Często tak naprawdę poznajemy drugiego człowieka w trudnych sytuacjach. Takich właśnie jak na przykład rozstanie. Niektórzy potrafią po prostu pójść dalej, inni uprzykrzają życie swoim eks. Stalkują, rozsyłają ich nagie zdjęcia (te dwie rzecz jak najbardziej podpadają pod paragraf i nie ma co się wahać, ale zglosić takie niepożądane działania), obgadują w towarzystwie wspólnych przyjaciół... Potrafi być naprawdę nieprzyjemnie i można szybko zapomnieć o wspólnych miłych chwilach i uczuciu, które kiedyś łączyło. Dlatego podpowiadamy, które znaki zodiaku zwykle są najgorszymi eks i po zerwaniu potrafią nieźle dać w kość!

Najgorsi eks według znaku zodiaku: Bliźnięta

Osoby spod tego znaku zodiaku potrafią przeistoczyć się z kochającej, słodkiej i milutkiej osoby w taką naprawdę wredną! Podczas rozstania nie będą szczędziły przykrych słów! Powiedzą, że byłaś najgorsza w łóżku, fatalnie gotowałaś, w ogóle to powinnaś schudnąć i zmienić fryzurę, bo inaczej to już będziesz do końca życia sama. I nie jest istotne, kto zrywa. Bliźnięta, nawet jeśli same chciały zakończyć relację, to i tak w rozstaniowym szale nie omieszkają wbić kilku dodatkowych szpil w twoje złamane serce! Palą za sobą mosty totalnie. Nie ma co na nie liczyć po rozstaniu. A jeśli chcesz jeszcze odebrać jakieś swoje rzeczy, to uważaj, bo możesz je dostać w strzępach lub znaleźć rozrzucone na ulicy...

Najgorsi eks według znaku zodiaku: Rak

Zodiakalne Raki lubią igrać cudzymi uczuciami, manipulować. Rozstanie z nimi może być niezłym rollercoasterem. Jednego dnia będą chciały wracać, przytulać się, naprawiać wszystko. A drugiego z kolei oskarżą cię, że to wszystko twoja wina, że się nie da z tobą być... Niby nie da, ale wciąż coś je będzie ciągnęło. Wciąż będą sobie jakąś furtkę zostawiały, przypominały o sobie, prosiły o przysługi. To też taka, od razu dodajmy TOKSYCZNA, zabawa w psa ogrodnika. Musisz mieć jakąś nadzieję, choć płonną, że jeszcze do siebie może wrócicie, żebyś czasem nie związała się z kimś innym. A jeśli to zrobisz, to licz się z awanturą, jeśli eks spod znaku Raka się o tym dowie. Nawet po bardzo długim czasie...

Najgorsi eks według znaku zodiaku: Skorpion

Jeden z najgorszych eks. Taki, który nie może pogodzić się z rozstaniem. Wszystko może na początku wyglądać  niewinnie i zacząć się po dłuższym nawet czasie od rozstania. Ot od telefonów i wiadomości, prób utrzymania kontaktu, którego już nie chcesz. Oczywiście można takiego delikwenta czy delikwentkę zablokować w mediach społecznościowych, jeśli namolnie się dobija, dopytuje, coś wysyła. Ale gorzej, że zapewne zna nasz adres zamieszkania i może wystawać pod oknem, pod drzwiami, pod pracą... Wtedy robi się nieciekawie, niebezpiecznie. Jak najbardziej wtedy warto zwrócić się po pomoc do odpowiednich służb. Czasem też groźba, że się to zrobi może podziałać niczym kubeł zimnej wody na takiego lub taką eks. 

Najgorsi eks według znaku zodiaku: Strzelec

To z kolei typ mściciela lub mścicielki. Sporo osób spod znaku Strzelca, kiedy kończy się miłość, widzi w byłej lub w byłym wroga. Uważa, że to jest wojna i trzeba eks dowalić. Pół biedy, jeśli po prostu wyrzuci prezenty od ciebie i to na twoich oczach czy obgada cię do wspólnych znajomych, choć totalnie mijając się z prawdą, np. o powodach czy przebiegu rozstania. Gorzej jednak, że niektóre osoby są w stanie posunąć się jeszcze dalej, zaślepione żądzą odwetu czy w rozpaczy po rozstaniu. Powód nie jest ważny, istotne, że takie zachowania są nie do przyjęcia i można, a nawet trzeba je zgłosić. Mam tu na myśli na przykład porn revenge, czyli upublicznienie (np. w sieci) twoich nagich zdjęć i wideo, które taki czy taka eks ma w swoim posiadaniu. Absolutnie jednak nie ma prawa do upubliczniania ich bez twojej zgody! To po prostu przestępstwo. I pamiętaj - to absolutnie nic złego, że takie zdjęcia czy filmy nagrałaś. To nie powód do wstydu! Kto tego choć raz nie zrobił i nie wysłał swojemu chłopakowi czy dziewczynie (oczywiście za zgodą)? Większość z nas to robi. Ale jasne powinno być, że nie powinno się ich przekazywać dalej!

Najgorsi eks według znaku zodiaku: Ryby

W przypadku Ryb mamy z kolei do czynienia z przypadkiem ofiary. Tak, niektóre osoby urodzone pod znakiem Ryb uwielbiają w różnych sytuacjach wchodzi w rolę pokrzywdzonych i to niezależnie od tego, jak sprawy się miały. A zerwanie jest idealną okazją, by obrazić się na cały świat, a zwłaszcza na ciebie. I dajmy na to napisać długi list, jak to zdeptałaś delikatne uczucia, jak zmarnowałaś życie... Oczywiście bycie ofiarą wiąże się też zwykle z opowiadaniem o swojej beznadziejnej sytuacji naokoło, więc spodziewaj się, że czy to rodzina, czy przyjaciele twojej lub twojego eks mogą się z tobą kontaktować i robić ci wyrzuty, że go lub ją tak nieludzko potraktowałaś, choć możesz naturalnie nie mieć pojęcia, co takiego zrobiłaś, zwłaszcza jeśli się rozstaliście we względnej zgodzie. Tak, z Rybami może czekać cię moc atrakcji i to dopiero po zakończeniu związku.