Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Urodziłaś się pod znakiem Barana? W takim razie przed tobą bardzo spokojny tydzień, jeśli chodzi o miłość. W tygodniu będziesz zajęta innymi sprawami, ale weekend poświęcisz sobie oraz osobie albo osobom, na których najbardziej ci zależy. Gwiazdy mówią, abyś celebrowała wspólne chwile i cieszyła się tym, co masz. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Byka, rozpoczynający się właśnie tydzień upłynie ci pod znakiem dobrej zabawy. Według gwiazd, przed tobą absolutnie wyjątkowe i inspirujące spotkania, podczas których będziesz miała okazję nieco poflirtować. Zapamiętasz je na długo. Poza tym będziesz je wspominać z ogromnym sentymentem. No a co dalej? To już zależy od ciebie. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

To nie będą najłatwiejsze dni dla osób, które urodziły się pod znakiem Bliźniąt. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku czy należysz do grona singielek, w tym tygodniu będą towarzyszyć ci negatywne emocje (pamiętaj, że masz do nich prawo). Poczujesz bolesne ukłucie zazdrości. Być może skłoni cię to do pewnych przemyśleń związanych ze sprawami uczuciowymi. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Rak to twój znak zodiaku? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, uważaj. Gwiazdy mówią bowiem, że w twoim życiu uczuciowym zapanuje totalny chaos. Czekają cię zmiany o 180 stopni, z którymi prawdopodobnie trudno będzie ci się pogodzić. W tym tygodniu zrób więc wszystko, aby się nie pogubić i nie stracić kontroli nad pewnymi sprawami.