Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów Supermana. Jeżeli nie oglądaliście jeszcze filmu „Black Adam”, wybaczcie nam ten spoiler, jednak ma on bezpośredni związek z wczorajszym ogłoszeniem. Wspomniany superbohater pojawił się w napisach końcowych i, jak okazało się na początku tygodnia, to dopiero przedsmak tego, co czeka nas już niebawem. Henry Cavill, który go gra, potwierdził, że po raz kolejny założy charakterystyczny kostium z czerwoną peleryną. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Henry Cavill powraca jako Superman

Po premierze „Black Adam” zaczęto spekulować, czy Henry Cavill powróci do roli, która przyniosła mu międzynarodową sławę i rozgłos. W ubiegły poniedziałek (24 października 2022 roku) aktor potwierdził medialne doniesienia. Opublikował post na swoim profilu na Instagramie, w którym przyznał, że epizod w nowym filmie Jaume’a Collet-Serry to dopiero początek, a także podziękował fanom i fankom za cierpliwość. Podobno ma ona zostać wynagrodzona.

Chciałem poczekać do końca weekendu z publikacją tego postu, by jak najwięcej osób mogło obejrzeć film „Czarny Adam” – zaczął Henry Cavill. – Ale teraz, gdy wiele i wielu z was ma już seans za sobą, chciałem ogłosić to oficjalnie: wracam jako Superman. (...) Dziękuję za wasze wsparcie i cierpliwość. Obiecuję, że zostaną wynagrodzone. 

Krótkie wideo, w którym Henry Cavill podzielił się radosnymi wieściami ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami, możecie zobaczyć poniżej. 

Niestety szczegóły nowej produkcji z Supermanem nie zostały jeszcze ujawnione. Nieoficjalnie mówi się o kontynuacji „Człowieka ze stali”. Warto jednak zaznaczyć, że informacje na ten temat nie zostały jeszcze potwierdzone. 

Henry Cavill jako Superman

Przypomnijmy, że Henry Cavill stał się Supermanem w 2013 roku, gdy światło dzienne ujrzała nadmieniona produkcja. Potem mogliśmy oglądać go także w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Lidze Sprawiedliwości” oraz „Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera”.

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli, że już wkrótce zobaczymy Henry’ego Cavilla w jeszcze innej roli, a mianowicie Geralta z Rivii. Trwają bowiem prace nad trzecim sezonem „Wiedźmina”. Premiera odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec 2023 roku. O szczegółach możecie przeczytać tutaj: