Horoskop miesięczny Strzelec 2019

Styczeń 2019
Owładnie Tobą chęć natychmiastowego uregulowania wszystkich spraw osobistych, zwłaszcza miłosnych. Nie da się jednak zrobić tego na akord, zwłaszcza nadrobić wcześniejsze zaniedbania. Nawet jeśli teraz codziennie będziesz dzwonić do ukochanej osoby ona może już być po drugiej stronie. Dokonując swojej analizy bądź szczera, może coś schrzaniłaś?

Luty 2019
Zostaniesz chwilowo w zawieszeniu. To moment łagodnego poddawania się kolejom życia. Przestałaś się napinać i zobaczyłaś, że nie wszystko i nie zawsze będzie tak jak chcesz. I że są rzeczy (lub osoby) których jednak nie dostaniesz. Będziesz mieć dużo czasu na myślenie. I na naukę. Wybierz to drugie.

Marzec 2019
To co wydarzyło się w ostatnich miesiącach może odbić się na poczuciu własnej wartości. To dobrze, że spokorniałaś. Zwłaszcza, że ten miesiąc nie będzie spokojny i łatwo o konflikty. Na horyzoncie pojawia się już nowe uczucie. To może być coś naprawdę mocnego, co zatrzęsie Twoim momentami nudnawym życiem na dobre.

Kwiecień 2019
Znów poczujesz przypływ sił i wróci Twoja dawna ognista przebojowość. Zaczniesz znów agresywnie zabiegać o swoje i w pracy i w uczuciach. Trafisz na kogoś komu będzie podobał się taki temperament - idź więc jak po swoje. Ten cel, który chcesz osiągnąć w tym roku (np. ślub, zmiana pracy) może być na wyciągnięcie ręki.

Maj 2019
Staniesz się rozmowna i towarzyska. Wszystko będziesz wiedzieć o innych, dotrą do Ciebie cenne informacje, a Ty puścisz je dalej. Ale uważaj, ktoś może nie być zadowolony, że zdradzasz jego sekrety. Tak czy siak, wiele się zmieni. Na pewno w relacjach (niekoniecznie in plus) ale dzięki pozyskanym informacjom i w pracy (a tu na pewno na korzyść).

Czerwiec 2019
Wiemy, że uważasz, że należy Ci się wiele więcej, ale to nie jest najlepszy czas na żądania większych pieniędzy. Możesz kogoś do siebie zrazić. Zacznij zapisywać niezłe pomysły, które wpadają Ci do głowy. Część z nich wprawdzie będzie zbyt fantasmagorystyczna, aby móc je zrealizować, ale wśród nich znajdą się na pewno takie, które łatwo da się wprowadzić w życie. Mogą okazać się dochodowe.

Lipiec 2019
W tym miesiącu warto bardziej się wysilić aby rzutem na taśmę dokończyć pewne sprawy (one oznaczają dodatkowe pieniądze). Poza tym poczujesz w sobie ducha wolności - nikt nie podetnie Ci teraz skrzydeł. Poczujesz mrowienie w czubkach palców, to zbliżające się przygody. Na horyzoncie mnóstwo interesujących obiektów. Nie będziesz mogła się zdecydować.

Sierpień 2019
Jeśli chcesz mieć wpływ na najbliższe wydarzenia teraz usiądź i starannie je zaplanuj. Nie masz do tego weny? Spędzaj więcej czasu z przyjaciółmi - to najlepsi doradcy. Z wielu obiektów do westchnień na celowniku zostanie najwyżej dwóch, ale to nie sprawi, że będzie Ci łatwiej się zdecydować.

Wrzesień 2019
W tym miesiącu zobaczysz ku czemu zmierza Twoje życie uczuciowe. Coś będzie Cię korciło aby to pospieszyć, ale nadmierna egzaltacja nie jest wskazania. Nie rób głupstw bo niechcący pokażesz swoje mniej korzystne oblicze. Nie sięgaj po telefon gdy masz gorszy nastrój, bo to co napiszesz może kogoś poważnie urazić i na nic będą Twoje późniejsze przeprosiny.

Październik 2019
Spokojny i szczęśliwy czas. Będziesz wydawać się innym bardzo opanowana i dorosła (a może to wcale nie złudzenia), a przebywanie w Twoim towarzystwie będzie sprawiało ludziom szczerą radość. Ktoś może przyjść do Ciebie po pieniądze.

Horoskop 2019 Skorpion (24.10–22.11): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad 2019
Rozbestwisz się w sprawach finansowo-zawodowych.  Zdrowy rozsądek podpowie Ci kilka celnych strzałów, inni będą patrzeć na Ciebie z uznaniem. Za to pofolgujesz sobie w sferze uczuciowej.  Może nawet uznasz, że trójkąt to nowa para?

Grudzień 2019
Zakończenie tego w gruncie rzeczy dobrego roku skłoni Cię do życzliwszego spojrzenia na przyjaciół i znajomych z pracy. Co więcej poczujesz, że Twój okręt dobija do bezpiecznej przystani. To dobry moment, by się radować i dziękować wszystkim, którzy wspierają Strzelca. Końcówka roku sprzyja refleksjom oraz spotkaniom rodzinnym. Dasz się ponieść atmosferze i dużo czasu poświęcisz najbliższym.
 

Karta tarota dla Strzelca na 2019 rok - Koło Fortuny

Niektórzy mówią o Kole Fortuny, czyli zmienności losu. Ale to byłoby zbyt proste, zbyt oczywiste. Karta koło każe nam spojrzeć na życie jak na mechanizm z zębatkami i przekładniami - to nie jest przypadek jak ono funkcjonuje. Jeśli w odpowiednim momencie zakręcisz kółkiem zębatym, w innym aspekcie Twojego życia odczujesz przyspieszenie lub zwolnienie. To jak ruch skrzydeł motyla wywołujący tsunami. Innymi słowy koło symbolizuje to, że masz wpływ na swoje życie. To nie ruletka, więc nie ma sensu zrzucać odpowiedzialności na przeznaczenie. Innymi słowy - musisz liczyć się ze zmianami, które dokonają się w Twoim życiu w tym roku. Ale musisz też mieć świadomość, że są one połączone niewidocznymi nitkami z innymi twoimi decyzjami - machinistyczna teoria wszechświata (nic w przyrodzie nie ginie, itd.) pokazuje, że na wszystko mamy wpływ choć możemy o tym nie wiedzieć. Więcej rozważaj. Zapisuj, analizuj, patrz dokąd przywiodą Cie decyzję.
 

Horoskop miłosny Strzelec na 2019 rok

Idziesz po swoje. Jowisz rezydujący w Twoim znaku zapewni spory pakiet podniet, atrakcji, wielbicieli. Może nawet życiowych zmian. Jeśli jesteś w związku zachęć chłopaka do wspólnych podróży, poszerzania horyzontów. Jeśli szukasz miłości - spotkasz kogoś. Być może ponownie kogoś kogo już dobrze znasz, ale teraz wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej. Niektóre w Was mogą prowadzić podwójne życie. Ekscytujące, ale wyniszczające. Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji.
 

Strzelec: Horoskop finansowy na 2019

Osoby twórcze i o artystycznym usposobieniu poczują niezwykły przypływ pomysłów i siły by je realizować. Gwiazdy mówią też sporo o nauce (stypendia, kontrakty, szkolenia) Zaczniesz inwestować, a pieniądze będą płynąc do Ciebie jakbyś miała na nie magnes. To sprawi, że się wreszcie usamodzielnisz. Wszystko sprawdzaj i przeliczaj. Ale ufaj też przeczuciom - olśnienia w biznesie też się zdarzają.
 

Horoskop zdrowotny Strzelec na 2019 rok

Nadmiar wyboru w dziedzinie miłości i kariery może sprawić, że poczujesz niemoc, a nawet początki depresji. Przewietrzaj głowę chodząc na długie spacery, uważaj na odporność, rozluźniaj mięśnie. Potrzebujesz teraz większego kontaktu z własnym ciałem.

Zobacz także: Horoskop 2019 Koziorożec (22.12–19.01): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny