Idealne połączenie zodiaków w łóżku

Jeśli znaleźliście partnera bądź partnerkę, z którymi łączy was uczucie, ale i podzielacie swoje fantazje seksualne i jesteście więcej niż chętni je spełniać, gratulujemy! Jednak o seksualnym przyciąganiu nie decydują tylko i wyłącznie miłość czy dobra (seks)komunikacja, lecz także pożądanie, czysto fizyczny pociąg do siebie. To moment, sekunda, w której jedna iskra rozpala płomień. A jak wiele osób twierdzi, nasz seksualny temperament definiuje znak zodiaku. Jesteście ciekawe i ciekawi, jakie znaki zodiaku mają największe szanse na wybuch namiętności w duecie?

Znaki zodiaku idealnie dopasowane w łóżku: Ryby i Skorpion 

Przebywaliście w otoczeniu dwojga ludzi spod tych znaków? Nie muszą się znać, nie muszą nic mówić, często czuć w powietrzu, że między nimi iskrzy. Skorpion jako niepokorny i tajemniczy znak zodiaku podczas seksu przejmuje inicjatywę. Dominuje, uwodzi, nie pozostawia miejsca na zbędne ruchy. Ryby pod urokiem Skorpiona są gotowe na wszystko, czego oczekuje partner. Ryby są z natury emocjonalne i romantyczne, jednak kiedy na horyzoncie pojawia się Skorpion, ich uczucia schodzą na drugi plan, a ich myśleniem rządzi ogień pożądania. Ryby i Skorpion urodzeni są pod szczęśliwą gwiazdą pożądania, ale i… przyjaźni.

Znaki zodiaku idealnie dopasowane w łóżku: Ryby i Panna

Romantyczne Ryby kroczą przez życie z pozytywnym nastawieniem. Nic więc dziwnego, że przyciągają do siebie i inne znaki. Zodiakalne Ryby stworzą silne połączenie seksualne również z Panną. Żywioł Ziemi w Pannie sprawia, że są wyważone, nie zajmują się zbędnymi sprawami, ich organizacja i ukierunkowanie na działanie sprawiają, że jako kochankowie potrafią doprowadzić partnerkę czy partnera do obłędu. Ruchy Panny są konkretne, brak w nich chaosu, a zodiakalne Ryby docenia tą ostrość w działaniu. W łóżku stanowią drużynę nie do zatrzymania, w życiu - już niekoniecznie. Ostry seks okraszony jest nutką czułości, którą wprowadzają zwykle Ryb. Podobny temperament jednak niweluje romantyczną stronę relacji, żadne z nich nie ma czasu, żeby przeciągać grę wstępną, a po stosunku smażyć naleśniki. To nie ich bajka. 

Znaki zodiaku idealnie dopasowane w łóżku: Lew i Waga 

Zodiakalna wersja (nie)rozważnej i romantycznej. Wagą włada jesień i Wenus, nic więc dziwnego, że uczuciowość Wagi doskonale łączy się z emocjonalnością Lwa. Poczucie sprawiedliwego postępowania Wagi w przypadku pociągu seksualnego wypiera chęć przygód. Nawet największy sprawiedliwy wśród znaków nie oprze się czarowi Lwa. Waga uszczęśliwia innych, tym bardziej w łóżku, a zodiakalny Lew potrzebuje podziwu, atencji i uwielbienia. Dlatego napięcie seksualne Lwa i Wagi sięga poza skalę. Lew, który ma na sobie wzrok i usta partnerki bądź partnera, oddaje siebie z całym bagażem seksualnych doświadczeń. Obydwa te znaki chcą dominować, kokietują siebie nawzajem. Ich drażniące komentarze względem siebie, które przeradzają się w seksualne potyczki słowne stanowią ich grę wstępną. Nigdy nie mają dość, są nienasyceni sobą. Jednak Lew z czasem potrzebuje konkretnych odpowiedzi, których Waga nie potrafi zapewnić. W efekcie pozostają im wspomnienia ognistych zbliżeń.