Czas uziemienia trwa. Za sprawą tranzytów w tym tygodniu wszyscy zaczniemy doceniać drobne przyjemności życia codziennego, zwrócimy uwagę na wartościowy czas spędzany z bliskimi, zrozumiemy, że mimo przeciwności losu i ostatnich trudności mamy wokół siebie coś, z czego możemy czerpać radość. Czy jest to partnerka lub partner, ukochane zwierzę, fajna praca, czy rodzina, na którą można liczyć. Cały październik jest nie tylko o zmianach, miłości, ale też uwadze. Może na nowo dostrzeżemy zmieniające się wokół nas rzeczy, docenimy powolne tempo jesiennych wieczorów, zatrzymamy się by być tu i teraz. Pomoże nam w tym szczególnie koniec retrogradacji Plutona, który zachęci cię by cieszyć się z tego, że po prostu żyjesz. Wypatruj go 8 października. Co dokładnie czeka twój znak zodiaku w kwestiach uczuć? Sprawdź w naszym horoskopie miłosnym tygodniowym na 3 – 9 października 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Nadchodzący Księżyc w pełni wzmocni twoją chęć niezależności. Zapragniesz nowych wyzwań, stymulacji, znajomości i odkrycia siebie ponownie. Może wiązać się to z wyjściem ze strefy komfortu. Upewnij się, że nikogo przy tym nie zranisz.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Ognista energia Barana, w którym wzejdzie na niebie Księżyc w pełni sprawi, że odczujesz wyjątkową motywację: zechcesz działać, dawać, pomagać, być. Pytanie tylko, co tobą kieruje? Czy twoje intencje są napędzane miłością, stresem, a może strachem? Czy w tym wszystkim pamiętasz o sobie?

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Stare niepokoje dotyczące relacji mogą ponownie wyjść na światło dzienne. Twoja niepewność wzmocniona tranzytami na niebie wymagać będzie ukojenia. Poszukaj go w przeszłości, gdzie być może znajduje się źródło wątpliwości i stresu. To dobry czas, by je zlikwidować.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Każdy z nas otrzymuje od życia każdego dnia szansę na docenienie tego, co ma. Nawet jeśli ostatnio jest ci ciężko, rozejrzyj się wokół i zobacz, co dobrego cię otacza. Mogą to być małe rzeczy lub wielkie uczucia. Koniec retrogradacji Plutona zachęca do codziennej celebracji drobnych codziennych chwil.