Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Barana, w twoim życiu miłosnym dużo się teraz dzieje. Czekają cię spore zmiany. I być może trudno ci w to uwierzyć, ale wszystko wskazuje na to, że przyniosą wiele dobrego. Gwiazdy radzą, abyś otworzyła swoje serce i umysł na to, co szykuje dla ciebie los. Nie pożałujesz.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Urodziłaś się pod znakiem Byka? W takim razie prawdopodobnie jesteś ufna i wychodzisz z założenia, że ludzie są z natury dobrzy. Niestety czasem rzeczywistość okazuje się nieco inna. Właśnie dlatego gwiazdy rekomendują, abyś nie otwierała się przed osobami, które dopiero poznałaś. Niektóre z nich prawdopodobnie będą chciały wykorzystać to przeciwko tobie w przyszłości. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Należysz do grona zodiakalnych Bliźniąt? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, w tym tygodniu pewna osoba, która jest dla ciebie bardzo ważna, będzie potrzebowała wsparcia i rady związane z jej życiem uczuciowym. Chcąc jej pomóc, postaw na szczerość, ale nie zapominaj o czułości, której prawdopodobnie bardzo teraz potrzebuje. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jesteś zodiakalnym Rakiem? W taki wypadku gwiazdy zapowiadają problemy natury uczuciowej. Ale spokojnie – gwiazdy nie mają wątpliwości, że jesteś wystarczająco silna, by sobie z nimi poradzić. Pomocna może okazać się szczera rozmowa z drugą stroną konfliktu. Pamiętaj, by przed spotkaniem przygotować kilka solidnych argumentów.