Lato miłości? Porywy serca? Zalew namiętności? Romans podczas urlopu? Wszystko się może zdarzyć! Ale co? Sporo zależy od tego, co gwiazdy szykują dla twojego znaku zodiaku i czy jesteś otwartą osobą, taką, która bierze to, co przynosi jej los. Generalnie lato oznacza pewną pełnię, moment kulminacyjny, kiedy świętujemy życie, cieszymy się ciepłem, długimi nocami, pielęgnujemy naszą zmysłowość. Jeśli zaś chodzi konkretnie o lato 2022, to możemy oczekiwać, że oczywiście Słońce przejdzie do znaku Raka, a a nastąpi to już 21 czerwca. A ten znak zdecydowanie zachęca do tego, by podążać za swoją intuicją, wierzyć swoim uczuciom. Z kolei ważna w tej całej miłosnej sprawie Wenus znajdzie się 22 czerwca w Bliźniętach a to jest świetne połączenie – niczym powiew świeżego, ożywczego powietrza, które zachęca co zuchwałości w sprawach sercowych, do flirtowania, ale i porządkowania życia z tego, co nas w nim uwiera...

28 czerwca czeka nas nów księżyca w Raku, co powinno pozytywnie wpłynąć na nasze emocje. Nieco zamieszania może przynieść Jowisz, który wkroczy do akcji, ale 5 lipca Mars wejdzie w przestrzeń Byka, a niedługo potem Merkury i Rak będą współpracować, więc dzięki nim emocje i napięcia nieco opadną. Ale w sumie na chwilę, bo już 13 lipca czeka nas pełnia w Koziorożcu, kiedy to możesz poczuć wreszcie, czego tak naprawdę pragniesz. Z kolei 17 lipca Wenus, czyli planeta romansu i zmysłowości, przyjemności, obfitości przejdzie do Raka, co jeszcze bardziej może utwierdzi cię w tym, by ufać swojej intuicji, iść za głosem serca a przede wszystkim mówić, czego się chce! 22 lipca to już gorący Lew, który miota energią, zachęca do działania.

11 sierpnia Wenus przenosi się do znaku Lwa i może się wtedy dziać. Czy ktoś zdoła okiełznać namiętność? Jeśli nawet, to 20 sierpnia Mars wkracza do Bliźniąt i jeszcze podkręci energię płynącą z połączenia Wenus i Lwa. Będziemy wszyscy rozgrzani do czerwoności, będziemy chcieli skorzystać z letniej obfitości, czując podskórnie zbliżający się koniec wakacji.

Tego lata gwiazdy nam sprzyjają, więc korzystajmy! Sprawdź koniecznie horoskop miłosny na lato 2022 dla twojego znaku zodiaku!

Horoskop miłosny na lato 2022: Baran

Ludzie przychodzą i odchodzą – czas się z tym pogodzić. Zwłaszcza jeśli odchodzą ci, z którymi już ci było nie po drodze, z którymi relacje jakoś tam uwierały. Spotkasz nowe osoby tego lata. Zrób więc przestrzeń na przyjaźń, miłość... Baranom latem 2022 pisane są tańce aż po świt i jeśli dobrze pójdzie, to w ramionach nowego obiektu uczuć albo w przypływie świeżej fali uczuć do obiektu nieco już starszego i niby dobrze znanego, ale będzie można spojrzeć na niego z innej perspektywy. Samotnym Baranom chcemy zaś zwrócić uwagę zwłaszcza na osoby spod znaków: Koziorożca, Byka i Panny. 

Horoskop miłosny na lato 2022: Byk

Wraz z rosnącymi temperaturami, Byki mogą poczuć ciepło nie tylko na rozpalonej słońcem skórze, ale i w sercu. To będzie lato pod znakiem miłości i przyjaźni! Od 22 czerwca Wenus będzie sprzyjać osobom spod znaku Byka, by usłyszały wreszcie wyraźnie swoje pragnienia i nie bały się o nich mówić a co za tym idzie – także je spełniać! Co więcej, dobra energia, wspomniany wewnętrzny ogień, sprawi, że ludzie będą lgnąć do Byków, szukać z nimi kontaktu, choćby niewinnego letniego flirtu. Ale może to będzie ta iskra, która rozpali niespodziewany namiętny romans? A może wypowiedzenie na głos swoich marzeń i życzeń w relacji, która już jest i przygasa, sprawi, że stary płomień rozpali się na nowo? Lato 2022 to najlepszy czas, by coś się wreszcie ożywczego w życiu Byków w tym roku zadziało!

Horoskop miłosny na lato 2022: Bliźnięta

Bliźnięta będą w wirze wydarzeń towarzyskich tego lata, zwłaszcza od 22 lipca, czyli w sezonie Lwa, przy sprzyjającej energii Merkurego. Ale to nie na letnich domówkach czy tańcach pod gołym niebem może na nie czekać miłość. Otóż, uważajcie, drogie Bliźnięta w pracy czy na letnim kursie, bo to tam ognisty Lew lub Baran czy też Strzelce może wpaść wam w oko lub wy jemu. I co dalej? Wszystko zależy od was. To raczej prognoza na miłość, ale namiętności też nie zabraknie. A czy to przetrwa jesień i zimę? Cóż, romans może przerodzić się dla Bliźniąt w coś stałego, jeśli partnerka lub partner będzie dla nich wyzwaniem, inspiracją...