie Viscuso ma 33 lata i urodziła się w Nowym Meksyku. Od pewnego czasu mieszka jednak w Los Angeles. Co ciekawe, przed laty, a konkretnie w 2005 roku wystąpiła w popularnym show MTV „My Super Sweet 16”.

Henry Cavill i Natalie Viscuso – historia związku

Debiut Henry’ego Cavilla i Natalie Viscuso na czerwonym dywanie to dobra okazja do tego, by poznać (krótką) historię ich związku. Główni zainteresowani całą sprawą dbają o swoją prywatność, dlatego nie wiadomo, kiedy dokładnie zaczęli się spotykać. Ale, przypomnijmy, że w kwietniu 2021 roku gwiazdor „Wiedźmina” i wspomnianej „Enoli Holmes” opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie ze swoją ukochaną, a tym samym potwierdził, że jest między nimi coś więcej. 

To ja wyglądający na pewnego siebie na chwilę przed tym, jak moja piękna i błyskotliwa ukochana, Natalie, pokona mnie w szachach – czytamy w opisie postu, który aktor wrzucił na swój profil na Instagram. 

Zdjęcie, na którym Henry Cavill i Natalie Viscuso grali w szachy, możecie zobaczyć poniżej.  

Uroczo, prawda?