Co się wydarzy w tym tygodniu? Jak obecny układ planet wpłynie na poszczególne znaki zodiaku? Z całą pewnością nie będziemy narzekać na nudę. Poza tym zrobi się naprawdę gorąco. I to nie tylko ze względu na wysokie temperatury za oknami. Już niebawem dojdzie bowiem do koniunkcji Wenus z Marsem. Warto odpowiednio wykorzystać to zjawisko. Horoskop pomoże ci odkryć, w jaki sposób to zrobić. 

Koniunkcja Wenus z Marsem – kiedy? Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat tego zjawiska

Koniunkcja Wenus z Marsem zbliża się wielkimi krokami. Do tego wyjątkowego zjawiska dojdzie już 13 lipca 2021 roku, czyli w najbliższy wtorek. Czego możemy spodziewać się tego dnia? Wenus i Marsz zdecydowanie różnią się od siebie – Gwiazda Wieczorna symbolizuje to, co kobiece, natomiast Czerwona Planeta łączy się z tym, co męskie. Mogłoby się wydawać, że to mieszanka wybuchowa. Ale w rzeczywistości tworzą całkiem zgrany duet. Do tego stopnia, że według astrologów i astrolożek, 13 dzień lipca będzie najszczęśliwszym w tym miesiącu

Horoskop tygodniowy na 12-18 lipca 2021 roku dla każdego znaku zodiaku

Koniunkcja Wenus i Marsa – obok tego wydarzenia nie można przejść obojętnie. Wpłynie ono bowiem bardzo korzystnie na sprawy związane z miłością, uczuciami i czystą – fizyczną przyjemnością. Planety, które już niebawem połączą swoje siły, pomogą ci rozwiązać niektóre sprawy i kontynuować pewne znajomości. Ich taniec na niebie będzie także sprzyjał wszelkim romansom (tym przelotnym, jak również nie), miłosnym eksperymentom i odkrywaniu siebie (w tym swoich potrzeb). 

Spodziewaj się, że w ciągu nadchodzących dni będzie towarzyszyć ci silna potrzeba bliskości oraz namiętności. Nie hamuj swoich pragnień – to frustrujące, a jednocześnie – w tym przypadku – zupełnie bezcelowe. Lepiej wykorzystaj ten czas na dobrą zabawę, a także na budowanie relacji. Z drugim człowiekiem (np. twoim partnerem / twoją partnerką, jeśli jesteś w związku), jak również z samą sobą – swoim umysłem i swoim ciałem. Na pewno nie będziesz tego żałować. 

Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym horoskopie tygodniowym miłosnym na 12-18 lipca 2021 roku dla każdego znaku zodiaku. Sprawdźcie, co w miłości czeka poszczególne znaki zodiaku – kogo trafi przysłowiowa strzała Amora, a kto będzie musiał zmierzyć się z problemami natury uczuciowej? Co mówią gwiazdy?