Horoskop seksualny na maj 2021: Baran

Przyciągasz jak magnes! W maju po prostu rozkwitasz, droga osobo spod znaku Barana. Zatem romans jest ci pisany, o ile tylko zechcesz, bo kolejka chętnych już się zapewne do ciebie ustawia. Jesteś w związku? Nic nie szkodzi! A w sumie, to świetnie. Bo twój partner czy partnerka także poczuje twoją energię i pod jej wpływem razem z tobą będzie chętna na eksplorowanie seksualności! Oczywiście to po prostu może być świetny seks w dużej ilości, ale może też dacie się porwać fantazji i wprowadzicie jakiś powiew świeżości do swojej sypialni? Bez wątpienia maj będzie dla Baranów seksualnie intensywny! I dobrze! 

Horoskop seksualny na maj 2021: Byk

Masz własne tempo, być może nieco slow, ale skoro ci ono odpowiada, to nie próbuj się zmieniać na siłę. Poza tym slow sex jest super! To jakość, uważność, wyciąganie z każdej intymnej chwili maksimum. I choć osobom wokół ciebie w maju zapewne wiosna uderzy do głów, a pożądanie będzie krążyło szybciej w żyłach, to pamiętaj, że różnimy się od siebie. A przekraczanie własnych granic za wszelką cenę zwykle odbija się czkawką. Być może więc lepiej będzie jeśli przeczekasz to szaleństwo, poświęcając maksimum uwagi sobie, swoim potrzebom, pielęgnując więź ze swoją cielesnością i seksualnością? 

Horoskop seksualny na maj 2021: Bliźnięta

Szaleństwo znowu u Bliźniąt! Pozamykałaś osobo spod tego znaku (miejmy nadzieję) swoje sprawy z przeszłości, pozbyłaś się eks z głowy i możesz rzucić się w wir seksualnych przygód! One night stand, seks bez zobowiązań, luźny romans... Tak tego potrzebujesz, przynajmniej przez jakiś czas, by znowu poczuć się sobą. A majowa atmosfera temu zdecydowanie sprzyja. Szczęścia szukać możesz zarówno wychodząc do ludzi, jak i wirtualnie, gwiazdy pomogą ci znaleźć odpowiednie kandydatki i/lub kandydatów do wiosennych igraszek!

Horoskop seksualny na maj 2021: Rak

Raki w maju postawią na pielęgnowanie swoich związków! Ale niekoniecznie przegadując problemy czy plany na dalszą lub bliższą przyszłość. Przede wszystkim rozpalając w sobie i w osobach partnerskich ogień pożądania! Tak, u osób spod tego znaku zodiaku będzie się działo! Sąsiedzi mogą nie być zadowoleni, choć miejmy nadzieję, że wybaczą... Generalnie Raki czeka w maju coś na kształt miesiąca miodowego, w którym liczyć będzie się przede wszystkim seks. 

Horoskop seksualny na maj 2021: Lew

Droga osobo spod znaku Lwa, miej się na baczności! W maju tylko pozornie gwiazdy ci sprzyjają. W twoim życiu może pojawić się długo wyczekiwana osoba. I choć początki znajomości będą owocne, chemia zadziała, to niestety finał tej historii może być rozczarowujący. Bo choć w łóżku będziecie mogli się dogadać, to już niekoniecznie w życiu. Pytanie jednak na czym ci zależy przede wszystkim?

Horoskop seksualny na maj 2021: Panna

Panny w związkach wreszcie zobaczą w maju światełko w tunelu! Wiosenna atmosfera zachęci was i wasze osoby partnerskie do szczerych rozmów, wypracowania kompromisów. Jeśli pójdzie w tej materii dobrze, to i w sypialni zacznie wam się układać i odzyskacie wzajemny pociąg, który zastąpi dotychczasowe zniechęcenie. A jeśli zdecydujecie się rozstać, to droga Panno może być tak, że wolnością zbyt długo się nie nacieszysz, bo ktoś interesujący dość szybko stanie na twojej drodze!

Horoskop seksualny na maj 2021: Byk0

Z kolei u Wag wciąż burzowe chmury i raczej widoki na rozstania. Ale nic straconego, Wagi niech pielęgnują w maju samomiłość! Bycie w związku na siłę przestanie wam odpowiadać, zwłaszcza jeśli w grę wejdzie zdrada czy inne przekroczenia. Cóż, każdy z nas nieco inaczej rozumie pojęcia monogamii, zdrady... Nauka na przyszłość: warto o tym rozmawiać zawczasu, na początku związku! Oczywiście wtedy niby wszystko samo się układa, dogadujemy się bez słów, niestety ten brak komunikacji w początkowej fazie związku prędzej czy później odbije się na nas.

Zobacz także:

Horoskop seksualny na maj 2021: Skorpion

W maju Skorpiony gotowe są na nowe wyzwania! Głównie seksualne. Może by tak spróbować kinku? A może kurs shibari? Pomyśl, co cię najbardziej kręci, czego od dawna chcesz spróbować i idź za tym głosem. Zapisz się na warsztaty, szukaj erotycznych inspiracji, rozmawiaj z partnerką lub partnerem o swoich potrzebach lub poszkuaj kogoś, z kim będzie ci po drodze, kto podobnie jak ty pragnie rozwijać się w sferze seksu w podobnym kierunku. Jeśli posłuchasz siebie, podążysz za swoimi zainteresowaniami, czeka cię miesiąc pełen świeżej energii, głowa wypełniona nowymi erotycznymi scenariuszami! Tylko pozazdrościć!

Horoskop seksualny na maj 2021: Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca czeka miesiąc niesamowitej zmysłowości! To, co jeszcze do niedawna wydawało ci się nudne, sztampowe, okaże się niezwykle przyjemne i satysfakcjonujące. Spojrzysz łaskawszym okiem na pieszczoty, długie całowanie, czułe dotykanie ciała własnego lub innej osoby kawałek po kawałeczku. Co ten maj i gwiazdy potrafią zrobić z ludźmi! Być może sama to droga osobo odkryjesz, poczujesz potrzebę zmysłowego rozwoju, a może w twoim życiu pojawi się ktoś, kto ci pokaże jasne oblicze zmysłowości. Nie jest to ważne. Ważny jest ostateczny efekt! 

Horoskop seksualny na maj 2021: Byk3

Koziorożce zdecydowanie postawią w maju na flirt! Inteligentne żarty, cięte riposty podszyte wysoce seksualną energią sprawią, że ciężko będzie nie zwrócić na taką osobę spod znaku Koziorożca uwagę. Będą więc flirtować bezpośrednio i pośrednio, roztaczając swój niewątpliwy urok wokół, zarówno w realu, jak i w sieci. Zaskakując znajomych, przyprawiając ludzi o szybsze bicie serca. Czy będzie z tego jakiś wiosenny romans? Być może. Na pewno Koziorożce nie będą jednak mogły narzekać na brak atencji, komplementów, co naładuje tak czy siak ich życiowe akumulatory i podkręci pewność siebie. 

Horoskop seksualny na maj 2021: Wodnik

Z seksem może nie zawsze było ci po drodze, ale teraz zaczynasz go na nowo odkrywać osobo spod znaku Wodnika! Zaczynasz rozumieć, dlaczego wszystkich tak kręci ten cały seks. Być może to kwestia lepszego osadzenia w swoim ciele, podniesienie poziomu samoakceptacji. A może osoby, która pokazała ci nowe oblicze seksualnej sfery życia? Może to pojawienie się upragnionego orgazmu czy po prostu spełnienie twoich seksualnych potrzeb zaowocowało tym, że seks stanie się dla ciebie czymś istotnym i już nie zgodzisz się na żadne kompromisy, ale będziesz walczyć o swoją przyjemność, bo już wiesz, że gra jest warta świeczki!

Horoskop seksualny na maj 2021: Byk5

Ryby poczują wiosnę w kościach, zaczną skakać, biegać, uprawiać sport na świeżym powietrzu. A to oczywiście podkręci poziom hormonów szczęścia w organizmie i sprawi, że również libido wzniesie się na wyższy poziom. Tak, maj to najwyższy czas i pora, by odzyskać także seksualną energię, zapomnieć o zimie, leżeniu pod kocem i mizianiu! Choć jest to oczywiście fajne, to teraz czas na seks z prawdziwego zdarzenia, niezależnie od pory dnia i nocy. Bo trzeba odrobić miesiące zimowego zastoju. Powodzenia!