Koziorożec horoskop miesięczny na 2019 rok

Styczeń 2019
W tym miesiącu bądź uważna. Wokół Ciebie materia spraw zaczyna gęstnieć, obracaj się w niej ostrożnie, aby nie zaniedbać żadnych spraw. Jeśli się zagapisz możesz zaprzepaścić fajną okazję do zrobienia niezłego interesu. Czas sprzyja zarabianiu pieniędzy lub przynajmniej planowaniu wielkich atrakcyjnych zarobków.

Luty 2019
Znów możesz czuć dyskomfort, że nie wszystko jest tak jak chcesz. A wiadomo, Ty lubisz mieć sprawy pod kontrolą. Szczęśliwie im dalej w miesiąc tym bardziej wszystko zacznie się fajnie układać i to zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Miesiąc można będzie zaliczyć do naprawdę niezłych w skali roku. Uważaj na kręgosłup.

Marzec 2019
Utrzymasz dobrą formę. To będzie spokojny czas. Zajmiesz się urządzaniem mieszkania. Z drugiej strony zaczniesz się zastanawiać nad swoim związkiem - czy obecny partner nie jest tylko plasterkiem na stare rany po poprzednich związkach. Jeśli tak - ogólnie rzecz ujmując plasterki po czasie odpadają. Zrób listę korzyści jakie masz z tego związku. Jeśli jest ich ponad 50 % - nie ma powodów do rewolucji.

Kwiecień 2019
Zacznie się spokojnie, ale później będzie dziwnie. Przestaniesz nadążać za nieoczekiwanymi zwrotami akcji we własnym życiu. Potrzebujesz się wychillować, bo inaczej zwariujesz. Kwiecień będzie dla Ciebie czasem koncentracji na zawodowych planach, kończenia remontów, urządzania własnego mieszkania i większego skupienia na sprawach duchowych. Czy naprawdę aż tak nie wierzysz w siły nadprzyrodzone?

Maj 2019
Zaczniesz marzyć. Życie domowe będzie układało się idealnie - kawa pita na własnym tarasie w spokojnym świetle poranka naprawdę smakuje inaczej. To miesiąc w którym warto uważać na potencjalną ciążę (jeśli nie planujesz) lub wręcz przeciwnie  - nie uważać (jeśli czujesz, że najwyższy czas na dziecko). To też najlepszy dla Ciebie czas na romans. Przełożeni też będą teraz Tobą zachwyceni.

Czerwiec 2019
Pomagaj innym, zwłaszcza rodzinie. Nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków i uważaj na zaloty starszego adoratora. Może nieco się rozluźnisz, a to przyciągnie do Ciebie zachowania przez niektórych uznane za niestosowne. Jednak masz w sobie takie pokłady spokoju, a czasami wręcz ironii, że nawet z niekomfortowych sytuacji wybrniesz obronną ręką. Możliwa większa ilość obowiązków służbowych.

Lipiec 2019
Ktoś przyjdzie do Ciebie po coś, co uważa, że powinien od Ciebie dostać. Sytuacja będzie kłopotliwa, bo nie bardzo wiesz co jesteś komu winna. A robienie sobie kłopotów w pracy to ostatnia rzecz o jakiej teraz myślisz. Zwłaszcza, że sprawy w domu nieco się komplikują, a nawet mogą przerodzić się w małą wojenkę.

Sierpień 2019
W tym miesiącu będziesz dużo myśleć. Świadomość i planowanie - to twoje wielkie zalety. A ponieważ działasz z reguły małymi krokami i w tym miesiącu nie ma sensu martwić się na zapas. Możesz liczyć na zaskakującą pomoc ze strony współpracowników. Twój partner zaskoczy Cię niecodzienną propozycją.

Wrzesień 2019
Jesteś czuła na prestiż, wpływy, postrzeganie Ciebie przez otoczenie. Wiadomo, to jest ważne, ale nie spalaj się w tym. Są okresy, kiedy po prostu trzeba się wycofać i pozwolić błyszczeć innym. Bycie szarą eminencją też ma swoje plusy. I daje więcej czasu na metodyczne przemyślenie i nakreślenie planów na najbliższy czas. Zmiana pracy? Propozycje niewykluczone. Czas na kupno biletów na urlop.

Październik 2019
Będziesz rozgniewana i nabuzowana. Chmura gradowa w Twoim sercu będzie miała wiele wspólnego z tematami technicznymi (niepodpisane umowy, zaległe wypłaty, nieuczciwi kontrahenci). Coś będzie Cię dodatkowo rozpraszać. Rób sobie każdego wieczoru odprawę sama ze sobą. Myśl wtedy tylko o pozytywnych uczuciach i o tym ile naprawdę jesteś warta. Sporo!

Horoskop 2019 Wodnik (20.01–18.02): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad 2019
W tym miesiącu możesz spotkać się z zainteresowaniem kogoś zajętego, a nawet z propozycją trójkąta. Małe szanse, że na to pójdziesz. Całą energię skierujesz w pracę, będziesz realizować nowe projekty z prędkością światła. Czeka Cię sporo wyjazdów. Jeśli będziesz chciała zrobić coś złego, na Twojej drodze staną liczne przeszkody.

Grudzień 2019
Poczujesz się prawdziwie kochana. Rozliczysz przeszłość. Być może jesteś w związku z kimś młodszym, ale pierwszy raz od dawna przestało Ci to przeszkadzać. Być może to rozważania na temat duchowości, większa cierpliwość, większa otwartość na innych. Poczujesz, że świat to miłe miejsce i być może nikt nie chce Cię tu oszukać.
 

Karta tarota dla Koziorożca na 2019 rok - Kochankowie

Możesz odczytywać tę kartę dosłownie (i tego gorąco Ci życzymy). Ale karta ta może oznaczać też większy nacisk na wszelkiego rodzaju związki z drugimi osobami, także te w pracy i w rodzinie, nawet z dziećmi. Jest wiadomością dotyczącą sfery relacji. Mówi o udanym lub nieudanym  dzieleniu się swoim punktem widzenia z drugą osobą. Ale też, co zaskakujące, o okazywaniu bezbronności. Częściowym i powolnym odkrywaniu tajemnicy. O przyciąganiu się przeciwności. Generalnie pojawią się w twoim życiu nowe ważne osoby (w pracy lub sferze uczuć) Nie muszą być to łatwe relacje, ale na pewno będzie warto. Nie bój się zaangażowania, nawet jeśli czujesz, że nie do końca się rozumiecie. To wspaniały trening emocji, poszerzenie pola odczuwania, krok ku dojrzałości. Niewykluczone jest też, że ta krótka relacja będzie niczym krótki płomień świecy - zabłyśnie i spali się w okamgnieniu. Ale nigdy jej nie zapomnisz. Dla takich wspomnień w końcu żyjemy.

 

Koziorożec: Horoskop miłosny na 2019 rok

Przed Tobą kolejny „gęsty” rok. Wiele wydarzeń dookoła związku zmieni swoją dynamikę, tak że będziesz musiała wreszcie ostatecznie zdecydować czy to ten facet czy nie. Prowizorka przestaje się sprawdzać, a Ty potrzebujesz już ustalić zasady Waszego wspólnego życia (choćby dotyczące finansów). Chciałabyś opuścić gardę i odpocząć u boku drugiej osoby. Uran przez ostatnie lata sporo nabałaganił w Twoim życiu i pragniesz teraz więcej spokoju i przyjemności. W stałych związkach będziesz staranna w pielęgnowaniu miłości - dużo małych gestów składa się na coś wielkiego.


Horoskop finansowy Koziorożec na 2019 rok

Pracy Ci nie zabraknie. Łatwo będziesz zyskiwać akceptację i uznanie ze strony osób z którymi pracujesz. Nie będzie efektownych zwycięstw, ale uda Ci się ominąć wszystkie rafy i przeszkody. Pieniądze będą płynęły stabilnym strumieniem, a w Twojej głowie już będą kiełkowały nowe pomysły. Po co robić dla kogoś coś na czym sama możesz świetnie zarabiać? Wymyśliłaś? Ruszaj naprzód.


Horoskop zdrowotny dla Koziorożca na 2019

Przed Tobą szalenie intensywny rok. Dbaj o siebie na każdym polu. Jeden ciepły posiłek dziennie to minimum. Badaj serce, sprawdź poziom cukru - przewlekły stres może tu narobić trochę kłopotów. Suplementy, witaminy, mikroelementy - może to w tym momencie nie taki głupi pomysł.

Zobacz także: Horoskop 2019 Strzelec (23.11–21.12): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny