O jajku rzadko kiedy mówi w kontekście urody. Jeśli już, to raczej chodzi o włosy – ta babcina metoda polegająca na wcieraniu w nie świeżego żółtka gwarantuje włosom błyskawiczny powrót do formy i sprawia, że odzyskują sprężystość i blask. Co ciekawe, jest w użyciu do dziś. Z powodzeniem stosowana także przez gwiazdy, dzięki swej skuteczności i dostępności nie wyszła z mody mimo to, że rynek beauty jest w temacie pielęgnacji włosów wysycony do granic możliwości i wciąż pojawia się coś nowego.

Koreańska pielęgnacja – wszystko, co chciałybyście o niej wiedzieć. Rozmowa z Justyną Szwarc, założycielką Juui.pl [WIDEO]

Holika Holika Sleek Egg Skin - największy hit koreańskiej pielęgnacji

Ale od pewnego czasu hasło jajko, a raczej jajeczna ma więcej wyszukań niż zwykle i całkiem nowe propozycje odpowiedzi. Wszystko przez ogromne, niespodziewane chyba przez samego producenta zainteresowanie nowością wcale nie wiązaną z włosami. Chodzi bowiem o piankę jajeczną koreańskiej marki Holika Holika. Lider koreańskiej pielęgnacji obecny na rynku od 8 lat doczekał się ponad 140 sklepów i to nie tylko w samej Azji. Są duże szanse, że hit marki, czyli Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel - wielofunkcyjny aloesowy żel, właśnie znalazł godnego następcę!

Holika Holika Sleek Egg Skin, czyli myjąca pianka do twarzy zawiera ekstrakt z żółtka i hydrolizowanej skorupki jajka, które zapewniają skuteczne i dogłębne oczyszczenie skóry i przygotowują ją pod dalszą pielęgnację. Witamina D i lecytyna zawarte w żółtku dodatkowo nawilżają skórę, a naturalnie sfermentowany ocet ryżowy dodatkowo ją odświeża i zapewnia lepszą absorpcję aktywnych składników.

Jak używać pianki do mycia twarzy Holika Holika Sleek Egg Skin?

Wszystko przez niecodzienny kształt Holika Holika Sleek Egg Skin. Specyfik zamknięty jest w butelce przypominającej dwie złączone połówka jajka. Jeśli macie go w rękach pierwszy raz, możecie mieć poważne wątpliwości, co z nim zrobić. Pierwszy krok to zdjęcie wieczka takim ruchem, jak byście odkręcały krem. Następnie wystarczy otworzyć żółty dozownik i zaaplikować odrobinę produktu na dłoń. Płyn trzeba dobrze rozetrzeć – po chwili powstanie aktywna piana, którą będziecie mogły nałożyć na twarz.

Holika Holika Sleek Egg Skin – cena

Produkt nie należy do najtańszych, ale w taką pielęgnację warto zainwestować. Piankę Holika Holika Sleek Egg Skin dostaniecie za niecałe 40 zł m.in. w Superpharmie. Dostępna jest w kilku kolorach: m.in. białym i żółtym. Próbowałyście już Holika Holika Sleek Egg Skin?

Tę koreańską maskę w płachcie w jednorożce kupicie w Biedronce za grosze!

Zobacz także: