Rodzina Hilarii i Aleca Baldwinów znów się powiększyła. 22 września urodziła się Ilaria Catalina Irena. To już siódme dziecko pary. Z tej okazji aktor i trenerka jogi postanowili zrobić sobie wspólny rodzinny portret. Hilaria Baldwin opublikowała na Instagramie zdjęcie, które momentalnie zrobiło furorę. Zobaczcie!

Hilaria i Alec Baldwinowie pozują z dziećmi na najnowszym zdjęciu rodzinnym

Wczoraj na Instagramie Hilarii Baldwin pojawiło się zdjęcie, które przedstawia jej rodzinę w komplecie. Cała dziewiątka siedzi w sypialni i patrzy w stronę aparatu. Fotografia wygląda bardzo naturalnie, a główni zainteresowani całą sprawą wyglądają na bardzo szczęśliwych. 

Na pierwszy plan wysuwa się małżeństwo. Alec – ubrany w czarną koszulkę i dżinsy oraz Hilaria, która wygląda prześlicznie w białej, zwiewnej sukience. Pomiędzy nimi widzimy dzieci. Czterech synów i trzy córki. Nasze pierwsze zdjęcie z najmłodszymi Baldwinami! – napisała trenerka – Baldwinito dream team. Ireland, brakuje nam ciebie, kochamy cię – zwróciła się do córki swojego ukochanego z małżeństwa z Kim Basinger.

Drugą część wpisu 38-latka poświęciła swojej przyjaciółce i fotografce, Erouli Dimitriou. Teraz mój list miłosny do @roushoots: 20 lat przyjaźni, uwieczniałaś momenty z moją rodziną, odkąd byłam w ciąży z Rafa. Jesteśmy wdzięczni, że cię mamy. (…) Rou ma cierpliwość świętej,  ma w sobie spokój i dodatek z mamy. Kochamy cię – napsiała Hilaria Baldwin do swojej przyjaciółki, która jest autorką ich rodzinnego zdjęcia.

Hilaria i Alec Baldwinowie – dzieci

Para jest małżeństwem już ponad 10 lat, bo od czerwca 2012 roku. Od tamtego czasu doczekała się siódemki dzieci. Najstarsza córka, Carmen, ma 9 lat, następnie Rafael, który ma 7 lat, 5-letni Leonardo, 4-letni Romeo, Eduardo, który ma niecałe dwa lata i Lucia, która skończyła 18 miesięcy. Teraz do tego grona dołącza także wspomniana już Ilaria Catalina Irena. Dziewczynka przyszła na świat kilka tygodni temu. 

Trenerka jogi bardzo często publikuje zdjęcia swoich dzieci w mediach społecznościowych, dlatego, obserwując ją, z pewnością będziemy na bieżąco. Hilaria chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego, pokazując realia bycia matką (już) siódemki.

Ilaria Catalina Irena – narodziny

Najmłodsza córeczka pary urodziła się 22 września tego roku. Dwa dni później jej mama opublikowała wzruszające wideo, za pośrednictwem którego poinformowała fanki oraz fanów, że dziewczynka jest już na świecie, poza tym pokazała wspólne kadry z rodzeństwem. Ona już tu jest! Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby przedstawić wam nasze małe spełnione marzenie – napisała wtedy na Instagramie.

Zobacz także: