Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jeżeli należysz do grona zodiakalnych Baranów, w rozpoczynającym się właśnie tygodniu skup się na… miłości do samej siebie. Gwiazdy mówią, że (przynajmniej) odrobina czułości przyniesie ci wiele korzyści. Co więcej, pozwoli ci się zrelaksować. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Urodziłaś się pod znakiem Byka? W takim razie rozpoczynający się właśnie tydzień nie będzie dla ciebie najłatwiejszy. Gwiazdy zapowiadają problemy w miłości. A spokojnie. Chodzi „tylko” o przejściowe trudności. Jesteś silniejsza niż mogłoby ci się wydawać i na pewno ze wszystkim sobie poradzisz. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Bliźnięta to twój znak zodiaku? W takim wypadku to nie będzie dla ciebie najłatwiejszy tydzień. Według gwiazd, pewna (bliska ci) osoba zawiedzie twoje zaufanie. Jak się bowiem okazuje, nie jest tą, za którą się podaje. Uważaj. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jesteś zodiakalnym Rakiem? W takim wypadku uważaj na ludzi, których masz wokół siebie. Pozornie życzą ci szczęścia w miłości. Jednak gwiazdy nie mają wątpliwości, że tak naprawdę nie mają dobrych intencji. Potrafią natomiast świetnie manipulować. Dlatego nie słuchaj innych, ale siebie – swojego wewnętrznego głosu. 


 

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Lwa, w twoim życiu miłosnym dużo się teraz dzieje. Dlatego warto się na chwilę zatrzymać i przemyśleć niektóre sprawy. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz – dobrej zabawy i beztroski czy poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji? Wybierz to, co najbardziej ci odpowiada, a także przyniesie ci najwięcej korzyści. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Należysz do grona zodiakalnych Panien? W takim razie możesz odetchnąć z ulgą. W rozpoczynającym się właśnie tygodniu czeka cię bowiem wiele dobrego, jeśli chodzi o miłość i relacje z innymi ludźmi (albo z konkretną – ultra ważną dla ciebie osobą). Gwiazdy radzą, abyś cieszyła się pięknymi chwilami.  

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

Jesteś zodiakalną Wagą? W takim razie już niebawem czeka cię wyjątkowa randka. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że zapamiętasz to spotkanie na długo. Będziesz się świetnie bawić. I to niezależnie od tego, czy jesteś w związku czy należysz do grona singielek spod tego znaku zodiaku. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Skorpion to twój znak zodiaku? Jeśli tak, jesteś prawdopodobnie bardzo zadowolona z tego, co dzieje się w twoim życiu miłosnym. To dobrze. Gwiazdy jednak radzą, abyś nie zaniedbywała innych sfer, a także osób, np. przyjaciół / przyjaciółek czy rodziny. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Należysz do grona zodiakalnych Strzelców? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, ten tydzień upłynie ci pod znakiem miłosnych uniesień. Na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Wykorzystaj ten czas w sposób, który najbardziej ci odpowiada. Jednak nie zapominaj, że będziesz miała okazję nie tylko do dobrej zabawy, ale również do lepszego poznania siebie oraz własnych potrzeb. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Koziorożca, nie lubisz, gdy ktoś przekracza twoje granice. Narusza twoją prywatność. Niestety w rozpoczynającym się właśnie tygodniu pewna osoba spróbuje to zrobić. Nie pozwól jej na to. Pamiętaj, by działać wyłącznie w zgodzie ze sobą. Nie chcesz wychodzić ze swojej strefy komfortu? Nie musisz! 

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Urodziłaś się pod znakiem Wodnika? W takim wypadku przed tobą bardzo spokojny tydzień. Dni między 1 a 7 listopada tego roku wykorzystaj na odpoczynek, jak również na przemyślenia na temat tego, co dzieje się (i działo do niedawna) w twoim życiu uczuciowym. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Jeżeli należysz do grona zodiakalnych Ryb, gwiazdy mają dla ciebie pewną radę: mów otwarcie o tym, co czujesz, czego pragniesz i czego potrzebujesz. Nie ma wątpliwości, że wpłynie to ultra korzystnie na twoje życie miłosne. Zyska zupełnie nową jakość.