3 znaki zodiaku, które znajdą miłość tej jesieni

Jesień to dla wielu z nas wymagająca pora roku. Coraz mniej słońca, chłód i szarzyzna za oknem... Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że do końca roku doświadczymy retrogradacji aż sześciu planet (Merkury, Jowisz, Saturn, Neptun, Uran i Pluton), mogą zdarzyć się małe i większe smuteczki... 

U niektórych jednak w najbliższych miesiącach wciąż królować będzie lato – przynajmniej w sercu. Wybrańców gwiazd czeka bowiem niezwykle ekscytujący i pełen dobrych emocji okres. 29 września romantyczna Wenus wchodzi w harmonijny znak Wagi. Towarzyska natura tej ostatniej otworzy niektórych z nas na miłość i głębokie relacje z ludźmi. Kogo szczególnie obdarzy swoimi łaskami?

Jak wskazuje układ planet, atmosfera romansów i harmonijnego partnerstwa będzie oddziaływać z największą siłą na Barana, Lwa i Wagę – osoby urodzone pod tymi znakami zodiaku w najbliższych miesiącach mogą znaleźć miłość, o jakiej marzą od dawna. Dotyczy to nawet tych, którzy wcześniej unikali słowa „zaangażowanie”.

Znaki zodiaku, które zakochają się jesienią 2023 – Waga

Dla osób urodzonych w zodiakalnej Wadze jesień będzie się wiązać ze zmianami. Może zakończysz związek, który przyniósł ci głównie problemy i rozczarowania? Czas uwolnić się od toksycznych wzorców emocjonalnych! Warto zrobić miejsce na nowe doznania. Tym bardziej, że w najbliższym czasie trudno będzie ci się opędzić od zalotników. Gra warta jest świeczki: niewykluczone, że już wkrótce odnajdziesz prawdziwe uczucie.

Znaki zodiaku, które znajdą miłość jesienią 2023 – Baran

Baran znany jest ze swej niezależności i indywidualizmu, jednak w najbliższych miesiącach będziesz mieć szansę przekonać się, że nie trzeba całkowicie rezygnować z siebie, żeby być w szczęśliwym związku. Gwiazdy kibicują twojemu życiu miłosnemu i w nadchodzących miesiącach czeka się mnóstwo ekscytujących przeżyć – pod warunkiem jednak, że nie będziesz za wszelką siłę bronić dostępu do swojego świata. 

Znaki zodiaku, które znajdą bratnią duszę jesienią 2023 – Lew

Jesień 2023 to dla zodiakalnego Lwa czas miłosnego przebudzenia. Może spotkasz kogoś, kto obdarzy cię zainteresowaniem, którego tak potrzebujesz? A może wreszcie zwolnisz swoje hamulce i aktywnie poszukasz osoby, do której szybciej zabije ci serce? Jedno jest pewne: planety będę dla ciebie w najbliższych miesiącach wyjątkowo przychylne. Przestań robić uniki, a niewykluczone, że miłość zapuka do twego serca.