Które znaki zodiaku są najlepsze w łóżku? Które zapytają o twoje potrzeby i je ochoczo spełnią? Które zarażają swoją seksualną energią? A którym nie brakuje seksualnej fantazji?

Znaki zodiaku najlepsze w łóżku: Baran

Uwielbia przejmować inicjatywę w sypialni, nie boi się nowości i chętnie je wprowadza do swojego życia seksualnego. Czyżby to zasługa Marsa, zwanego planetą pożądania, który rządzi tym znakiem zodiaku? Być może, ale na pewno przy Baranie można poznać nieznane dotąd seksualne lądy! Warto dać się ponieść jego energii i próbować nowości, mieć Barana za przewodnika, bo to zwykle doświadczony kochanek lub kochanka. To osoba, która doskonale wie, czego chce, co może i chętnie dzieli się swoją wiedzą, daje przyjemność. W tym wszystkim jednak nie zapomina zapytać o zgodę i cudze preferencje. 

Znaki zodiaku najlepsze w łóżku: Bliźnięta

Jak one flirtują! Już sam sexting czy small talk w barze z osobą spod tego znaku będzie podniecającym i niecodziennym przeżyciem, które rozpali wyobraźnię i pożądanie. Choć Bliźnięta uznawane są za trudne na co dzień, to zdecydowanie to, co potrafią wyczyniać w seksualnej sferze może pewne codzienne niedogodności wynagrodzić. Szykuj się, że tak jak flirt, tak i inne seksualne uniesienia będą nieprzewidywalne! Bo Bliźnięta uwielbiają zmiany, jednego dnia seks uważny, w trybie slow, pełen delikatnych pieszczot, a kolejnego już jazda bez trzymanki, szybka i ostra albo zabawa z elementami kinku. Co więcej, Bliźnięta świetnie potrafią podtrzymywać seksualny ogień w relacji! 

Znaki zodiaku najlepsze w łóżku: Lew

Romantyczne, uwodzicielskie, emanujące niezwykłą energią... Z osobami spod tego znaku zodiaku chce się po prostu przebywać. W ich towarzystwie można poczuć się bezpiecznie i... przepaść bez reszty! Przy nich można swobodnie eksplorować swoje ciało, porzucić wstyd, poznać, co to najwyższa rozkosz. Czuć się docenioną lub docenionym, a przy tym, że naszej seksualnej przyjemności poświęcona jest stuprocentowa uwaga. Lwom nie obce są długie gry wstępne. Uwielbiają też wszelkiej maści role playing. Z jednej strony więc trochę teatru, ale z drugiej sporo śmiechu, poczucie komfortu i bezpieczeństwa, co sprzyja otworzeniu się na doznania i zyskaniu seksualnej satysfakcji na najwyższym poziomie. 

Znaki zodiaku najlepsze w łóżku: Waga

Tym znakiem rządzi Wenus, czyli planeta miłości, ale według nas również seksu. Bardzo zmysłowego seksu dodajmy! Wagi świetnie znają się na czułych punktach na ciele, które stymulują jak nikt inny, dając od siebie naprawdę wiele. Ważny jest dla nich zarówno dotyk, smak, węch, wzrok w seksualnej grze. W łóżku zapewne zaproponują nieziemskie pieszczoty, wprowadzą do sypialni ciekawe akcesoria, jedzenie, świece do masażu... Wagi idealnie sprawdzają się też w roli dominującej, jeśli zajdzie tylko taka potrzeba. Mimo wszystko, mimo całej swojej chęci sprawiania drugiej osobie przyjemności, potrafią też zadbać w sypialni o siebie, inicjując szczere rozmowy o seksie i swoich potrzebach (też bardzo podkręcające atmosferę!)

Znaki zodiaku najlepsze w łóżku: Ryby

Cicha woda brzegi rwie! Niby spokojne, łagodne Ryby skrywają w sobie masę niezwykłego seksualnego temperamentu. Choć w sypialni dają dużo czułości, zwracają uwagę na potrzeby drugiej osoby, upewniają się, że wszystko jest w porządku, to jednak ich seksualna energia wydaje się niespożyta. Są chętne na seks tu i teraz, w mgnieniu oka potrafią się nakręcić na igraszki w łóżku, ale i nakręcą na to partnerkę czy partnera. Poza tym łóżko łóżkiem, ale nie brakuje im też fantazji, by uprawiać seks w lesie, samochodzie, sypialni znajomych... Zatem umawiając się z Rybami przygotuj się zarówno na niezapomniane wrażenia, jak i ewentualny mandat za seks w publicznym miejscu!