Każdy tydzień przynosi nowe wyzwania, jak również nowe okazje i możliwości. Jak najlepiej je wykorzystać? Pomóc może w tym... horoskop tygodniowy. Czytając go, dowiesz się, jak obecny układ planet wpłynie na twoje życie (jak również na jego poszczególne sfery), a co za tym idzie: lepiej przygotujesz się do nadchodzących dni. Początek listopada nie będzie należeć do najspokojniejszych. Oto, co mówią gwiazdy!

Horoskop tygodniowy na 1-7 listopada 2021 roku dla każdego znaku zodiaku

W tym tygodniu dojdzie do wyjątkowego zjawiska, a mianowicie do supernowiu. Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy na 1-7 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jak nów księżyca w Skorpionie wpłynie na twoje życie prywatne oraz zawodowe. Jedno jest pewne: to będzie bardzo emocjonujący tydzień. 

Nów księżyca w Skorpionie - kiedy?

Nów księżyca w znaku Skorpiona to absolutnie wyjątkowe zjawisko, obok którego nie można przejść obojętnie. Dojdzie do niego już 4 listopada 2021 roku, czyli w najbliższy piątek. Nie ma wątpliwości, że tego dnia poczujesz niesamowitą moc księżyca. I to podwójną! Określenie „supernów” nie jest bowiem przypadkowe. 

Jak supernów w Skorpionie wpłynie na twoje życie prywatne i zawodowe? 

Według gwiazd, ten tydzień będzie niezwykle intensywny. Supernów oznacza bowiem, że księżyc zadziała na każdą i każdego z nas ze wzmożoną siłą. Szczególnie, jeśli chodzi o sfery duchową czy uczuciową. Bo zarówno księżyc, jak i Skorpion, którym rządki żywioł wody, odpowiadają za nasze emocje. 

Nów księżyca w Skorpionie to bardzo dobry moment na przemyślenia. Zastanów się, za co lubisz swoje życie (prywatne i / lub zawodowe), a co chciałabyś zmienić. Następnie poszukaj odpowiednich rozwiązań i wprowadź ewentualny plan naprawczy. Kieruj się tym, co jest dla ciebie najlepsze i przyniesie ci najwięcej korzyści w przyszłości. Skorpion, który odpowiada za emocje, na pewno ci w tym pomoże. Dzięki niemu chętniej zaglądamy wgłąb siebie. No i dochodzimy do bardzo ciekawych wniosków. Tego rodzaju zmiany sprawią, że twoje życie zyska zupełnie nową - lepszą jakość. Tym samym korzystnie wpłyną na twój nastrój. 

Gwiazdy zwracają uwagę na jeszcze jedną sprawę. Jeśli w twoim życiu dużo się teraz dzieje, skup się tylko na jednej rzeczy. Rozwiąż problem, który od dawna spędza ci sen z powiek. Postaw na sprawę, na której najbardziej ci zależy, ponieważ np. pozwoli ci się rozwinąć albo przybliży cię do postawionych sobie jakiś czas temu celów. Poświęć jej sto procent swojej uwagi oraz czasu. Efekty będą niezwykle zadowalające.