W rozpoczynającym się właśnie tygodniu na pewno nie będziemy narzekać na nudę. Ba! Będzie on wyjątkowy, wręcz magiczny. A to ze względu na pełnię księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie już 20 września 2021 roku, czyli na przysłowiową chwilę przed równonocą jesienną. Jak wpłynie to na poszczególne znaki zodiaki? Na życie prywatne i zawodowe? Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy na 20-26 września 2021 roku dla każdego znaku zodiaku, aby poznać odpowiedzi na te (i inne) pytania. 

Horoskop tygodniowy na 20-26 września 2021 roku dla każdego znaku zodiaku

Przed nami ostatnia pełnia tegorocznego lata. Księżyc osiągnie maksimum swoich sił już 20 września 2021 roku. Nie ma wątpliwości, że poszczególne znaki zodiaku poczują jego (silny) wpływ. Uczucia i emocje wezmą górę nad zdrowym rozsądkiem. Uwolnisz kreatywność, poza tym zyskasz poczucie, że twoje marzenia naprawdę mogą się spełnić. 

Horoskop tygodniowy na 20-26 września 2021 roku – jak pełnia księżyca w Rybach wpłynie na znaki zodiaku?

Osoby, które urodziły się pod znakiem Barana, powinny otworzyć się na nowości, a także chętnie przyjmować rady czy wskazówki innych osób. Tym razem współpraca popłaci. Szczególnie w sferze zawodowej. Bliźnięta oraz Koziorożce mogą spodziewać się wielu sukcesów w pracy – gwiazdy mówią, że warto wykorzystać dobrą passę i czerpać z życia (zawodowego) garściami. Wodniki będą miały okazję do tego, by przekonać się, czym jest pokora. Drobne porażki się zdarzają. Poza to zaakceptować. Z kolei Wagi zyskają chęci oraz motywację do tego, by zmienić swoje nawyki. Być może to dobry czas na to, by popracować nad zachowaniem balansu między życiem prywatnym a zawodowym? 

Księżyc wpłynie również na zodiakalne Byki i Panny, a konkretnie: skłoni je do pewnych przemyśleń, szczególnie, jeśli chodzi o znajomości (które warto kontynuować, a których nie?) oraz na Lwy. Osoby spod tego znaku zodiaku powinny przyjrzeć się bliżej swojemu życiu prywatnemu i (ewentualnym) związkom. 

Przed Skorpionami dni pełne namiętności, a jednocześnie okazji do flirtu i dobrej zabawy – pełnia księżyca w Rybach będzie sprzyjała miłosnym eksperymentom w tym znaku zodiaku. Natomiast ci, którzy urodzili się pod znakiem Strzelca, skupią się na miłości do samych siebie. Nareszcie! 

Warto również wspomnieć, że zbliżająca się wielkimi kromami pełnia księżyca okaże się momentem przełomowym dla zodiakalnych Ryb. Osoby, które urodziły się 18 lutego a 20 marca, już niebawem przejdą niesamowitą przemianę. Należysz do tego grona? W takim razie twoje życie zyska zupełnie nową jakość.