Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Urodziłaś się pod znakiem Barana? W takim razie to nie będzie dla ciebie łatwy tydzień, jeśli chodzi o miłość. Przygotuj się na dość nieprzyjemną rozmowę, podczas której dowiesz się kilku (zaskakujących, a zarazem – niestety – bolesnych) rzeczy na swój temat. To sprawi, że spojrzysz na pewne sprawy z zupełnie innej perspektywy.

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Jeżeli należysz do grona osób, które urodziły się pod znakiem Byka, przygotuj się na bardzo przyjemny i spokojny tydzień. Jesienna aura bardzo ci służy. Czerp z życia (miłosnego) garściami. Celebruj piękne chwile. Doceń to, co masz. I nie bój mówić się otwarcie o tym, co czujesz oraz o tym, o czym myślisz na dany temat. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Należysz do grona zodiakalnych Bliźniąt? W takim wypadku miej się na baczności. Gwiazdy mówią, że masz wokół siebie osoby, które (wbrew pozorom) nie życzą ci dobrze. Już w tym tygodniu będą chciały odebrać ci pewność siebie, a do tego przejąć kontrolę nad twoim życiem miłosnym i nie tylko. Nie pozwól im na to! 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Jesteś zodiakalnym Rakiem? Jeśli tak, podjęłaś niedawno ważną, a wręcz rewolucyjną decyzję, która ma niewątpliwy wpływ na twoje życie miłosne. Już niebawem będziesz musiała zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań. Na początku może to być dość trudne, ale z czasem zrozumiesz, że postąpiłaś właściwie, natomiast nowa rzeczywistość bardzo ci odpowiada.