Według wielu osób znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma (mniej lub bardziej znaczący m) wpływ na nasze życie. Interesujesz się astrologią? Świetnie się składa. W takim wypadku z całą pewnością zaciekawi Cię także kwestia finansów w każdym znaku zodiaku. Komu zależy na stabilizacji finansowej? Kto oszczędza? A kto wręcz przeciwnie? Oto cztery znaki zodiaku, które bardzo często borykają się z problemami finansowymi, miewają długi i... (niestety) nie zawsze zwracają pożyczone od znajomych pieniądze. Znajomym spod tych znaków zodiaku lepiej nie pożyczać pieniędzy! 

Którym znakom zodiaku lepiej nie pożyczać pieniędzy?

Bliźnięta (21.05-21.06)

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt mają zazwyczaj dwie natury, co ma swoje odzwierciedlenie m.in. w finansach. Z jednej strony myślą o stabilizacji, zależy im na bezpieczeństwie finansowym (dlatego same niechętnie udzielają pożyczek w obawie przed stratą pieniędzy). Z drugiej natomiast działają lekkomyślnie. Jeśli pożyczą pieniądze od kogoś znajomego, prawdopodobnie wydadzą je na przysłowiowe głupoty, np. na kolejną torebkę. Co więcej, zodiakalne Bliźnięta uchodzą za finansowych pechowców. Prawdopodobnie będzie im ciężko zwrócić pożyczkę w całości.

Te znaki zodiaku nie powinny być razem! Nigdy nie stworzą udanego związku >>>

Ryby (19.02-20.03)

Zodiakalne Ryby lekkomyślnie podchodzą do kwestii finansów. Są bardzo rozrzutne (zdarza im się kupować nawet te rzeczy, których nie powinny, na które w rzeczywistości ich nie stać) i żyją w przekonaniu, że „jakoś to będzie”. Osoby urodzone między 19 lutym a 20 marca często zwracają się do znajomych z prośbą o pożyczkę. I kolejną pożyczkę. I kolejną. I kolejną. W pewnym momencie tracą całkowitą kontrolę nad finansami, co więcej, zapominają o niektórych pożyczkach czy dealach. Jeśli pożyczysz pieniądze osobie spod znaku Ryby, miej świadomość, że możesz ich już nigdy nie odzyskać.

Skorpion (23.10-21.11)

Osoby spod znaku Skorpiona uchodzą za bardzo inteligentne. Jak podchodzą do kwestii finansów? Lubią popadać w skrajności! Zodiakalne Skorpiony są albo bardzo skąpe – kilka razy zastanowią się, zanim wydadzą każdy grosz i regularnie odkładają pewną sumkę na tak zwaną „czarną godzinę”, albo żyją ponad stan. Co więcej, potrafią w jednej chwili wyczyścić swoje konto bankowe do zera. Zdarza się również, że swoją rozrzutnością i (pozornymi) możliwościami finansowymi starają się zaimponować innym – wtedy są w stanie przekroczyć wszelkie granice. Skorpiony kochają ryzyko. I są w stanie je podjąć, jeżeli uznają, że mają szansę na pomnożenie swojego majątku. Nieprzemyślane inwestycje, kredyty, pożyczki od znajomych. Gdy stracą panowanie nad finansami, mogą mieć poważny problem ze spłaceniem długów.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec i finanse? To wypadkowa przeplatających się ze sobą wzlotów i upadków. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku zwracają ogromną uwagę na swój wizerunek - nie tylko chcą czuć się dobrze, ale również zależy im (na pozytywnej) opinii innych osób. Modne ubrania, gadżety technologiczne, wakacje. Chcąc zaspokoić swoje potrzeby, szuka różnych źródeł pieniędzy. W grę wchodzą zarówno pożyczki, jak i gra na loterii oraz hazard. Jeżeli wesprzesz finansowo osobę spod znaku Strzelca, uzbrój się w cierpliwość. Dobrym wyjściem z sytuacji może być także spisanie umowy (nawet prowizoryczna - spisana na zwykłej kartce).

Jaka fryzura pasuje do Twojego znaku zodiaku? Oto modne cięcia, które podkreślą nie tylko urodę, ale i osobowość >>>

Zobacz także: