Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Urodziłaś się pod znakiem Barana? Pewne sprawy, które mają bezpośredni związek z życiem miłosnym, ostatnio mocno cię ostatnio przytłoczyły. Warto więc (chociaż na chwilę) zmienić otoczenie – zaplanuj dłuższe wakacje albo (przynajmniej) weekendowy wypad za miasto. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że dzięki temu odpoczniesz i nabierzesz dystansu. Znów będziesz miała energię i motywację do działania. Nie tylko na polu uczuciowym. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Jesteś zodiakalnym Bykiem? W takim razie w twoim życiu zawodowym dużo się teraz dzieje. Codzienne obowiązki, dodatkowe projekty, deadline’y… Przez to zaniedbujesz ostatnio nie tylko relacje z innymi (np. z partnerem / partnerką, jeśli jesteś w związku), ale również z samą sobą. Postaraj się więc na chwilę zwolnić i złapać balans między życiem zawodowym a prywatnym (w tym miłosnym). Nie będzie to łatwe, ale zdecydowanie warto spróbować.   

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Jeśli należysz do grona zodiakalnych Bliźniąt, przygotuj się na dość trudny i emocjonalny tydzień. Przed tobą pewne problemy natury uczuciowej. To prawdopodobnie ostatnie, czym chciałabyś się teraz zajmować. Jednak gwiazdy radzą, aby znaleźć w sobie siłę i pomysł na rozwiązanie ich. A tym samym nie pozwolić, by urosły do rangi totalnej katastrofy. Pomocna w tym wypadku okazać się może twoja intuicja – ona nigdy nie zawodzi. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Jesteś zodiakalnym Rakiem? W takim wypadku przed tobą bardzo spokojny tydzień, jeśli chodzi o miłość i relacje. Doceń tę chwilę wytchnienia, bo nikt nie wie – nawet gwiazdy – ile ona potrwa. Postaw więc na błogi relaks (pamiętaj, że każdy i każda z nas odpoczywa w inny sposób) i zrób coś miłego dla siebie – takie działanie wpłynie korzystnie na twoje samopoczucie i nie tylko.