Nie tylko Wenus jest w Lwie! Także Mars! Czy duet Wenus i Mars nie brzmi jak wymarzona para kochanków? Choć nie uważamy, że trzeba to tak dualistycznie rozgraniczać, i że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa, to na nas, kochanki i kochanków z planety Ziemia ta mitologiczna para działa znakomicie. Zwłaszcza na nasze letnie romanse! Czy już sama świadomość tego, że na niebie dzieją się choćby metaforyczne romansowe historie między planetami złączonymi w ognistym znaku nie działa pobudzająco?! Zarówno Wenus, jak i Mars w Lwie sprzyjają zabawie, flirtowaniu, uwodzeniu, czerpaniu z życia pełnymi garściami! Tak, lipiec 2021 zapowiada się wyjątkowo namiętnie! Cóż, Wenus i Mars to planety miłości i seksu.

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Baran

Gorący splot Wenus i Marsa w Lwie sprawi, że poczujesz wiatr w żaglach i zechcesz podbijać serca! Wykorzystaj tę energię drogi Baranie, nie wahaj się, poznawaj ludzi, pytaj, rozmawiaj, doświadczaj! Poczujesz, że żyjesz i na pewno pisane jest ci wiele znajomości, w tym ta, która zaowocuje romansem lub czymś bardziej poważnym! A jeśli nawet nie spotkasz TEJ osoby, to nie będziesz narzekać! Randki wejdą ci w krew i będziesz czerpać z nich prawdziwą frajdę. A czy jest lepsza pora na randkowanie od długich letnich wieczorów pachnących słodko?

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Byk

Co u Byków w lipcu 2021? Lato miłości! Wreszcie spotkają kogoś, o kim marzyli od dawna. Tak, Bykom pisana jest miłość, dużo uniesień, czułych słów. Nawet jeśli będzie to związek, który nie przetrwa lata, to i tak będzie przyjemnie. Jednak gwiazdy akurat tym dłuższym relacjom sprzyjają w przypadku Byków. A jeśli jesteście już  w związkach, to dobra wiadomość jest taka, że wasze uczucia odżyją. Tak, Wenus i Mars także wam przyspieszą krew w żyłach i nabierzecie ochoty, by rozniecić gasnący płomień w swojej relacji i odkryć partnera lub partnerkę na nowo. Warto wykorzystać tę szansę. 

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Bliźnięta

Bliźniaczko! Bliźniaku! To ten czas! Działaj! Mów, co leży ci na sercu! Odważ się powiedzieć swojej sympatii, że chcesz iść z nią na randkę, wino, spacer, lody... Że coś czujesz. Zagraj w otwarte karty zamiast wzdychać, miotać się. Na pewno będzie miło. Ale czy się uda - nie możemy zagwarantować. Do tanga trzeba dwojga, ale układ planet jak najbardziej sprzyja! I nawet jeśli twój crush nie czuje tego, co ty, nie będzie przekonany, to być może zechce spróbować spojrzeć inaczej na waszą znajomość. To co, piszesz tę wiadomość z propozycją spotkania? Niech będzie zabawna i na luzie, przecież potrafisz urzec!

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Rak

Tego lada poczujesz, że twój partner czy partnerka to naprawdę właściwa osoba, która potrafi wesprzeć cię i podbudować jak nikt. Zrozumiesz, że warto dbać o tę miłość i nie wzdychać za czymś innym - trawa u sąsiadów zawsze wydaje się bardziej zielona. Oczywiście w swoich fantazjach możesz mieć romanse i inne przygody, ale przestaniesz w prawdziwym życiu tęsknić za zmianą i zaczniesz doceniać to, co już masz i wkładać więcej energii w relację. A to z kolei zaowocuje pogłębieniem więzi, poczuciem bezpieczeństwa. Będzie się układało: i na co dzień, i w sypialni!

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Lew

Lato 2021 sprawi, że wrzucisz wreszcie na luz. Obowiązki mogą poczekać! Czas na przyjemności! Wyjdziesz do ludzi, przestaniesz odmawiać znajomym, poczujesz jak miło jest znów rozmawiać do późna w nocy, flirtować... Prędzej czy później to otwarcie się na świat i przyjemności skończy się spotkaniem kogoś, z kim będzie się chciało spędzać każdą chwilę! I jeśli się postarasz, dobrze to rozegrasz, przestawisz swoje priorytety, to ta relacja ma szansę przetrwać dłużej niż wakacje! Więc szykuj się na jesień, zimę, wiosnę pełne niesamowitej bliskości, której tak bardzo ci brakowało, choć drogi Lwie, zdawałeś się to w sobie tłumić.

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Panna

Panny, które znalazły miłość, poczują, że lato sprzyja poluzowaniu więzi. Cóż, może pojawić się zazdrość. Ale warto się zastanowić, czy jest o co się dąsać, zatruwać sobie myśli? Może lepiej odkurzyć swoje znajomości zaniedbane po zachłyśnięciu się nowym uczuciem, zatęsknić nieco. Popisać pikantne wiadomości, poplanować schadzki. Tak jak na początku. Wbrew pozorom letnie rozrywki, wyjazdy, rozłąki wcale nie muszą oznaczać osłabienia miłosnego i seksualnego żaru między wami. Wręcz przeciwnie! Oby tylko negatywne emocje nie wzięły góry nad erotyczną wyobraźnią.

Zobacz także:

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Waga

Z kolei Wagi zbyt mało uwagi w lipcu będą przykładały do swoich partnerek/partnerów czy szukania nowych romansów. Ważny jest balans. Aby pod koniec lata nie okazało się, że chłopak czy dziewczyna już nie jest zainteresowana kontynuowaniem relacji z nami. Albo że w sumie to brakuje nam uniesień, a przecież lato było idealne, by odpalić jako samotna Waga aplikację randkową czy rozejrzeć się wokół. Tylko czasem trzeba wyjść z komfortowego kręgu przyjaciół i znajomych, przełamać się, poznać kogoś nowego. Albo pamiętać o randkach ze swoją partnerką czy partnerem. Nikt nie lubi przecież być zaniedbywany! 

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Skorpion

Szukasz, szukasz i nie możesz znaleźć! Cóż, może pora zredefiniować swoje wymagania wobec partnerki czy partnera? Zrozumieć, że ideały nie istnieją? Nie zniechęcać się po pierwszej randce, nie oceniać po pozorach, ale sprawdzić, co się kryje głębiej w drugim człowieku? Hej, pierwsze randki często bywają krępujące, powie się coś nie tak, dziwnie zachowuje! Pierwszy seks też bywa nieudany. Ale warto się zastanowić, czy faktycznie było tak źle? Może warto dać drugą szansę znajomości, zwłaszcza jeśli po drugiej stronie jest chęć jej kontynuowania? Skorpionie! Trochę więcej otwartości! A przeżyjesz to lato miłości, o którym tak marzysz!

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Strzelec

Wenus z Marsem sprzyjają także osobom spod znaku Strzelca - sercowe przygody gwarantowane! Otwórzcie zatem oczy i serca! Tuż za rogiem kryje się ktoś (a może już znasz tę osobę, ale nie przyszło ci do głowy, że będzie wam dobrze razem w bardziej erotycznym kontekście?!), z kim świetnie minie letni czas! Długie spacery, wypady za miasto, a potem eksperymenty w sypialni! Czas na eksplorowanie lata pod wieloma względami!

 

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Koziorożec

Niektóre Koziorożce są poobijane po nieudanych relacjach. Oczywiście warto sobie dać czas, niech pogoją się rany, nie ma co rzucać się desperacko w nowe relacje bez zastanowienia. Ale kto powiedział, że nie można swobodnie randkować, testować. Oczywiście warto zaznaczyć, że nie szuka się niczego poważnego, jeśli tak jest. Szczerość i otwartość to podstawa w relacjach międzyludzkich. I nie warto z nich rezygnować. Bo tego lata Koziorożce mogą przeżyć wiele uniesień w niezobowiązującym układzie. Będzie co wspominać w długie jesienne wieczory!

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Wodnik

Wodniki będą się opierały miłosno-romansowej sile planet w Lwie. Zobowiązania zawodowo i prywatne będą zdawały się ciążyć i nie dawać przestrzeni na to, by korzystać z życia. Ale lato tak szybko mija! Być może uda się coś poprzesuwać? I wyjechać na weekend z ulubioną osobą, kiedy będzie można poświęcić czas sobie nawzajem, rozpieszczaniu się, karmieniu zmysłów... A jeśli jesteś Wodniczką czy Wodnikiem żyjącym w pojedynkę, to też sobie nie żałuj przyjemności! Zrób weekend dla siebie, blisko natury, czule eksploruj swoje ciało! Wszystko inne może poczekać. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by nawiązać romans, ale to wymaga trochę starania. Ale dla chcącego...

Horoskop seksualny na lipiec 2021: Ryby

Rybom szykuje się relacja pełna wzlotów i upadków. Nudy nie będzie, raczej emocjonalny rollercoaster. Uniesienia i nieporozumienia. Upojne chwile i sprzeczki. To może mieć swój urok, być pociągające, a nawet podniecające, byle nie przesadzić i powiedzieć stop zawczasu! I znaleźć być może kogoś innego, odetchnąć z ulgą. Lato wcale takie krótkie znowu nie jest.