Oficjalnie witamy w lecie! Nim jednak na dobre rozpocznie się wakacyjny czas czeka nas wyjątkowy Nów Księżyca w Raku (29.06), który zamknie miesiąc czerwiec. A że trwa właśnie sezon Raka, ta podwójna kumulacja tego znaku pozwoli nam mocniej odczuć jego energię, która skupiona jest przede wszystkim wokół rodziny. W tym przypadku rodzina nie ogranicza się tylko do tej biologicznej, ale do wszystkich bliskich, których kochamy i na których nam zależy. Mogą to być przyjaciele, partnerzy lub zwierzęta. To niewidzialne połączenie uczuć będzie prowadzić nas przez najbliższy miesiąc, kierując naszą uwagę do korzeni oraz poszukiwania domu. Księżyc w nowiu jest idealnym czasem na przegadanie kwestii formalizacji związku czy kolejnych w nim kroków, jak wspólne mieszkanie czy potomstwo. Generalnie  będziemy poszukiwać stałości.

Za to rozpoczynająca się 28 czerwca retrogradacja Neptuna pomoże nam zrozumieć, w których życiowych kwestiach żyliśmy złudzeniami i wypalaliśmy się próbując zmienić coś, czego zmienić się nie da. Wielu przyniesie to ulgę i pomoże rozpocząć nowy rozdział. Wszystko w końcu dzieje się po coś.

Nasz tygodniowy horoskop miłosny na 27 czerwca – 3 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku znajdziesz poniżej!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

W tym tygodniu bądź czujna i gotowa na test rzeczywistości, jaki przyniesie rozpoczęcie retrogradacji Neptuna. Pomoże ci to przejrzeć na oczy i odróżnić to, co prawdziwe od tego co fikcyjne. Początkowo może być to bolesne, a może i nie? Bo może wreszcie poczujesz ulgę?

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Pewne podjęte jakiś czas temu decyzje pomogły ci wejść na drogę do własnej niezależności. Od tamtej pory krok po kroku uczysz się jej i walczysz o nią – czy to w związku czy w pracy. Ten tydzień pokaże ci, że wszystkie te małe działania prowadziły cię do przełomowych zmian.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Może macie za sobą ostatnio trudne chwile, a może dzieci dały ci popalić lub z rodzeństwem nie układa się tak jakbyś chciała. Nów Księżyca w Raku pomoże ci nieco uporządkować sprawy rodzinne, pozwoli ci spędzić wartościowy czas razem i znowu poczuć się na swoim miejscu w otoczeniu bliskich.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jeśli ostatnio jesteś bardzo emocjonalna to naprawdę nic złego. Pozwól sobie na łzy smutku i szczęścia, także przy innych. Nie kryj się i nie udawaj, że jesteś niezniszczalna. Pokaż innym swoją wrażliwą stronę, tę kochającą i troskliwą. Tak jak ty opiekujesz się innymi, teraz pozwól żeby ktoś zajął się tobą.