Nie wiem, jak macie wy, ale ja lubię wiedzieć, spod jakiego znaku zodiaku jest osoba, z którą się umawiam. Kiedy ktoś na Tinderze podaj w opisie profilu swój znak, od razu ma u mnie plusa. Oczywiście traktuję astrologię z przymrużeniem oka, ale czasem kryje się w niej ziarenko prawdy. Zatem według mnie nie zaszkodzi sprawdzić przed randką, czy osoba, z którą jesteśmy umówione/umówieni pasuje do nas, czy można z nią stworzyć udany związek, jaka jest w łóżku, jak się rozstaje

Które znaki zodiaku są niewierne?

Uważa się, że każdy znak zodiaku ma zapisane w gwiazdach wyznaczniki swojego charakteru. A więc w zależności od tego, czy jesteśmy zodiakalnymi Rybami, Wagami, Rakami czy Strzelcami, możemy wykazywać się innymi zachowaniami w różnych sferach życia. Zatem gwiazdy mogą nam podpowiedzieć, kto będzie wierny, a kto może zdradzić. Kto będzie świetny w roli żony lub męża. A z kim w ogóle trudno się dogadać. Albo komu nie powierzać tajemnic! Czy nie pożyczać pieniędzy.

Jednak to właśnie głównie w kontekście sfery uczuciowej sprawdzamy, czy osoba spod danego znaku zodiaku będzie dla nas dobra, czy będzie można sobie z nią ułożyć życie lub przeżyć podniecający romans. Kwestia wierności plasuje się wysoko w tym zakresie, dlatego dziś spieszę z odpowiedzią na pytanie, które znaki zodiaku mają tendencję do zdrady

Znaki zodiaku skłonne do zdrady

Znaki zodiaku skłonne do zdrady: Baran

W Baranach płonie niestłumiony ogień. To właśnie ogień jest żywiołem osób spod tego znaku zodiaku i popycha je często do działań instynktownych, do ulegania namiętnościom, które uwielbiają. Nic zatem dziwnego, że osoba spod znaku Barana czasem poddaje się impulsowi chwili i bez zważania na ewentualne konsekwencje oddaje się rozkoszy, wdaje się w romans. Cóż, według gwiazd osoby spod tego znaku zodiaku nie mają też większych problemów nie tylko by zdradzić, lecz także by odejść od partnerki czy partnera. Dlatego bo właśnie ktoś nowy sprawił, że gotuje im się krew w żyłach. Czy też z powodu nieporozumienia. Także na Barany lepiej uważać, choć jako kandydaci czy kandydatki na romans nadają się zwykle znakomicie. Kochają nowości (to też jeden z powodów zdrad), dlatego w łóżku nie są otwarte na nowości. 

 

Znaki zodiaku skłonne do zdrady: Bliźnięta

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt szukają zwykle w życiu czegoś innego od tego, co już mają. Zmiany, nienasycenie, ciągły głód przygód, doświadczeń, karmienia zmysłów pchają je w różne strony, nie pozwalają zatrzymać się w miejscu i cieszyć tym, co już mają. Rządzi nimi w dodatku żywioł powietrza, który nie ułatwia sprawy i sprawia, że Bliźnięta są w ciągłym biegu. Zatem kiedy Bliźnięta są w stabilnym związku, to szukają odskoczni w postaci romansu czy choćby jednonocnej przygody. Z kolei uprawiając wolną miłość (choć jeśli miałyby wybierać to wolą tę formę, bo cenią sobie niezależność), marzą o klasycznej monogamii i partnerstwie. Poza tym uwielbiają próbować nowych rzeczy. Dlatego o wierność może być im trudno, choć podobnie jak w przypadku Baranów potrafią naprawdę wiele zaoferować - czarują zarówno inteligencją, flirtują w rozmowie i świetnie dogadują się w sypialni.

Znaki zodiaku skłonne do zdrady: Lew

Jak pokazują badania, sporo osób spod tego znaku zodiaku zdradza. Cóż, być może dlatego, że zodiakalne Lwy uwielbiają być w centrum zainteresowania, pragną atencji na co dzień i w sypialni. Dlatego kiedy temperatura związku spada, kiedy wkrada się rutyna i przyzwyczajenie, one szukają fajerwerków, komplementów i innych atrakcji na zewnątrz. Poza tym Lwy, cóż tu ukrywać, należą do bardzo kochliwych znaków zodiaku. Zatem poddatne są na porywy serca, a już szczególnie wniebowzięte, kiedy nowy partner czy partnerka zachwyca się nimi: że robią pyszną jajecznicę, że świetnie wyglądają po wyjściu spod prysznica czy potrafią dostarczyć rozkoszy w łóżku. Choć Lwy lubią dawać, to też i przyjmują z chęcią - nie tylko komplementy, ale właśnie romantyczne kolacje na ich cześć, dopasowane do ich gustu prezenty i zmysłowe przyjemności.

Znaki zodiaku skłonne do zdrady: Strzelec

To kolejny znak zodiaku żądny przygód. A ponieważ astrologiczni Strzelcy są zazwyczaj ekstrawertyczni, uwielbiają otaczać się ludźmi i poznawać nowych, a do tego brylują w towarzystwie, wszędzie ich pełno, to też łatwiej nawiązywać im nie tylko nowe znajomości, ale także romanse. Tym bardziej że podobnie jak Bliźnięta mają wrażenie, że coś lepszego kryje się tam, gdzie ich nie ma, że koniecznie będzie im lepiej, przyjemniej z kimś nowym. Więc mogą wdać się w romans jak najbardziej, jak również odejść. Choć też oszukiwanie przychodzi im raczej bez trudu i często prowadzą podwójne życie, a nawet utrzymywanie sekretów jest dla nich na swój sposób dodatkowo podniecające... 

Zobacz także:

Znaki zodiaku skłonne do zdrady: Ryby

Ryby podobno łatwo oczarować. Należą do tych znaków zodiaku, które może same nie poszukują przygód, ale jeśli ktoś okaże im dużo czułości, będzie o nie zabiegał, to mogą dość łatwo temu ulec. Zwłaszcza jeśli w ich relacji tego brakuje. A Ryby generalnie uwielbiają romantyczne gesty, niebanalne randki, bycie rozpieszczanymi. I choć osoby spod znaku Ryb często o romansach fantazjują, wzdychają do sąsiadki czy sąsiada, to same raczej nie robią pierwszego kroku, starają się być wierne. Co innego jednak, kiedy ktoś zacznie je kusić, poczują zastrzyk nowości i pożądania, wtedy raczej nie oglądają się za siebie.