W tym tygodniu, a konkretnie 20 października dojdzie do pełni księżyca w znaku Barana. To wyjątkowe zjawisko z całą pewnością wpłynie na życie prywatne i zawodowe poszczególnych znaków zodiaku. W jaki sposób? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w horoskopie tygodniowym na 18-24 października 2021 roku. Sprawdź, co mówią gwiazdy i przygotuj się do nadchodzących dni. 

Horoskop tygodniowy na 18-24 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Jak pełnia w Baranie wpłynie na Twoje życie?

Jak pełnia księżyca w znaku Barana wpłynie na twoje życie prywatne i zawodowe? Spieszymy z odpowiedzią! To będzie bardzo intensywny tydzień pod względem emocjonalnym. Będzie intensywnie. Chwilami prawdopobnie też ciężko. Baran uderzy bowiem w twoje najczulsze punkty. Postaraj się mimo wszystko zachować kontrolę nad własnymi emocjami. Otwarcie mów o tym, co czujesz i czego potrzebujesz. 

Gwiazdy ostrzegają, że w związku z pełnią księżyca w znaku Barana w twoim życiu może pojawić się także strach (albo niepewność). Nie poddawaj się negatywnym emocjom. Znajdź w sobie siłę i pokonaj je, a następnie zawalcz o własne marzenia. Pomoże ci w tym Mars, który jest prawdziwym wojownikiem. 

To także dobry czas na przemyślenia. Zastanów się nad tym, co dobrego wydarzyło się w ciągu ostatniego roku, jak również które aspekty twojego życia (zarówno prywatnego, jak i zawodowego) wymagają dalszej pracy czy (mniejszych albo większych) poprawek. Następnie opracuj ewentualny plan naprawczy. Określ swoje cele. Dzięki temu twoje życie może zyskać zupełnie nową jakość.