Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jesteś w związku? W takim razie spróbuj na nowo zgrać się ze swoim partnerem / partnerką. Spędźcie trochę czasu tylko we dwoje / we dwie, szczerze porozmawiajcie – powiedzcie o swoich oczekiwaniach i ewentualnych obawach. I patrzcie z nadzieją w (wspólną) przyszłość. Jeśli natomiast należysz do grona singielek, otwórz się na nowe znajomości. Gwiazdy mówią, że w twoim otoczeniu jest (przynajmniej) kilka interesujących osób. Może warto byłoby w końcu zwrócić na nie uwagę?

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Byka i jesteś w związku, czeka cię tydzień pełen miłosnych uniesień. Od pewnego czasu uważnie słuchacie siebie nawzajem z partnerem / partnerką i nareszcie przynosi to upragnione – bardzo pozytywne efekty (nie tylko w łóżku). Tak trzymać! Jesteś singielką? W takim wypadku w ciągu nadchodzących dni przekonasz się, że w twoim otoczeniu jest wyjątkowa, a do tego godna zaufania osoba. Warto rozwijać tę znajomość!

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, miej oczy dookoła głowy. Jak się okazuje, masz u swego boku osoby, które (wbrew pozorom) nie życzą ci dobrze. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że w ciągu nadchodzących dni spróbują „zaatakować”, a tym samym sporo namieszać w twoim życiu uczuciowym. Nie pozwól im na to – niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy należysz do grona singielek. I jak najszybciej zakończ tę znajomość (lub znajomości). 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jeżeli twój znak zodiaku to Rak, w dniach od 12 do 18 kwietnia 2021 skup się na miłości do samej siebie. Zrób coś miłego dla swojego ciała lub duszy (a najlepiej dla obu!), pozwól sobie na odrobinę czułości, a nawet lenistwa, jeśli tego potrzebujesz. Zaopiekuj się sobą. I nie przejmuj się tym, co mówią czy myślą inni. Twoi bliscy (np. ewentualny partner / ewentualna partnerka) na pewno to zrozumieją i zrobią wszystko, abyś poczuła się lepiej.