Horoskop miesięczny na kwiecień. Po intensywnym i nieco chaotycznym marcu czas na porządkowanie, realizację celów, podejmowanie ważnych życiowych decyzji, które będą rzutować na nowy rok. 

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Kwiecień przyniesie ci wiele emocjonalnych wrażeń, może wielkich zauroczeń, a może rozczarowań. Na pewno w sprawach miłosno-związkowych nie zaznasz nudy. Jeśli jednak jesteś rozczarowana niską temperaturą relacji, czas na rozmowę lub na ostateczną decyzję. Da się rozstać z szacunkiem. I warto sięgać po nowe.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Byk (20 kwietnia – 21 maja)

Byki autentycznie się rozszaleją. Podróże, podróże… I wcale nie na kolejny obóz jogi dla singielek. To raczej będą romantyczne weekendy z kimś nowo poznanym w całkiem egzotycznych rejonach świata. Wygląda na to, że pozbędziesz się kompleksów i zahamowań i będziesz się naprawdę doskonale bawić.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Mars będzie miał dobry wpływ na ciebie, Bliźniaczko, zwłaszcza w zakresie planów na przyszłość i weryfikacji propozycji zawodowych. W czasie, kiedy inni skupią się na wiosennych romansach, ty wyjątkowo będziesz robiła porządki (także w uczuciach), odcinała toksyczne znajomości, szacowała siły, zanim podejmiesz się nowego.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Ponieważ jesteś opiekuńcza i zawsze pomocna, możesz nie zauważać, że inni zrobili sobie z ciebie bezpieczną przystań dla swoich problemów. A karmienie się cudzymi kłopotami nie jest najlepszą wiosenną dietą z możliwych. Dlatego czasami wykaż więcej asertywności niż empatii. Dbaj o siebie, zwolnij, świat i tak poczeka.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lwy właśnie teraz doprowadzą do końca jakąś ważną dla nich, zaplanowaną dużo wcześniej inwestycję. Możliwe, że lato spędzą już
we własnym domu nad wodą lub ruszą z biznesem, który jest dla nich po prostu stworzony. W tym wszystkim jedyną pułapką jest brak czasu (a czasem i cierpliwości) dla kłopotów kogoś bliskiego. Bądźcie czujne!

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Panna (23 sierpnia – 22 września)

Gwiazdy opiekują się tobą w tym miesiącu i poczujesz się silna do tego stopnia, że możesz zacząć kwestionować zachowania innych ludzi, a nawet swój dobrze funkcjonujący związek. Wątpienie nie jest niczym złym, ale refleksja jest lepsza. I pamiętaj, niektóre korzyści mogą być ukryte przed twoim wzrokiem.

Zobacz także:

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Waga (23 września – 22 października)

Spragnione romantycznych porywów Wagi znów będą się zastanawiać, czy się aby nie zakochać. W końcu wiosna. Jednak w międzyczasie nałożyły na siebie tyle zobowiązań, że może być trudno. W dodatku wszystko teraz zaczyna się naprawdę ważyć. Przed tobą czas odważnych decyzji. To, co teraz postanowisz, zaprocentuje w przyszłości. Ale za miłością i tak zawsze warto się rozglądać.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Skorpion (23 października – 22 listopada)

Miesiąc zacznie się dla ciebie od emocjonalnych niespodzianek. Może na horyzoncie pojawi się ktoś z niedalekiej przeszłości i gorące wspomnienia ożyją? Kłopot, jeżeli jesteś teraz w stałym związku, a jeszcze większy, jeśli seks pozostawia w nim nieco do życzenia. Czasami trudno zapanować nad zmysłami. Tym bardziej że wiosna zdaje się z wielu rzeczy rozgrzeszać.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będziesz emanować dobrą energią, okazywać tolerancję i zrozumienie, które przyciągną do ciebie spragnionych ciepłych fluidów ludzi. Będziesz ważna dla innych, a twoje zdanie może wiele zmienić w ich życiu. Jeśli w swoim własnym czujesz wypalenie i nudę, warto dać szansę bliskiej osobie i szczerze o tym pomówić. Błędem jest myślenie, że wszystko musi zostać po staremu. Może inni też są już zmęczeni rutyną?

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Gwiazdy mówią, że już odrobiłyście swoje karmiczne lekcje. O problemach będzie można na jakiś czas zapomnieć, a przynajmniej odłożyć je na półkę. Niewykluczone zamknięcie jakiejś trudnej, wieloletniej relacji, której potencjał już się wyczerpał. Generalnie miesiąc dla ciebie, Koziorożcu, nie musi być najłatwiejszy, ale na pewno wyjdziesz z niego zwycięsko i – finalnie – z dużą dawką optymizmu. A co najważniejsze – ze spokojem!

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Jeśli męczy cię samotność, nie zagłuszysz jej kolejnymi kursami samorozwoju czy nauką nowych umiejętności. Spróbuj pobyć więcej z ludźmi, co nie musi być takie łatwe. Nie buntuj się przeciwko temu, co oczywiste – to nie przysporzy ci w pracy popularności. Jeśli na poważnie rozważysz, co tak naprawdę cię gryzło przez ostatnich kilka miesięcy, teraz masz wreszcie szansę na dobre rozwiązać te problemy. I chyba warto ją wykorzystać. Serio.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2023: Ryby (19 lutego – 20 marca)

Nie popełniaj starych błędów, zwłaszcza w relacjach! popracuj nad swoją impulsywnością i zaborczością. Jeśli to zadziała, czeka cię wspaniały urodzinowy miesiąc w gronie osób, wśród których znajdzie się ktoś naprawdę wyjątkowy.

Horoskop pochodzi z magazynu GLAMOUR. Wszystkie jego aktualne wydania znajdziecie TUTAJ.