Honorata Skarbek ma za sobą burzliwy związek ze Smolastym, a właściwie Norbertem Smolińskim. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej tworzyły jedną z najbardziej uroczych par w show-biznesie, dlatego ich rozstanie w 2019 roku wzbudziło wiele emocji wśród ich fanów. Kilka miesięcy później okazało się, że Honorata Skarbek i Smolasty znów są razem. W mediach pojawiły się nawet informacje, według których zakochani planują ślub. Wokalistka opublikowała bowiem zdjęcie w sukni ślubnej na swoim profilu na Instagramie i opatrzyła je wymownym hashtagiem #bridetobe. Jak się jednak okazało, przymierzyła kreację dla zabawy – na razie nie myśli o wychodzeniu za mąż. Honorata Skarbek i Smolasty nie planują wspólnej przyszłości. Co więcej, wokalistka jest zakochana w innym mężczyźnie. O kogo chodzi?

Honorata Skarbek ma nowego chłopaka!

Honorata Skarbek jest znowu zakochana, o czym poinformowała kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wczoraj natomiast wokalistka i influencerka opublikowała zdjęcie z romantycznej kolacji w restauracji, jaką zorganizowała dla nowego chłopaka z okazji jego urodzin. Na fotografii nie widać jego twarzy. Wiadomo natomiast, że partner Honoraty Skarbek skończył 23 lata – świadczą o tym czerwone balony z helem, a także opis zdjęcia opublikowanego przez gwiazdę w mediach społecznościowych. Autorka utworu Perseidy podarowała nowemu chłopakowi absolutnie wyjątkowy prezent urodzinowy, a konkretnie czarno-biały portret.

Kim jest nowy chłopak Honoraty Skarbek? Gwiazda na razie nie zdradziła tożsamości swojego ukochanego. Możemy się więc spodziewać, że 23-latek nie jest związany zawodowo z show-biznesem. Z kolei serwis Pudelek podaje, że nowy chłopak Honoraty Skarbek wcześniej spotykał się z Adą Śledź, czyli uczestniczką pierwszej edycji głośnego reality-show Love Island. W tym wypadku pozostaje nam nic innego, jak czekać na wspólne zdjęcie Honoraty Skarbek z nowym partnerem.

Honorata Skarbek nagrała nową piosenkę! Śpiewa w niej o Smolastym? >>>