Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Barana, przygotuj się na bardzo emocjonujący tydzień. Jak się okazuje, już niebawem zamkniesz pewien rozdział w swoim życiu uczuciowym. Jednocześnie poczujesz niesamowitą ulgę. Skup się na sobie, własnych potrzebach, a także ciesz się tym, co tu i teraz. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Urodziłaś się pod znakiem Byka? W takim wypadku w tym tygodniu czeka cię wiele wrażeń. Gwiazdy zapowiadają bowiem ognisty romans! Niezależnie od tego, czy jesteś singielką czy należysz do grona zodiakalnych Byków, które są w związkach, będziesz się świetnie bawić i poznasz siebie na nowo. Bardzo możliwe, że zapragniesz także zmian. Jesteś na nie gotowa?  

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Twój znak zodiaku to Bliźnięta? W takim razie czeka cię tydzień pełen dobrej zabawy i miłosnych uniesień. Na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Co więcej, poczujesz się bardzo atrakcyjna. A to m.in. dzięki osobie, z którą spędzisz najbliższe dni (to może być partner / partnerka, ale nie musi). Zachwyci się twoim wyglądem, poza tym będzie pod ogromnym wrażeniem twojej pewności siebie. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Czego w miłości mogą spodziewać się zodiakalne Raki? Gwiazdy nie mają zbyt dobrych wiadomości. Jeżeli to twój znak zodiaku, bądź gotowa na uczuciowe perturbacje. W trudnych chwilach przyda ci się wsparcie i towarzystwo najlepszej przyjaciółki, rodziny, a także wszelkiego rodzaju umilacze (np. pudełko ulubionych lodów i dobra komedia na Netflix).