Lato miłości? Porywy serca? Zalew namiętności? Romans podczas urlopu? Wszystko się może zdarzyć! Ale co? Sporo zależy od tego, co gwiazdy szykują dla twojego znaku zodiaku i czy jesteś otwartą osobą, taką, która bierze to, co przynosi jej los. Generalnie lato oznacza pewną pełnię, moment kulminacyjny, kiedy świętujemy życie, cieszymy się ciepłem, długimi nocami, pielęgnujemy naszą zmysłowość. Jeśli zaś chodzi konkretnie o lato 2022, to możemy oczekiwać, że oczywiście Słońce przejdzie do znaku Raka, a a nastąpi to już 21 czerwca. A ten znak zdecydowanie zachęca do tego, by podążać za swoją intuicją, wierzyć swoim uczuciom. Z kolei ważna w tej całej miłosnej sprawie Wenus znajdzie się 22 czerwca w Bliźniętach a to jest świetne połączenie – niczym powiew świeżego, ożywczego powietrza, które zachęca co zuchwałości w sprawach sercowych, do flirtowania, ale i porządkowania życia z tego, co nas w nim uwiera...

28 czerwca czeka nas nów księżyca w Raku, co powinno pozytywnie wpłynąć na nasze emocje. Nieco zamieszania może przynieść Jowisz, który wkroczy do akcji, ale 5 lipca Mars wejdzie w przestrzeń Byka, a niedługo potem Merkury i Rak będą współpracować, więc dzięki nim emocje i napięcia nieco opadną. Ale w sumie na chwilę, bo już 13 lipca czeka nas pełnia w Koziorożcu, kiedy to możesz poczuć wreszcie, czego tak naprawdę pragniesz. Z kolei 17 lipca Wenus, czyli planeta romansu i zmysłowości, przyjemności, obfitości przejdzie do Raka, co jeszcze bardziej może utwierdzi cię w tym, by ufać swojej intuicji, iść za głosem serca a przede wszystkim mówić, czego się chce! 22 lipca to już gorący Lew, który miota energią, zachęca do działania.

11 sierpnia Wenus przenosi się do znaku Lwa i może się wtedy dziać. Czy ktoś zdoła okiełznać namiętność? Jeśli nawet, to 20 sierpnia Mars wkracza do Bliźniąt i jeszcze podkręci energię płynącą z połączenia Wenus i Lwa. Będziemy wszyscy rozgrzani do czerwoności, będziemy chcieli skorzystać z letniej obfitości, czując podskórnie zbliżający się koniec wakacji.

Tego lata gwiazdy nam sprzyjają, więc korzystajmy! Sprawdź koniecznie horoskop miłosny na lato 2022 dla twojego znaku zodiaku!

Horoskop miłosny na lato 2022: Baran

Ludzie przychodzą i odchodzą – czas się z tym pogodzić. Zwłaszcza jeśli odchodzą ci, z którymi już ci było nie po drodze, z którymi relacje jakoś tam uwierały. Spotkasz nowe osoby tego lata. Zrób więc przestrzeń na przyjaźń, miłość... Baranom latem 2022 pisane są tańce aż po świt i jeśli dobrze pójdzie, to w ramionach nowego obiektu uczuć albo w przypływie świeżej fali uczuć do obiektu nieco już starszego i niby dobrze znanego, ale będzie można spojrzeć na niego z innej perspektywy. Samotnym Baranom chcemy zaś zwrócić uwagę zwłaszcza na osoby spod znaków: Koziorożca, Byka i Panny. 

Horoskop miłosny na lato 2022: Byk

Wraz z rosnącymi temperaturami, Byki mogą poczuć ciepło nie tylko na rozpalonej słońcem skórze, ale i w sercu. To będzie lato pod znakiem miłości i przyjaźni! Od 22 czerwca Wenus będzie sprzyjać osobom spod znaku Byka, by usłyszały wreszcie wyraźnie swoje pragnienia i nie bały się o nich mówić a co za tym idzie – także je spełniać! Co więcej, dobra energia, wspomniany wewnętrzny ogień, sprawi, że ludzie będą lgnąć do Byków, szukać z nimi kontaktu, choćby niewinnego letniego flirtu. Ale może to będzie ta iskra, która rozpali niespodziewany namiętny romans? A może wypowiedzenie na głos swoich marzeń i życzeń w relacji, która już jest i przygasa, sprawi, że stary płomień rozpali się na nowo? Lato 2022 to najlepszy czas, by coś się wreszcie ożywczego w życiu Byków w tym roku zadziało!

Horoskop miłosny na lato 2022: Bliźnięta

Bliźnięta będą w wirze wydarzeń towarzyskich tego lata, zwłaszcza od 22 lipca, czyli w sezonie Lwa, przy sprzyjającej energii Merkurego. Ale to nie na letnich domówkach czy tańcach pod gołym niebem może na nie czekać miłość. Otóż, uważajcie, drogie Bliźnięta w pracy czy na letnim kursie, bo to tam ognisty Lew lub Baran czy też Strzelce może wpaść wam w oko lub wy jemu. I co dalej? Wszystko zależy od was. To raczej prognoza na miłość, ale namiętności też nie zabraknie. A czy to przetrwa jesień i zimę? Cóż, romans może przerodzić się dla Bliźniąt w coś stałego, jeśli partnerka lub partner będzie dla nich wyzwaniem, inspiracją...

Zobacz także:

Horoskop miłosny na lato 2022: Rak

U Raków także życie miłosne nabierze kolorów. Zapewne większość osób spod tego znaku zodiaku czuło, że jest jakaś stagnacja w ich uczuciach. W związku powiało nudą lub nie można było spotkać nikogo ciekawego, jeśli chodzi o Raki poszukujące miłości i/lub seksu. Ciągle to samo. Tak samo beznadziejnie. W letnim czasie gwiazdy będą wprawdzie sprzyjały zmianom, ALE musicie tego chcieć, zrobić pierwszy krok. Nic nie zadzieje się samo! Czy to w stałej relacji, czy jeśli chodzi o singli i singielki. Zainspiruj partnerkę czy partnera, pogadaj, zaaranżuj erotyczny czy romantyczny wyjazd. W drugim przypadku: napisz do crusha, zagaduj na imprezach, załóż apkę do randkowania... Tip: szukaj szczęścia wśród osób spod znaku Ryb.

Horoskop miłosny na lato 2022: Lew

Rozkwit letniego życia miłosnego dla Lwów wyznacza oczywiście data 22 lipca. I dobra passa potrwa przynajmniej do 22 sierpnia. Warto ją wykorzystać! Urodzinowe przyjęcie i pomoc Jowisza zrobią swoje. Drogi Lwie, miej oczy i uszy otwarte. Zwróć uwagę na kogoś, kto może od dawna do ciebie wzdycha i choć teoretycznie nie jest w twoim typie, może być wielkim pozytywnym odkryciem. Nie oceniaj książki po okładce! Albo się zakochasz, albo przynajmniej przeżyjesz niezapomniane chwile pod niebem pełnym gwiazd. Będzie to lato miłości. A jak dobrze pójdzie na tym jednym lecie się nie skończy. Istotne jest, by wiedzieć, czego dokładnie się chce i dogadać z drugą osobą. A może ona być spod znaków, takich jak: Rak, Skorpion, Ryby.

Horoskop miłosny na lato 2022: Panna

Panny będą tego lata miały powodzenie podczas wakacyjnych wyjazdów. Beztroska, rozpalona słońcem skóra, pachnące solą morze... Dasz się porwać letniej aurze i będziesz kolekcjonować doznania, które nasycą cię, droga Panno, na cały rok. A być może też sprawią, że inaczej spojrzysz na swoje codzienne życie, śmielej będziesz poszukiwać w nim spełnienia, otworzysz się na niezobowiązujący seks i zechcesz eksplorować swoje fantazje, czy to w pojedynkę, czy z innymi osobami. Powodzenia! Pielęgnuj swój apetyt! Niech rośnie!

Horoskop miłosny na lato 2022: Waga

Tego lata szczególnie układać się będzie Wagom w związkach. Będzie namiętnie, romantycznie... Wiele Wag ma szansę rozpocząć nowy ekscytujący etap w swoim życiu miłosnym. Ale nie tylko te w parach. Bo żyjące w pojedynkę także będą przyciągać i rozpalać cudze zmysły, zwłaszcza osób spod znaku Koziorożca. Jednak zdecydowanie wielu Wagom singielkom może włączyć się mimo wszystko potrzeba poszukiwania stabilizacji. Cóż, trzeba słuchać siebie. Jednak wiele świetnych związków rodzi się z niby niezobowiązujących romansów...

Horoskop miłosny na lato 2022: Skorpion

Skorpionom w lato przyda się self-care i samomiłość. Temu sprzyjać będzie Wenus. Najpierw więc droga osobo spod znaku Skorpiona zadbaj o swoje ciało i umysł, naładuj baterie, by podbijać i emanować swoim blaskiem, roztaczać swój urok, prowokować romanse... Trudno będzie oprzeć się twojemu czarowi. Jeśli zaś chodzi o Skorpiony w związku, to kiedy już poczują w sobie zastrzyk energii, mogą krytycznie spoglądać na swoją relację, szukać przygód, ale przede wszystkim dziury w całym, wytykać błędy partnerowi czy partnerce, być zazdrosne. Warto nie szaleć, ale przyjrzeć się takim uczuciom i zastanowić, skąd się w nas to bierze, czy mamy słuszność i dokąd to nas może prowadzić. Czy warto burzyć coś, co budowało się długo i z mozołem?

Horoskop miłosny na lato 2022: Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca uwielbiają flirtować, jak i czuć dreszcz nowości, balansowanie na krawędzi, zaczepki słowne. Nic zatem dziwnego, że tego lata będzie je ciągnęło wszędzie tam, gdzie są ludzie, zwłaszcza nowi, których można oczarować. Pytanie, czy się szuka czegoś więcej, czy tylko chwilowego rozpalenia wyobraźni, sprawdzenia swoich umiejętności, podniesienia poczucia swojej wartości, że wciąż się działa na innych. Ale uwaga Strzelcze, bo może trafić tego lata, zwłaszcza w sierpniu, kosa na kamień. Beztroska zabawa może przerodzić się w ciężki, duszny, odurzający romans. I nie ma w tym nic złego, ale warto wiedzieć, kiedy taką historię zakończyć, by wyjść z niej bez większego szwanku.

Horoskop miłosny na lato 2022: Koziorożec

Tego lata Koziorożce będą szczególnie świadome swoich potrzeb w sferze seksualno-miłosnej. Być może jak nigdy wcześniej. Słuchaj zatem swoich pragnień, podążaj za nimi, odcinaj to, co cię uwiera, jest toksyczne, idź bez wahania po to, do czego cię ciągnie! Zwłaszcza 13 lipca pełnia księżyca w Koziorożcu może sprawić, że osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku odczują, że następuje przełom, energię do działania, do życia na własnych zasadach, do realizacji tego, co było ciągle odkładane. Sprzyjające w odkrywaniu siebie i realizacji swoich potrzeb mogą być znaki: Bliźnięta, Waga, Wodnik.

Horoskop miłosny na lato 2022: Wodnik

Wodniki w czerwcu, lipcu i sierpniu 2022 poczują się pewniej w swoim ciele, ale nie tylko. Poczują też, że doskonale wiedzą, czego chcą od życia i będą szły bez żalu do przodu, zostawiając za sobą ludzi, miejsca, rzeczy, z którymi już im nie jest po drodze. Efekt? Poczucie lepszego dopasowania w świecie, obracania się wokół ludzi, którzy czują i myślą podobnie. Bezpieczeństwo w wyrażaniu swoich uczuć, lekkość mówienia szczerze o sobie. Nów w Lwie 28 lipca zwłaszcza może być takim momentem, kiedy wydarzy się coś niespodziewanego, kiedy postawa osób spod znaku Wodnika może zaskoczyć ich samych, ale też popchnąć wreszcie do rejsu w dobrą stronę. 

Horoskop miłosny na lato 2022: Ryby

Drogie Ryby, czeka was szalenie romantyczne lato! Tylko pozazdrościć! Wenus w Słońcu i Merkury w Raku już wam pomogą w tym, by się działo, by te wakacje były niezapomniane! Wszystko powinno wybuchnąć jakoś w połowie lipca. Tajemniczy wielbiciel czy wielbicielka? (Może warto sprawdzić DMy.) Ktoś dobrze znany, ale niepostrzegany dotąd jako obiekt uczuć? Nieodżałowany eks? Gwiazdy dadzą szansę Rybom żyjącym w pojedynkę lub szukającym pretekstu do zakończenia uwierającej je relacji! Może to właśnie będzie TA czy TEN na długie, długie lata... Zwracajcie Ryby uwagę zwłaszcza na osoby spod znaku Raka!