Znak zodiaku, pod którym się urodziłyśmy lub urodziliśmy, może determinować pewne cechy charakteru, a także wpływać na różne aspekty naszego życia, w tym na relacje z innymi osobami. Romantyczne i nie tylko. Niektórym z trudem przychodzi nawiązywanie nowych kontaktów, inne czują się jak ryby w wodzie, poznając nowe osoby, a także... dając im poznać siebie. Uchodzą za wyjątkowo atrakcyjne. Pociągają, trudno im się oprzeć i przestać o nich myśleć. Sprawdź, które znaki zodiaku są największymi uwodzicielami i uwodzicielkami. 

Te znaki zodiaku są największymi uwodzicielami i uwodzicielkami – Waga

Pierwsze miejsce w rankingu znaków zodiaku, które są największymi uwodzicielami oraz uwodzicielkami, zajmuje Waga. Osoby urodzone między 23 września a 22 października są bardzo towarzyskie, sympatyczne i łatwo nawiązują nowe znajomości. Poza tym są niezwykle czarujące. Nie sposób oprzeć się ich urokowi, a spędzanie z nimi czasu to prawdziwa przyjemność. Uwodzą bez najmniejszego problemu. Co więcej, mają tego świadomość.  

Te znaki zodiaku są największymi uwodzicielami i uwodzicielkami – Baran

Medal za uwodzenie należy się również Baranowi. Osoby, które urodziły się pod tym znakiem zodiaku, to prawdziwi flirciarze i flirciary. Są odważne, zdeterminowane, a do tego chętnie podejmują ryzyko. Nie mają więc problemu z tym, by wysłać tak zwany risky text albo powiedzieć głośno o swoich emocjach czy uczuciach. Jeżeli zodiakalny Baran będzie chciał cię uwieść, zrobi to z rozmachem. Randki, drogie prezenty, niespodzianki... To dopiero początek.  

Te znaki zodiaku są największymi uwodzicielami i uwodzicielkami – Bliźnięta

Na podium znalazły się także Bliźnięta. Podobnie jak Wagi, osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są ultra towarzyskie. Do tego mają świetne poczucie humoru. Jak uwodzą? Właśnie słowami – nie szczędzą komplementów, sypią anegdotami jak z rękawa, no i sprawiają, że z twarzy ich rozmówcy bądź rozmówczyni nie znika uśmiech. Aż nie chce się w nimi rozstawać! W zasadzie zodiakalne Bliźnięta nie uwodzą. One uzależniają od siebie. 

Te znaki zodiaku są największymi uwodzicielami i uwodzicielkami – Skorpion

W zestawieniu największych uwodzicieli i uwodzicielek nie mogłoby zabraknąć Skorpiona. Osoby spod tego znaku zodiaku traktują uwodzenie niczym konkurs, w którym – oczywiście – chcą być najlepsze. Czy są? Cóż, to już kwestia dyskusyjna. Nie ma jednak wątpliwości, że zazwyczaj są bardzo tajemnicze, emocjonalne i pozwalają, by (niektóre) uczucia nimi kierowały. Uchodzą za bardzo interesujące. W związku z tym uwodzenie innych przychodzi im z łatwością.