Czy znak zodiaku może mieć wpływ na nasze życie? Według wielu osób, tak. Na różne jego aspekty, w tym na dopasowanie w łóżku – lub całkowity jego brak. Każdy z nas jest miksem znaku słonecznego, akcydentalnego i księżycowego, więc nasze cechy charakteru, temperamenty i upodobania krzyżują się jak pajęcze nici. Poza tym każda z nas ma swój ulubiony psychotyp i raczej wybiera facetów podobnych do tego, który pociągał nas najbardziej. Inaczej – te które czują dreszcz podniecenia na widok mrukliwego Wikinga raczej nie poczują się w łóżku ekstra z neurotycznym okularnikiem w typie woodyallenowskich bohaterów. Raczej poczuje się śmiesznie, zwłaszcza jak zacznie za dużo filozofować. No i teraz pytanie – czy znaki zodiaku maja z tym coś wspólnego? Zobaczmy, jak wypadają w łóżku.

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Baran

Barany są sypialnianymi bywalcami. Tzn. z równym zaangażowaniem potrafią się zabawiać jak i... spać. Barany bywają też szalenie uparte i mogą raczej przymuszać do pewnych zachowań, które to im właśnie sprawiają przyjemność. Kiedy nie chcesz podjąć tej zabawy nie tyle obrażą się, co po prostu nie przyjmą do wiadomości i następnym razem znowu będą próbować. Są też dosyć leniuszkowate w poszukiwaniu nowych doznań, więc jak już poczują że ktoś jest nimi zachwycony niekoniecznie będą szukać przygód. I w sumie, może jest w tym metoda? Będą wolały swoją sypialnię i swojego partnera. A najlepiej jak po wszystkim jeszcze zrobi coś pysznego do jedzenie, wysłucha o ciężkim i stresującym dniu, i pogłaszcze za uszkiem. O tak!

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Byk

Byki potrafią odwrócić się nagle jak sfoszone Panienki. I o ile w życiu codziennym raczej pomału prą do swojego, w intymnym bywają przewrażliwione na swoim punkcie. Nie lubią myśleć, że robią coś źle, ani nawet podejrzewać, że mogłabyś tak pomyśleć. A przy tym często bywają tradycjonalistami i niekoniecznie rzucą się na wszystkie erotyczne eksperymenty świata. Podobnie z gadżetami erotycznymi – w czym niby one miałby być lepsze od nich? Generalnie z Bykami może być tak, że nawet jeśli w łóżku bywa, hmmm, powiedzmy mocno średnio, to one chcą być chwalone, bo to mocno uspokaja ich poczucie własnej wartości. Wbrew temu na co mogłyby wskazywać różki – niekoniecznie lubią aż tak brykać. Za to oferują stałość, mnóstwo czułości i zrozumienia. Może to niezła cena?

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Bliźnięta

O, to świntuszki. Ich życie erotyczne nakręca myślenie o tym, co zrobiły lub co planują. Generalnie kochając się rzadko robią to ze swoim fizycznym partnerem, a często z własnym wyobrażeniami i fantazjami. Można zaryzykować stwierdzenie, że do seksu nie jest im niezbędny inny partner niż własna fantazja. Ale to oczywiście nie musi być najgorsza z możliwych rzeczy, bo w tych sprawach Bliźnięta mają naprawdę wyborną wyobraźnię, wiec nie będziecie poszkodowani. Bliźniaki lubią eksperymenty i to na granicy wszelkiego (nie tylko dobrego smaku), możesz zatem spodziewać się ekstremalnych propozycji. Zastanów się zanim odmówisz, bo nawet jeśli nie pokażą po sobie, to źle znoszą odrzucenie. Potrafią z najbanalniejszej sytuacji w 10 minut zrobić mega klimat łóżkowy i to bez świec, czekoladek i całego tego stuff'u. Wystarczy, że mrukną, albo wezmą Cię za rękę i pociągną za sobą w sposób nie znoszący sprzeciwu. Czy jest coś bardziej podniecającego niż to, że ktoś chce Ciebie tu i teraz, i nie zniesie odmowy?

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Rak

Raki są niby takie spokojne, ale jednak bardzo odważne. Wejdą bez wahania w całkiem ryzykowną sytuacją tylko po to, by doświadczyć czegoś ekscytującego. Seks jest dla nich taką furtką, bo w codziennym życiu nie przepadają za niespodziewanymi zwrotami akcji. Ale czy spokojnego Raka podejrzewałabyś o to, że wyjdzie z imprezy z nowo poznaną osobą (a w zasadzie nawet z zupełnie niepoznaną)? O, i tu mogłabyś się nieźle zdziwić. Raki w sypialni są absolutnie bezproblemowe – zgodzą się na większość tego, co zaproponujesz. I to właśnie proponowanie jest tu słowem-kluczem, bo lubią obgadać różne sprawy, ustalić słowa bezpieczeństwa oraz co i kiedy będziecie robić. Takie planowanie z jednej strony może wydawać się nieco odarte z romantyzmu, ale z drugiej – to może być całkiem ekscytujące, taki erotyczny planner, kiedy wiesz jakie jeszcze przyjemności Cię czekają. Raki są też dosyć szczere i potrafią powiedzieć o tym, co im nie pasuje w dosyć otwarty sposób, bez urażania cudzych uczuć. To fajna umiejętność. Bywają jednak też humorzaste. Gdy nagle minie im ochota na łóżkowe gierki, to nawet jeśli Ty jesteś już mocno, powiedzmy, zaangażowana, nic z tego nie będzie. Trzeba będzie poczekać na kolejny slot.

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Lew

Lwy bywają bardzo humorzaste i lubią postawić na swoim. A to w łóżku bywa podniecające, ale tylko wtedy, gdy trafią na osobę, która lubi dostawać zadania i rozkazy. Ale są przy tym szalenie partnerskie i bardzo czułe, więc nie jest tak, że nie interesują się swoim partnerem. Czasami potrafi być to męczące, bo są perfekcjonistami także w tym względzie. Wszystko musi być najlepszej jakości, ale to chyba akurat... dobrze? Lubią kiedy w łóżku, przynajmniej mentalnie, towarzyszy Wam ktoś trzeci, dlatego ich ulubionym wabikiem są rozmowy o byłych lub potencjalnych partnerach. Nie każdy to lubi, ale trzeba przyznać, że jest to całkiem pikantny element gry erotycznej i niezłe ćwiczenia z wyobraźni. Poza tym Lwy są wspaniałomyślne i ciężko je naprawdę urazić. Seks z nimi zawsze jest wyzwaniem.

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Panna

Panny bywają totalnie perwersyjne. Lubią epatować swoją inteligencją, kulturą, oczytaniem, a gdy przyjdzie co do czego, zachowują się jak myśliwy, który upatrzył zwierzynę i nie odpuszczą dopóki nie postawią na swoim. Czytaj: swojej przyjemności. Są przy tym bardzo skupione na partnerze i totalnie bezproblemowe w łóżku – zgodzą się na wszystko, czego będziesz chcieć i nigdy nie poczujesz się przy nich nie na miejscu. Mają wielką atencję do partner i jego ciała, dużą wrażliwość na słowa. W ich towarzystwie będziesz czuć się wyjątkowo. Często jednak gdy tylko seks dobiegnie końca (nawet po najwspanialszym), wstają, otrzepują się i skupiają na sobie i swoich sprawach, zainteresowaniach, pracy. W ich wykonaniu namiętność jest projektem, który trwa tu i teraz. A potem się kończy i zaczyna się inny projekt. To w sumie zdrowe i higieniczne, ale nie licz na maślane spojrzenia ani czekoladki pod poduszką (zresztą co za dureń by je tam wkładał – w końcu wiemy jak wygląda rozmazana czekoladka na pościeli...).

Zobacz także:

 

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Waga

Wagi sporo się zastanawiają nad jakością tego, co mogą zaoferować. Ilość i częstotliwość – to nie zaprząta im specjalnie głowy. Liczy się jakość! Gdy znajdą się sytuacji mocno erotycznej jakoś tak intuicyjnie zrobią wszystko abyś nieprędko zapomniała to co właśnie się wydarzyło. Mają naprawdę bardzo piętrowe i złożone fantazje i jeśli zaczniesz grać z nimi w tę grę, na pewno będzie to coś, co wykroczy znacznie poza ramy sypialni. Wagi są w łóżku też bardzo zrównoważone – żadnych scen i histerii. Możesz być pewna, że gdy się na coś nastawiasz, to to dostaniesz. Nie przepadają za rozmowami – ani przed, ani w trakcie, a tym bardziej po. Po co gadać skoro można... działać?

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Skorpion

Skorpiony swój nieznoszący sprzeciwu charakter chowają głęboko gdy tylko przekroczą próg sypialni. Tu bywają dosyć radosne i szalenie troskliwe o potrzeby osoby, którą zaprosiły do łózka. Stają się zupełnie inną osobą, swój jad i pancerz chowają pod łózko. Bywają niepewne, a czasami aż nadmiernie uległe. Ale też dają się porwać impulsom i potrafią kaprysić. Niejedna przygoda, której nie warto wspominać wydarzyła się udziałem właśnie przedstawicieli tego znaku. Skorpiony lubią się też dłużej rozpędzić – czasami ten cały korowód z osławioną kolacją ze świecami i romantyczną kąpielą nie musi być taki pozbawiony sensu. Wiadomo – co kto lubi.

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Strzelce

Strzelce są odważne, to prawda. Kiedy tylko można wikłają się w dosyć ekstremalne flirty, zwłaszcza słowne. Nowe media jeszcze dodatkowo je do tego zachęcają, bo nie trzeba brać do końca odpowiedzialności za to, co wypisuje się nowo poznanym osobom. Zawsze można po prostu „zniknąć”. Więc jeśli Twoja korespondencja z kimś nowo poznanym jest już tak obiecująca, pikantna i pełna rumieńców, że wydaje Ci się iż wszystkie drogi prowadzą do łóżka – oj żebyś się nie zdziwiła. Więc zanim sama napiszesz zbyt wiele zastanów się. Strzelce lubią udać, że nic się nie wydarzyło i przecież wcale nie to mieli na myśli. W prawdziwym życiu erotycznym często są albo nieśmiałe, albo kompensują sobie sprawnością erotyczną i zdobywaniem kolejnych partnerek własne kompleksy i potrzebę zatrzymania się przy kimś na dłużej. Jeśli jednak myślisz, że to Ty byłabyś tą osobą – wiedz, że nie będzie łatwo. Przygodowy tryb życia bardzo uzależnia. A zachwyt w oczach licznych zaspokojonych partnerek jeszcze bardziej. 

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Koziorożec

Są bardzo skupione i konkretne. W sprawach łóżkowych wyznają zasadę higieniczności – że seks jest trzeba uprawiać dla zdrowia, więc robią to często i chętnie, choć nie należą do czarusiów które będą szeptać do uszka czułości. Lubią pewną powtarzalność i to do czego już się przyzwyczaiły. Ale i do nowości i zabawek też dadzą się przekonać, jeśli użyjesz racjonalnych argumentów. Są lojalne i bardzo szczere – więc na pewno bez ogródek powiedzą co lubią, a co je w łóżku śmieszy. Z tym drugim nie ma żartów – jeśli coś je rozbawi, nastrój pryśnie bezpowrotnie. To znaki znane ze swojej czarno-białości i coś albo jest seksowne albo wcale. Nie ma tu zmiłuj. Koziorożce dużo zastanawiają się nad odczuwaniem przyjemności i znają mnóstwo sposobów jak jej dostarczać. Znaleźć się z nimi w sypialni – na pewno będzie ciekawym doświadczeniem. Może mało romantyzmu, za to duuuużo akcji. 

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Wodnik

Wodniki sprawiają wrażenie, że seks nie do końca je interesuje. I prawda jest taka, że może czasami i tak jest. Wodniki mają otwarte umysły na wiele połączonych ze sobą aspektów świata i często wszystko widzą w wersji „big picture”. Skupianie na sobie i swoich potrzebach wydaje im się więc jakieś takie mało odpowiedzialne. Ale jeśli o te potrzeby zechce zadbać ktoś inny – to wiadomo, nie będą oponować. To bardzo wdzięczny materiał na kochanka, bo potrafi jawnie okazywać zdumienie, radość i wdzięczność za to co dostanie. Czasami bywa zaskakująco nieśmiały i niedoświadczony (wiadomo kiedy inni trenowali techniki erotyczne, Wodnik zastanawiał się nad trajektorią losów świata). Potrafi mocno odczuwać i silnie angażować się nawet w jednorazowe przygody, więc jeśli trafisz na takiego Pana to raczej możesz być prawie pewna, że jeszcze się odezwie. Inna rzecz, że Wodniki z reguły są po prostu dobrze wychowane.

Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Ryby

Mają w sobie mało samoakceptacji, a to wiadomo, w łóżku powoduje inne kłopoty i przekłada się na niepewność, a czasami niepowodzenia. Dlatego Ryby bywają słabym materiałem na latino-kochanka w wersji one-night stand. Ale jeśli trafisz na Rybę, której uda się przekroczyć granice własnej nadwrażliwości i niepotrzebnych kompleksów... popłyniecie! Mało który znak ma tyle fantazji i wyobraźni oraz wyczucia w delikatnych sprawach seksu. Może być uroczo i naprawdę odważnie jeśli uda Ci się przebić przez początkową skorupę nieśmiałości. To nie znaczy, że ta osoba jest słaba w łóżku, po prostu jeszcze nie otworzyłaś właściwych drzwi. Za nimi może być totalny odjazd. Tempo, hałas i fantazje, których z całą pełnością warto doświadczyć. Choćby po to aby mieć je w swoim erotycznym CV.