Henry Cavill nie jest już singlem!

Sorry dziewczyny, nie mamy dla was dobrych wiadomości. Henry Cavill nie jest już wolny... I nie są to już tylko domysły. Aktor właśnie potwierdził związek na Instagramie. I opublikował wspólne zdjęcie z dziewczyną. Ale po kolei...

Status związku Henry'ego Cavilla przez długi czas pozostawał niepewny, teraz wiadomo jednak, że ma dziewczynę. Kilka dni temu Supermana, lub jak wolicie – Wiedźmina, widziano w londyńskim parku, idącego z dziewczyną za rękę. Para wybrała się wspólnie na spacer z psem rasy akita inu. Wtedy dowiedzieliśmy się, że dziewczyna Henry'ego Cavilla jest blondynką, bo jej długie włosy podczas spaceru falowały na wietrze. Na twarzy miała obowiązkową maseczkę (niestety, zsuniętą na brodę...) i duże okulary przeciwsłoneczne. Ubrana była w czarny golf, jeansy w tym samym kolorze, klasyczny wełniany płaszcz i białe sneakersy Nike z czerwoną łyżwą. Zdjęcia, a nawet memy (głównie hiszpańskojęzyczne) już zaczęły krążyć w sieci. Przykłady znajdziecie w naszej galerii. 

Kim jest dziewczyna Henry'ego Cavilla, Natalie Viscuso?

Kim jest dziewczyna Henry'ego Cavilla? Dziś wiemy na ten temat więcej. W sobotę aktor potwierdził bowiem swój związek, publikując wspólne zdjęcie z dziewczyną na swoim Instagramie. Spodoba wam się, jeśli jesteście fanami hitu Netfliksa „Gambit królowej”, bo na zdjęciu para gra w szachy! 

„To ja spokojny i pewny siebie tuż przed tym jak moja piękna i wspaniała ukochana Natalie rozgromi mnie w szachach” – napisał aktor w opisie zdjęcia, zdradzając tym samym imię swojej wybranki. 

Dziewczyna aktora to 31-letnia Natalie Viscuso, którą możecie pamiętać z programu MTV „My Super Sweet 16, w którym bogate amerykańskie dzieciaki chwaliły się swoimi wystawnymi przyjęciami urodzinowymi – naturalnie na koszt rodziców. Urodziny wybranki Cavilla można było „świętować” w pierwszym sezonie show, po tym, gdy przeprowadziła się z Roswell do San Siego w Nowym Meksyku.  Viscuso nie ma jednak ambicji, by zostać gwiazdą, choć pracuje w show-biznesie. Jest wiceprezeską studia telewizyjnego Legendary Entertainment, które stoi za produkcją dwóch filmów z udziałęm Henry'ego Cavilla: „Mężczyzna ze stali” i „Enola Holmes”. Co pozwala nam domyślać się, jak para się poznała. 

Z kim wcześniej spotykał się Henry Cavill?

Nowa dziewczyna Henry'ego Cavilla, między innymi ze względu na kolor włosów, pod względem wyglądu podobna jest do jego poprzednich partnerek: Kaley Cuoco, znanej z „Teorii wielkiego podrywu”, z którą aktor spotykał się w 2013 roku zaraz po premierze „Człowieka ze stali” (widywali się tylko 10 dni, ale za sprawą mediów o związku było naprawdę głośno), a także Ellen Whitaker, która zawodowo jeździła konno i była dotychczas najpoważniejszą partnerką aktora. Nie dość, że spotykali się najdłużej, to jeszcze się zaręczyli! Cavill oświadczył się w dniu urodzin dziewczyny, do ślubu jednak nigdy nie doszło. Do dziś nie wiadomo z jakiego powodu, ale związek się rozpadł. Podobnie jak jego ostatnia relacja – z kaskaderką filmową Lucy Cork, z którą rozstał się w 2018 po roku spotykania. Czy tym razem będzie inaczej? Czas pokaże. My trzymamy rękę na pulsie. Wycierając łzy.