Horoskop miesięczny na 2019 rok: Lew

Styczeń 2019
Początek roku będzie dla Ciebie dość zwyczajny, a Ty jednak lubisz gdy coś się dzieje. Pod koniec miesiąca pojawią się jakieś ciekawe wieści, nowe projekty, zaczniesz się ekscytować. Wszystko będzie możliwe, każda zmiana może się dokonać. To ten wspaniały moment gdy czujesz, że wszystko jest możliwe.

Luty 2019
Z tego możliwe zrodzi się niepokój i rozedrganie. Będziesz chciała wszystko, a nie jesteś w stanie uciągnąć tylu wątków na raz. Wybierz 3 najważniejsze, zapisz na kartce i tego się trzymaj. Za każdym razem, gdy Twoje myśli będą rozbiegały się na boki, sięgaj po tę kartkę. Spokój, ster, kierunek. To teraz ważne.

Marzec 2019
Na początku miesiąca rozleniwisz się i rozmarzysz. Zaczniesz fantazjować o uczuciach i wielkiej miłości i... niekoniecznie grzecznych przygodach. Zastanów się w jaki sposób złożysz propozycję osobie która Ci się podoba, aby jej nie spłoszyć, albo nie rozczarować. W tym miesiącu w miłości bądź strategiem i dyplomatką.

Kwiecień 2019
W tym miesiącu uzmysłowisz sobie w jak wielkim stopniu istniejesz dzięki relacjom z innymi osobami. Zrobisz z tego atut. Zobaczysz jak wszystkie linki łączą się w jedno, a dzięki tym ludziom masz tak szerokie życiowe horyzonty. Na nowe znajomości zaczniesz patrzeć inaczej - od razu oceniając ich potencjał.

Maj 2019
To dobry czas na urlop. Poczujesz zmęczenie po pierwszej połowie roku - napięte liny zaczynają puszczać. Zdarzy Ci się zapomnieć o czymś ważnym, cały czas w tyle głowy jakaś nieznośna myśl nie będzie dawała Ci spokoju. Co to jest?  Odpocznij, zapomnij. Wtedy odkryjesz.

Czerwiec 2019
Nie przeforsuj się na rowerze, siłowni, ani w pracy. Wiemy, wiemy, jesteś tak ambitna, a teraz właśnie pojawił się ten moment, że wszystko nabiera przyspieszenia. W dodatku świat wokół stanie się taki ekscytujący i obiecujący. Sprawdź jednak, czy hamulce (także życiowe) działają!

Lipiec 2019
Jakby ktoś sypnął Ci złotym pyłem pod nogi. Ekstra nowiny, przypływ gotówki, zewsząd oznaki sympatii. Wszystko teraz wyda się możliwe i na wyciągnięcie ręki. Zwłaszcza, że różne życiowe wątki zaczną się dopinać, a Ty będziesz mieć szósty zmysł do podejmowania biznesowych decyzji.

Sierpień 2019
Nadmiar obowiązków w pracy nie przeszkodzi Ci we wspaniałej zabawie. Zagustujesz w nowych rozrywkach, może dasz się wciągnąć nawet w sportowe wyzwanie. Uważaj na zdrowie, bo kiedy uprawia się hobby jest najbardziej niebezpiecznie - zapominamy o bólu i nie widzimy kiedy przekraczamy granice. Sierpień to Twoje najlepsze trofeum w kolekcji wspaniałych miesięcy.

Wrzesień 2019
Czas zacząć uważać na swoje popędliwe działania. Jeśli będziesz przeć do przodu w takim tempie zrobisz krzywdę sobie albo innym. Uważaj na inne osoby wokół Ciebie, są wśród nich wrażliwcy. Czasami lepiej zamilknąć i posłuchać innych - może wśród nowo poznanych osób będzie ktoś wyjątkowy pod każdym względem. 

Październik 2019
Zaczniesz nerwowo przebudowywać swoje życie. Otoczona organizerami, notatnikami i kalendarzami będziesz próbowała rozszerzać dobę o dodatkowe godziny. W zapomnienie pójdzie hobby i miłe wieczory ze znajomymi. A to nie najlepszy ruch. Przynajmniej raz w tygodniu znajdź czas dla bliskich, bo zaczną rozglądać się za... innymi bliskimi?

Horoskop 2019 Rak (22.06–22.07): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad 2019
Blokady, niemożność, przeszkody do pokonania. Życie wymusi na Tobie zwolnienie tempa, ale to nie będzie takie złe. Znajdziesz więcej czasu dla rodziny, a w momentach przymusowej nudy rodzą się w głowie najlepsze pomysły.

Grudzień  2019
Teraz będziesz się przygotowywać do ważnego egzaminu, startować w przetargach i konkursach. Nowo nabyte umiejętności wyjątkowo Cię ucieszą. W planach długa służbowa podróż i odkrywanie w sobie kolejnych talentów. Wszytko zapisuj  - Twoja głowa będzie teraz produkować pomysły w ilościach hurtowych.


Karta tarota dla Lwa na 2019 rok: Rycerz mieczy

Rycerze oznaczają działanie. A ten konkretny, że podejmujesz działanie oparte na swoich pieczołowicie i długo opracowywanych planach. Rycerz mieczy zaleca abyś pozwoliła swojemu umysłowi rozwinąć skrzydła. To pozwoli uciec od przyziemnego myślenia i zmienić je na bardziej nieszablonowe. To w tym roku może się bardzo przydać. Karta wskazuje, że będzie to dla Ciebie rok totalnego skupienia umysłu. Musisz i chcesz schwycić te wszystkie końcówki sznurków, które są w Twojej głowie i zacząć je zaplatać w jakaś logiczną całość. Pułapką takiej sytuacji jest to, że czasami skupiamy się na drobiazgowości z jaką łączymy wątki tak, że tracimy z oczu obraz całości. Tymczasem okoliczności się zmieniają i sytuacja do której dążyliśmy jeszcze chwilę temu przestała być aktualna. Aby wzbić się do lotu musisz odrzucić zahamowania, którymi obarcza Cię Twój bardzo bardzo sprawny umysł. Ta karta oznacza, że przed Tobą czas w którym nie będziesz należeć do najbardziej tolerancyjnych i wrażliwych. Bliskie Ci osoby na pewno tego doświadczą.

 

Horoskop miłosny Lew na 2019 rok

Zmądrzałaś i kontrolujesz już swoje wybuchy gniewu. Doszłaś do wniosku, że wszyscy mają wady, twój facet też. Ale i tak jest fajny. On z kolei doceni Twoją nową dorosłość i postara się bardziej zaangażować. Być może dasz mu jakiś mały powód do zazdrości. Ale w sumie to chyba dla was lepsze niż cukierkowa nuda.


Lew: Horoskop finansowy 2019

Nie wszystkie rewolucje dobrze się kończą dlatego powściągnij swoją naturalną skłonność do spieszenia się we wszystkim. W zeszłym roku dokonałaś pewnych zmian, wykreśliłaś nowe trasy. Teraz czas zrobić krok wstecz i przyjrzeć się, jak realnie wygląda szansa na ich zrealizowanie. A potem już tylko w właściwym sobie rozmachem - działać. Kontroluj wydatki, za to możesz liczyć na naprawdę spore zyski.


Horoskop zdrowotny Lew na 2019

Zawsze kiedy „przyczajasz” się do nowego działania Twoje ciało na tym cierpi (a konkretnie kręgosłup, barki i plecy). Stres można rozchodzić i rozmasować. Zapisz się na basen - pływając będziesz miała idealny czas na rozmyślanie, nie przesadzaj z używkami, które sprawią, że Twoja głowa zacznie dymić. Spacery po lesie, takie klimaty. Wychładzaj zamiast rozogniać.

Zobacz także: Horoskop 2019 Panna (24.08–22.09): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny