Roczny horoskop miłosny na 2020 rok

Liczyłaś na ogniste romanse? Ooops to może się nie udać w tym ziemskim roku z raczej mało fantazyjną energią. Za to możesz liczyć na powrót karmy. Czyli? Ci, którym pisane są relacje karmiczne mogą poznać w tym roku kogoś na kogo czekali już tak długo. W 2020 roku w ogóle planety zdecydowanie sprzyjają odpowiedzialnemu podejściu do miłości. Nie traktuj tego jak ciężar. Po prostu nagromadzenie „sierioznych” planet: Jowisza, Plutona i Saturna w równie poważnym znaku Koziorożca sprawią, że zaczniemy bardziej cenić życie w stałych związkach. (A może sprawią to niepewne czasy, w których warto liczyć na czyjeś wsparcie, kto wie?) Dlatego 2020 to dobry czas na zawieranie małżeństw (okażą się bardzo trwałe) lub poważne deklaracje. Nie warto zwlekać!

Jeśli rozglądasz się wokół w nadziei na to, że poznasz kogoś oszałamiającego rozglądaj się jeszcze uważniej między kwietniem, a sierpniem. To w tym czasie planeta miłości Wenus wejdzie we flirciarski znak Bliźniąt. Na świecie aż zaiskrzy, Bliźnięta to znak poszukiwania, nawiązywania gorących relacji, opływania w miłosne luksusy.

Choć nie licz od razu na pierścionek i wspólne wychowywanie kota. Generalnie ziemski rok pod główną opieką Saturna to czas pewnego powstrzymywania się do decyzji. Ogólna energia miłosna Kosmosu nie brzmi jak „hurrra make love and sex” tylko raczej jak „calm down, zobaczymy, poczekamy”. Wielu z nas poczuje nagle pewną obojętność w sprawach miłości, która raczej należałoby nazwać odpuszczeniem, zrobieniem kroku w tył i przyjrzeniem się sprawom z większego dystansu. To dobry ruch, bo pozwala zobaczyć sprawy w szerszej perspektywie, czyli np. nie tylko siebie i potencjalnego ukochanego, ale np. siebie i jego, ale w kontekście rodziny i przyjaciół.  Bo co jeżeli oni go nie akceptują. Co próbują Ci w ten sposób powiedzieć? To nie jest czas gwałtownych decyzji, ale rozciągniętych w czasie i dociążonych argumentami. Dla wielu mężczyzn rok nasączony ciężką męską energią to czas większej dojrzałości. Nagle poczują się już gotowi do tego aby zaopiekować się swoim wycinkiem życia, w którym chcą funkcjonować z kimś bliskim. Można mieć wrażenie, że wiele decyzji odnośnie partnerów zostanie podjętych pod wpływem bardzo racjonalnego i przemyślanego planu. I co z tego? Kosmos też ma prawo do tworzenia małżeństw zaaranżowanych. Tylko Ty zamiast krów i denarów w posagu wnosisz do swojego życia światopogląd, temperament, wykształcenie. W przyszłości to zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji będą dobierać nas w idealne pary. Teraz póki co jeszcze radzimy sobie sami z nieznaczną pomocą przeznaczenia!

Co w miłości dla poszczególnych znaków? Sprawdź nasz miłosny horoskop dla singielek i osób w relacjach. Gra się rozpoczęła, 2020 wystartował! Podobnie, jak chiński rok: Horoskop chiński 2020 dla wszystkich znaków zodiaku, czyli wyścigi Szczura z Metalu
 

Horoskop miłosny 2020: BARAN (21.03–20.04)

Zmiana. Satysfakcja. Odważne kroki

Utrzymanie dotychczasowego statusu jest mało możliwe, ale i trochę bez sensu. To rok w którym może okazać się tak wiele. Np. że z Ciebie żaden Kopciuszek, dynia żadną miarą nie zamieni się w karocę, a książę to zwykły żigolak. Wtedy chyba lepiej uciekać, lub jeszcze lepiej odprawić księcia dynią. Nie lekceważ sygnałów od innych osób – czasami lepiej przełknąć gorzka pigułkę wcześniej, niż potem poważnie się rozchorować na rozczarowanie. Dla wielu Baranic w przeciągających się związkach to będzie czas ustalania nowych zasad, które świetnie się sprawdzą. Jeśli jednak zdecydujesz się na rozstanie – nowe uczucie już stoi za winklem i przebiera nogami. Jeśli zdecydowałaś się na ślub – wszystko pójdzie idealnie. Samotne muszą uważnie patrzeć pod nogi, aby nie przegapić miłości. Początek roku dobrze wróży, więc raczej nie zostawaj w domu. Przyjmuj zaproszenia na wszystkie domówki, nawet jeśli nie za bardzo Ci się chce. Potem będziecie mieli co wspominać „kiedy się poznaliśmy, to miał być ten dzień, gdy najbardziej nie chciało mi się ruszyć z domu i cudem znalazłam się na tej imprezie”. Możliwy scenariusz, że spotkasz czyjegoś chłopaka, który szybko będzie Twój. Taki los.

Zobacz także: Horoskop 2020 Baran (21.03–20.04): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 


Horoskop miłosny 2020: BYK (21.04–22.05)

Otwarcie. Szaleństwo. Zaskoczenie

Sama jesteś charakterną budowniczą swojego losu. I z reguły nie ufasz błękitnym ptakom, osobom nieprzewidywalnym. Tym większe może być Twoje zaskoczenie, jeśli właśnie urokowi takiej osoby ulegniesz. Ale bez obaw. Pod kolorowymi piórami można znaleźć pokłady lojalności, czułości i wartościowego uczucia. Dlatego jeśli spotkasz (zwłaszcza w podróży) kogoś, kto zdaje się w ogóle do Ciebie nie pasować - daj mu szansę. Pozwól się porwać, porzuć dystans zrób coś szalonego (kup ten bilet aby spotkać się w Barcelonie z gościem poznanym na Tinderze), a co! Nie ma rzeczy, które Ci nie przystoją. Jeśli jesteś w związku to może być dla Ciebie bardzo spokojny uziemiający rok z wybaczaniem w tle. Skończą się jałowe dyskusje i sprzeczki, pojawi się więcej partnerskiego wsparcia. Gdy Ty przestaniesz naciskać i odpuścisz druga strona sama dojdzie do wniosku, że chce tego czego Ty chciałaś. Pamiętaj: dobry smak polega na nienaleganiu.

Zobacz także: Horoskop 2020 Byk (21.04–22.05): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 


Horoskop miłosny 2020: BLIŹNIĘTA (23.05–21.06)

Stabilizacja. Wyjaśnienie. Trudne decyzje
 
Twoja zachwycająca się ludźmi romansowa natura może czuć się lekko rozczarowana ziemską „stabilną” aurą roku. Ludzie wokół nie będą mieli głowy do flirtów zaprzątnięci wiciem swoich gniazd, budowaniem trwałych relacji. Ten nastrój Ci się udzieli i sama porzucisz przelotne miłostki na rzecz pozbawionych namiętności ale wartościowych przyjaźni. Zweryfikujesz wszystkie ostatnie przygody i romanse, usuniesz z grona znajomych wszystkie spalające Cię znajomości. Duże szanse, że jedna z przyjaźni, którą uważałaś za nierokującą przekształci się w pełnowartościowe uczucie. Bliźnięta w stałych związkach  porzucą charakterystyczne dla siebie złudzenia. Zobaczą wiele rzeczy na nowo. Jeśli to co zobaczą im się nie spodoba – odejdą bez większego żalu. Bo uzmysłowią sobie, że „przechodzenie z rąk do rąk” nie ma aż takiego powabu, a okresy samotności są bardzo twórcze i rozwijające. Niektóre powitają rok wielkim rozczarowaniem. Ale jest też druga strona medalu – dla części z Was takie przejrzenie na oczy sprawi, że związek zacznie funkcjonować na nowych zdrowszych zasadach. W Waszym wypadku uziemienie oznacza, że wystudzicie swój neurotyczny temperament, co dobrze wróży relacjom z etykietką „trwałe”.

Zobacz także: Horoskop 2020 Bliźnięta (23.05–21.06): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 


Horoskop miłosny 2020: RAK (22.06–22.07)

Nadzieja. Odrodzenie. Rozkwit

W uczuciach przychodzi odwilż i klimat zdecydowanie się ociepla. Ci, którzy porzucili już nadzieję zobaczą, że miłość jednak przezimowała i odradza się. To dla niektórych par z dłuższym stażem czas poprawy sytuacji materialnej i ogólnej mobilizacji. Nie będzie beztroski, za to przyjemne rodzinne obowiązki. Może zmiany mieszkaniowe, może decyzje o powiększeniu rodziny? W przypadku samotnych Raków intuicja do nowych związków nie zawiedzie. Pozbędziesz się wycofania i możliwe, że całkiem szybko wejdziesz w trwałą relację. Wybór dokonany w tym roku okaże się właściwy. Ważne – nie wiąż się z kimś kto nie porzucił swoich dawnych zobowiązań, a przynajmniej trzymaj go na dystans dopóki tego nie zrobi. Otrzymujesz w tym roku bardzo mocne wsparcie Jowisza, co oznacza, że warto ryzykować i zmieniać pewne stare miłosne przyzwyczajenia. Uważaj też na słowa – dla jednych nie znaczą zbyt wiele, innym ciążą kamieniem. Właściwie oceń osobę, z którą zamierzasz spędzać czas. Daj sobie czas na poznanie jej. To dla Ciebie moment zatrzymania. Ale to nie oznacza stagnacji uczuć, tylko badanie ich, przyglądanie im się z boku. Porównania. Potrzebny moment.

Zobacz także: Horoskop 2020 Rak (22.06–22.07): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 


Horoskop miłosny 2020: LEW (23.07–23.08)

Tajemnice. Niedopowiedzenia. Pod prąd

Jeśli w miłości pojawiła się u Ciebie biała plama, puste miejsce, to możesz mieć pewność, że kosmiczne siły działają i przyciąganie gwiazd sprawia, że szybko ktoś wypełni tę pustkę. W tym roku nie będzie to czas dużych ognistych łowów, raczej – całkiem niewinnego pensjonarskiego romansu, który rozpędzi się z mocą śnieżnej kuli. Na niektóre Lwice czeka wielka tajemnica – zakazana miłość, romans w pracy, którego nie warto ujawniać, ktoś, kto teoretycznie nie może być Twój. Takie skrywane uczucie ma jednak swój urok i nie będzie Ci zależało aby się z nim afiszować. Jesteś w stanie nawet wycofać się na jakiś czas z życia towarzyskiego w imię tej miłości. W długotrwałych związkach – zagadki, zagwozdki, niedopowiedzenia. Możesz szukać pocieszenia w niewinnych flirtach i nie zauważyć, że kroi się coś większego. Może warto od czasu do czasu wyjechać gdzieś razem i zrobić sobie uczuciowy „audyt”. Nawet jeśli skończy się kłótnią podgrzeje to atmosferę, a to dla uczuć lepsze niż cukierkowa nuda. Zwłaszcza dla silnych Lwic.

Zobacz także: Horoskop 2020 Lew (23.07–23.08): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

 


Horoskop miłosny 2020: PANNA (24.08–22.09)

Zmiana. Decyzja. Duchowość

W Twoim sercu zapanuje ład i porządek, który tak lubisz. Niczym Marie Kondo usuniesz z niego wszystko, co zabierało potrzebną przestrzeń. Dla szczęśliwie zakochanych będzie to rok zacieśniania relacji. Osoba, z którą się związałaś da Ci wielką siłę i będzie wspierać w rozwijaniu wszelkiej pasji – być może właśnie połączyło Was wspólne nietypowe hobby. Samotne Panny przekonają się, że uczucie przychodzi do nas w najmniej spodziewanych momentach. Nie mają w zwyczaju rozglądać się zbyt energicznie za nowymi przygodami i prędzej odnajdą miłość w gronie dawnych przyjaciół. Być może jeszcze nie wiedzą, że już od dawna jest ktoś taki w bliskim otoczeniu. Dla niektórych Panien pod wpływem decyzji o zmianie trybu życia na bardziej otwarty, przyjdą uczucia w nieco... hmm innej formie. Seks to w końcu też rodzaj miłości, prawda?

Zobacz także: Horoskop 2020 Panna (24.08–22.09): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 


Horoskop miłosny 2020: WAGA (23.09–23.10)

Zmiana modelu. Koniec czekania. Hedonizm

Ostrożnie podchodź do nowych związków. Fakt, wiele miłosnych strzał zostało wysłanych w Twoją stronę, ale ten Amor chyba ma problemy ze wzrokiem, albo nie przykładał się do celowania, bo niektóre okazały się puste. To może oznaczać, że to Ty bardziej się angażujesz niż ta osoba. Warto upatrzyć sobie jeden może skromniej wyglądający obiekt, ale taki w którego towarzystwie naprawdę odpoczywasz. Nie zacieśniaj relacji co do której masz wątpliwości. Daj sobie czas na przemyślenie. Kontynuuj pozytywne zmiany w całym swoim życiu, bo one przyciągną do Ciebie wartościowych ludzi i prawdopodobnie w drugiej połowie roku padną pierwsze poważne deklaracje. A Ty już będziesz dobrze wiedzieć na czym stoisz. Osoby które plączą się bez planu w Twojej orbicie wykasuj jednym ruchem klawisza. Wagi w relacjach będą w tym roku dość rozchwiane.  Ziemskie energie będą przeciągać je raz w jedną, raz w druga stronę. To moment twórczych konfliktów, które pod koniec roku pozwolą zachować równowagę w uczuciach. Dla części Wag to będzie to rok emocjonalnej beztroski i zabawy. Gdy przestaniecie czekać na najlepszą miłość świata coś się wreszcie wydarzy. Te wielkie przymiotniki typu „najlepsze” potrafią wiele popsuć. Wystarczy fajne uczucie, zobaczysz. Saturn pozbawi Twoje okulary różowych szkieł. Z korzyścią dla wszystkich. 

Zobacz także: Horoskop 2020 Waga (23.09–23.10): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 


Horoskop miłosny 2020: SKORPION (24.10–22.11)

Nowe projekty. Poszerzanie horyzontów. Romantyzm

W długotrwałych związkach otrzymacie kosmiczny sygnał: obudźcie się. Nie można pozwolić sercu na stagnację, czas na pobudkę. Temu co zbyt się rozleniwi trudno potem z powrotem wrócić na właściwy poziom. Warto zaplanować podróże i ograniczyć sobie dostęp do Netflixa. Zwłaszcza, że Twój partner jest naprawdę chętny aby wspierać Cię w nowych rzeczach. Sam dzięki temu czuje się ożywiony. Samotne Skorpiony poczują ogromną potrzebę romantyzmu i mogą rzucić się wir jednonocnych przygód i przelotnych romansów. Ta niewytłumaczalna chęć przeżywiania miłosnych wzlotów jest sygnałem rosnącej gotowości na wielką miłość. Jesteś jak drapieżnik, który nabiera wprawy w polowaniach szykując się na wielka zimę. Chcesz uzupełnić zapasy wielkich uczuć na czas spokojnie rozwijającej się miłości. Będziesz w ruchu, w podróży, wśród ludzi. To nie jest jeszcze czas na ostateczne życiowe wybory. Raczej przymiarki do stabilizacji, ale na to jeszcze masz czas. Rok nauki miłości we wszystkich aspektach. Na szczęście na czas będziesz umiała rozpoznać i odciąć potencjalnie toksyczne relacje. Masz radar nastawiony na ludzi, których bliskość nie wróży Ci dobrze. Umiesz dbać o swoje interesy, także w miłości.

Zobacz także: Horoskop 2020 Skorpion (24.10–22.11): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 


Horoskop miłosny 2020: STRZELEC (23.11–21.12)

Podboje. Ogień. Nowe początki  

Możesz przeżyć miłosna klęskę urodzaju. Wybór potencjalnych partnerów będzie ogromy, ale pytanie czy warto zdać się jedynie na ślepy los czy starannie rozważyć każdą opcję. Na to ostatnie może nie starczyć Ci całego roku. Czym się zatem kierować? Intuicją czy rozsądkiem. Prawdziwym testem miłości są trudne sytuacje, w których widzisz, że druga osoba stoi za Tobą murem. To znak, że dobrze wybrałaś. Jeśli zdecydowałaś się na obrączkę nie oznacza to wyhamowania dużego tempa miłosnego życia. Na początku zawsze jest to ogień, a za każdym zakrętem odkrywasz tę osoba na nowo. Wiele Strzelców może stanąć przed trudnym wyzwaniem miłosnym – poznać kogoś z zupełnie innego kręgu kulturowego lub z inną pozycja materialną albo różnicą wykształcenia. Kieruj się przekonaniem, że każdą przeszkodę można pokonać, ale może lepie ją po prostu ominąć bokiem. Kieruj się łagodnością, ogień zbyt wysoki może sparzyć.  

Zobacz także: Horoskop 2020 Strzelec (23.11–21.12): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 


Horoskop miłosny 2020: KOZIOROŻEC (22.12–19.01)

Odpuszczenie. Zamiana optyki. Przypływ szczęścia

Ha, doczekałaś się wizyty Jowisza w swoim znaku! (Zdarza się to raz na 12 lat!). Jowisz, nazywany Wielkim Szczęściem na pewno dopilnuje by Twoje sprawy sercowe ułożyły się dokładnie tak jak sobie zamarzyłaś. Dokonasz mądrych wyborów, które zaowocują trwałymi związkami. Jeśli jesteś w niesatysfakcjonującym związku masz szansę na nagłą odmianę losu. Nie stracisz serca w miłosnej awanturze. W tym roku nauczysz się patrzeć na swoje relacje z większa cierpliwością i mniejszą natarczywością, a spokojne serce wygeneruje tyle ciepła, że partner zadeklaruje chęć spędzenia z Tobą życia (mimo Twoich różków). Dla samotnych Koziorożców prawdziwym wyzwoleniem będzie wyzbycie się konwenansów. Nie żyjesz dla innych (rodziców, rodziny) tylko dla siebie i Twoje miłosne wybory są Twoją osobistą sprawą. Niewykluczone zaręczyny, a nawet szybki ślub. Dla stałych związków czas szczęśliwej fortuny, która pozwoli podróżować i żyć pełnią życia. To będzie rok praktycznie bez błędów w miłości.

Zobacz także: Horoskop 2020 Baran (21.03–20.04): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok0
 


Horoskop miłosny 2020: WODNIK (20.01–18.02)

Cisza. Uzdrowienie. Wyższy poziom

Przestań potykać się o własne kompleksy i wspomnienia nieudanych związków. To już minęło. Po prostu wyrzuć ze swojej pamięci trujące osoby, one nie zasługują na to by tam być. I uwierz, że innym warto zaufać. Nowe znajomości mogą rozwijać się powoli, takie tempo leży w Twojej naturze, ale ten rok jest właśnie po to by stopniowo wypełniać go radością, szczęściem i poczuciem spełnienia. W tym roku dostaniesz wielką miłosną szansę – samotne Wodniki spotkają kogoś (i to być może niejednego) szalenie urokliwego. Inna rzecz, że nie wystarczy szukać bez przerwy. Trzeba jeszcze wiedzieć gdzie! Wodniki  będące w związkach wejdą na wyższy poziom, uzdrowią relację. Kiedy zostało powiedziane już za dużo niedobrych słów czas po prostu pomilczeć. Cisza uzdrawia. Aby była to dobra cisza potrzebujesz wysłać znak – trzymanie się za rękę, gesty troskliwości zrobią swoje. Największe wiatry można czasami przeczekać na mieliznach, więc zamiast martwić się niższą temperaturą związku pomyśl o tym, że to minie. I że czasami lepiej się lekko wychłodzić niż szukać ognia gdzie indziej. To nie najlepszy czas na romanse – rok Ziemi sprawia, że wszystko od razu się wydaje, a sprawiedliwość natychmiast rzuca się do gardła.

Zobacz także: Horoskop 2020 Baran (21.03–20.04): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok1
 


Horoskop miłosny 2020: RYBY (19.02–20.03)

Zielone światło. Nowe plany. Szybkość

Jowisz rozwiąże Ci język i przestaniesz ze swoich uczuć robić tajemnicę. Gdy powiesz o nich głośno, może się okazać, że nieśmiała osoba będzie najszczęśliwsza na świecie. I natychmiast zadeklaruje się w podobny sposób. Czasami warto złamać żelazne zasady. Rozglądasz się za kimś lojalnym i uczciwym? Dobre uczucie może przyjść ze strony, z której się nie spodziewasz. Znasz tę osobę! Z kolei jeśli w Twoim związku dotychczas problem było to, że ukrywałaś lub nie potrafiłaś powiedzieć co naprawdę myślisz – teraz będzie Wam łatwiej, bo komunikacja między Wami zdecydowanie się poprawi. To sprawi, że zaczniecie planować i nawet wdrażać te plany natychmiast w życie. Podróże, nowe mieszkanie, może legalizacja związku, albo nawet pomysły na powiększenie rodziny?  W tym roku wszystko będzie działo się tak szybko! Lubisz prędkość? Jeśli nie, zapnij pasy!

Zobacz także: Horoskop 2020 Baran (21.03–20.04): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok2