Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jeżeli należysz do grona zodiakalnych Baranów, w rozpoczynającym się właśnie tygodniu skup się na… miłości do samej siebie. Gwiazdy mówią, że (przynajmniej) odrobina czułości przyniesie ci wiele korzyści. Co więcej, pozwoli ci się zrelaksować. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Urodziłaś się pod znakiem Byka? W takim razie rozpoczynający się właśnie tydzień nie będzie dla ciebie najłatwiejszy. Gwiazdy zapowiadają problemy w miłości. A spokojnie. Chodzi „tylko” o przejściowe trudności. Jesteś silniejsza niż mogłoby ci się wydawać i na pewno ze wszystkim sobie poradzisz. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Bliźnięta to twój znak zodiaku? W takim wypadku to nie będzie dla ciebie najłatwiejszy tydzień. Według gwiazd, pewna (bliska ci) osoba zawiedzie twoje zaufanie. Jak się bowiem okazuje, nie jest tą, za którą się podaje. Uważaj. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jesteś zodiakalnym Rakiem? W takim wypadku uważaj na ludzi, których masz wokół siebie. Pozornie życzą ci szczęścia w miłości. Jednak gwiazdy nie mają wątpliwości, że tak naprawdę nie mają dobrych intencji. Potrafią natomiast świetnie manipulować. Dlatego nie słuchaj innych, ale siebie – swojego wewnętrznego głosu.