Już sama symbolika sierpnia – od kwiatów po kamienie kojarzone z tym miesiącem – wskazuje na radość, miłość i rodzinę. Do tego numerologiczna ósemka oznacza harmonię i spokój, a po odwróceniu – nieskończoność. Tym samym podpowiada nam, by otoczyć równą opieką wszystkie aspekty naszego życia: duchowe i fizyczne, osobiste i społeczne, a także by zwrócić uwagę na zdrowie umysłu i ciała. Ósemka związana jest także z wprowadzaniem zamiarów w czyn, więc lista zalegających spraw wreszcie ma szansę się skurczyć!

Oprócz tego, sierpień w swojej łacińskiej nazwie ma ukryte znaczenia: boski, cudowny i nieziemski. To sprawia, że zwykle miesiąc ten jest pełen sukcesów i korzystnych zbiegów okoliczności. A ponieważ stanowi połączenie charyzmatycznego Lwa i pracowitej Panny – jest jednym z najbardziej ekscytujących okresów roku! Jest też niesamowicie łaskawy w kwestiach uczuć, co szczególnie odczujemy w tym tygodniu za sprawą najszczęśliwszego dnia dla miłości, 18 sierpnia, kiedy to planeta optymizmu Jowisz w Baranie utworzy trygon z kochliwą Wenus. Będzie to więc czas obfitości (nie tylko za sprawą ludowej tradycji Zielonych Świątków), ale także pełnego serca: szczęścia, miłości, zrozumienia.

Jak odczuje to twój znak zodiaku dowiesz się z naszego tygodniowego horoskopu miłosnego na 15 – 21 sierpnia 2022 roku!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Miłość ma wiele odsłon – można kochać na wiele sposobów lub wciąż szukać drugiej połówki (lub ćwiartek!) – dlatego przestań przejmować się tym, co powiedzą inni. Życie jest za krótkie żeby żyć według scenariusza napisanego przez kogoś innego. A już na pewno za krótkie żeby nie kochać po swojemu.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Nawet jeśli nie zawsze jest łatwo, to ryzykując i walcząc o swoje masz pewność, że doświadczasz życia w pełni. Z jego lepszymi i gorszymi momentami. Wszystko to przybliża cię do twojego przeznaczenia, także miłosnego.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Za sprawą Marsa w rozgadanych Bliźniętach czeka cię nie tylko sporo gorących uniesień, ale przede wszystkim wiele gier słownych. Docenisz bowiem wartość dowcipnych przekomarzań, zaczepek i stymulujących umysł długich konwersacji, a także pikantnych wiadomości. Czas rozpalić fantazję!