Horoskop roczny dla Wagi 2020: Macie za sobą trudny i wyzywający rok. Męczący i bez większej nadziei. Z dużymi zmianami. Resztki tej energii jeszcze wślizgują się za Wami w początek roku, ale za chwilę nastąpi szarpnięcie na właściwe tory. Może niekoniecznie przyjemne, bo za włosy, ale przed Wami wreszcie rok łaskawości. Zwłaszcza zaskakujący pod względem wątków kobiecości zdrowie, macierzyństwo tu nastąpią zmiany, ale będą to zmiany wyzwalające. Wreszcie opuścisz swoją klatkę zbudowaną z niezmienności i wyjdziesz w stronę większej obfitości i przestrzeni do pełnego doświadczania życia. Znowu nabierzesz wiatru w żagle i poczujesz się Cesarzową. Rozkwitniesz! Decyzje przyjdą Ci łatwo i nie będą ranić innych ludzi. Niektóre z Was będą w rewolucyjnym nastroju tupniecie nogą i zerwiecie więzi z tym, co Wam już nie służy. Także w sobie. To uraniczna energia, która „nieźle trzepie”.

Temat roku: odzyskana potęga i sprawczość. Wejdziesz w końcu na swoją świętą górę. Być może będzie to „pielgrzymka” po swoich ostatnich miejscach, po nieudanych znajomościach. Zobaczysz niedoskonałość tego z czym się zmagałaś i zobaczysz to, co po prostu się nie udało oraz dlaczego. Ale w ogóle nie będziesz już tego żałować. Wrócisz do swojej prawdziwej natury i nie dotknie Cię burza szalejąca na zewnątrz. Będziesz znowu potrząsać światem wokół siebie z pozycji mocnej osoby, która wie czego chce i co ma robić aby pokonać w sobie wewnętrzny letarg.

Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Waga 2020:

W miłości: trudno będzie Ci przełamać sprawdzony model czekania na to co zrobią inni. Czy poddadzą się Twoim naciskom. Ty jednak masz już dość czekania na niezdecydowanych. Czas zwolnić miejsce na emocjonalnym dysku. Można zacząć od ultimatum: „Jesteś ze mną?”. Jeśli nadal nie wie, zostaw go z tym dylematem i wyjdź na słońce. Jest tam wiele innych ludzi w podobnej sytuacji. To Wasz czas.
 

Waga: horoskop finansowy 2020

Spore ryzyko związane ze zmianami. Musisz słuchać albo swojej intuicji, albo tych, którzy mają więcej doświadczenia, aby nie popełnić błędu. Jeśli prześlizgniesz się po pierwszej fali zagrożenia umocnisz swoją pozycję, potem będzie już tylko lepiej. Brawurowe rozgrywki muszą poczekać. To czas spokojnej pracy skupionej na zarabianiu i zabezpieczaniu przyszłości.
 

Horoskop Waga 2020: zdrowie

W zdrowiu: nie będziesz się czuć źle, wpadać w panikę i wymyślać choroby. Nie zaniedbuj jednak badań. Zdystansuj się. Zrelaksuj się.
 

Horoskop na 2020 Waga: Samorozwój

Zobaczysz nagle sens w każdym etapie życia. W osobach lub energiach, które do tej pory wydawały Ci się dziwne lub wynaturzone nagle poczujesz sens. To będzie objawienie, bo przestaniesz wszystko negować i zniknie potrzeba posiadania wrogów. Dzięki temu pęknie tama ograniczeń i poczujesz, że świat jest Ci bardzo przychylny. W swojej nowej miękkości zajdziesz dalej niż stawiając opór. Opuszczając gardę przyciągniesz przyjaciół, uczucia i spokój.

Zobacz także: Horoskop 2020 Panna (24.08–22.09): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok