Horoskop miłosny – Baran 

Urodziłaś się pod znakiem Barana? Gwiazdy radzą, abyś na chwilę się zatrzymała albo – przynajmniej – trochę zwolniła. I przemyślała niektóre sprawy związane z miłością. Co lubisz w sobie i swoim życiu uczuciowym? Czego pragniesz? A co chciałabyś zmienić? Odpowiadając sobie na te pytania, osiągniesz balans oraz wewnętrzny spokój, których tak bardzo teraz potrzebujesz. Natomiast twoje życie uczuciowe zyska szeroko rozumianą – nową jakość. 

Horoskop miłosny – Byk

Czego w miłości mogą spodziewać się zodiakalne Byki? Jeśli urodziłaś się między 20 kwietnia a 21 maja, nadchodzące tygodnie miną ci pod znakiem miłosnych uniesień. Wykorzystaj ten czas na dobrą zabawę, a także na eksperymenty w łóżku lub poza nim, dzięki którym lepiej poznasz swoje ciało i jego potrzeby. Gwiazdy przypominają, że jedyne, co cię ogranicza, to własna wyobraźnia. 

Horoskop miłosny – Bliźnięta

Gwiazdy nie mają dobrych wiadomości dla zodiakalnych Bliźniąt. Jeśli to także twój znak zodiaku, czeka prawdziwe – miłosne rozczarowanie w maju. Wszystko wskazuje na to, że pewne sprawy nie pójdą po twojej myśli albo, co gorsze, ważna dla ciebie osoba zawiedzie twoje zaufanie. I to na całej linii. Pamiętaj, że niezależnie od tego, co się wydarzy, jesteś wyjątkową, a do tego bardzo silną osobą. Poradzisz sobie ze wszelkimi trudnościami. 

Horoskop miłosny – Rak

Ostatnie tygodnie nie były dla ciebie najłatwiejsze. Pora wyluzować, totalnie się zrelaksować i złapać trochę dystansu do niektórych spraw związanych z uczuciami. Aby się to udało, zmień na chwilę otoczenie – rozważ weekendowy wypad za miasto albo dłuższy urlop. Solo albo w duecie (np. z partnerem / partnerką, jeśli jesteś w związku). Piękna pogoda i bliższy kontakt z naturą z całą pewnością korzystnie wpłyną na twoje samopoczucie. 

Horoskop miłosny – Lew

Osoby, które urodziły się pod znakiem Lwa, mogą odetchnąć z ulgą. Rozpoczynający się właśnie miesiąc zapowiada się dla nich bardzo spokojnie. Koniec tak zwanych dramatów, nieporozumień i innych problemów miłosnych, z którymi musiały się ostatnio mierzyć. Ty też należysz do tego grona? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, czas na odpoczynek. Nie myśl na razie o przyszłości, nic nie planuj, tylko odpoczywaj. Dobrze ci to zrobi. 

Horoskop miłosny – Panna

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Panny, maj 2021 będzie dla ciebie miesiącem przełomowym. Spodziewaj się wielu – ultra poważnych zmian w swoim życiu uczuciowym. Ale spokojnie. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że (nawet, jeśli na razie trudno ci w to uwierzyć) będą to zmiany wyłącznie na lepsze. Jesteś gotowa na prawdziwą rewolucję?  

Horoskop miłosny – Waga

W maju 2021 kosmos wystawi cię na poważną próbę, jeśli chodzi o miłość i związki. Jakie będą jej efekty? To już zależy od ciebie. Ale pamiętaj o jednym: dokonując jakichkolwiek wyborów, nie kieruj się podpowiedziami innych osób. Bądź szczera sama ze sobą i słuchaj swojego wewnętrznego „ja”. Jesteś osobą, która wie najlepiej, czego najbardziej teraz potrzebujesz. 

Horoskop miłosny – Skorpion

W twoim życiu dużo się teraz dzieje. W związku z tym zdarza ci się bagatelizować, a nawet zapominać o sprawach związanych z uczuciami. To błąd. Gwiazdy radzą, abyś mimo wszystko pamiętała o odpowiedniej dawce tak zwanej samomiłości – czułość i zdrowy egoizm mają bowiem niesamowitą moc, a także (jeżeli należysz do grona zodiakalnych Skorpionów, które są w związkach) poświęciła nieco więcej uwagi swojemu partnerowi / swojej partnerce. Nie pożałujesz!

Horoskop miłosny – Strzelec

Osoby, które urodziły się pod znakiem Strzelca, powinny przygotować się na spotkanie z przeszłością. Co z niego wyniknie? Na pewno dobra zabawa i powrót (mniej lub bardziej przyjemnych) wspomnień oraz towarzyszących im emocji. Gwiazdy przypominają, że nie warto wchodzić dwa razy do tej samej – przysłowiowej rzeki. Pomyśl, ile mogłabyś stracić, poddając się jej nurtom. 

Horoskop miłosny – Koziorożec

Gwiazdy radzą, abyś przestała rozpamiętywać to, co wydarzyło się w przeszłości. Mleko się rozlało. Trzeba je posprzątać i… To wszystko. Zdecydowanie więcej korzyści przyniesie ci marzenie oraz snucie planów na przyszłość. Bo życie (nie tylko to uczuciowe) ma ci jeszcze wiele do zaoferowania. Korzystaj w pełni z jego uroków.

Horoskop miłosny – Wodnik

Co przyniesie maj osobom, które urodziły się 20 stycznia a 18 lutym? To nie będzie najłatwiejszy miesiąc dla zodiakalnych Wodników. Należysz do tego grona? W takim razie pamiętaj, że nie musisz radzić sobie z problemami na tle uczuciowym (i innymi) sama. Masz wokół siebie wspaniałych ludzi, którzy chętnie ci pomogą, wesprą w trudnych chwilach albo (po prostu) pozwolą ci się wypłakać w ich rękaw. 

Horoskop miłosny – Ryby

Znajomi, rodzina i (ewentualny / ewentualna) partner / partnerka zawsze mogą na ciebie liczyć. Zawsze jesteś dla nich. Czas na zmiany. W maju 2021 skup się przede wszystkim na miłości do samej siebie. Zadbaj o siebie oraz swoje potrzeby – zarówno te cielesne, jak i duchowe. Bliskie ci osoby na pewno zauważą twoją przemianę. Co więcej, bardzo im się ona spodoba. Będą ci kibicowali.