Czytając horoskop tygodniowy na 25-31 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku można się dowiedzieć, jak obecny układ planet wpływa na nasze życie zawodowe i prywatne. A tym samym lepiej przygotować się do tego, co szykuje los. Sprostać wszelkim obowiązkom. Do tego wykorzystać możliwe okazje i przybliżyć się do wyznaczonych sobie wcześniej celów. Co się wydarzy w tym tygodniu? Sprawdź, co mówią gwiazdy!

Horoskop na 25-31 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Rozpoczynamy kolejny tydzień. Wszystko wskazuje na to, że nie on będzie należał do grona najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. A to ze względu na obecny układ planet. Słońce w kwadraturze z Saturnem może bowiem oznaczać, że już niebawem przyjdzie nam się zmierzyć z mieszanką (zarówno pozytywnych, jak i negatywnych) emocji oraz myśli. Co więcej, staniemy przed trudnymi, a zarazem ważnymi wyborami, z których konsekwencjami będzie się trzeba zmierzyć w przyszłości. Co więcej, mogą one wpłynąć nie tylko na życie osoby podejmującej dane kroki, ale również jej bliskich. Jak poradzić sobie z wewnętrznym konfliktem?

Gwiazdy radzą, aby (nie tylko) w tym tygodniu działać w stu procentach w zgodzie ze sobą. Nie warto zwracać uwagi na „dobre rady”, których (powiedzmy sobie szczerze) nie zawsze potrzebujemy. Lepiej słuchać swojego wewnętrznego głosu. Przeanalizować to, co dzieje się w tym momencie w naszym życiu i podjąć kroki, które mogą sprawić, że stanie się ono jeszcze lepsze i jeszcze piękniejsze. Poza tym warto zastanowić się nad własnymi potrzebami oraz oczekiwaniami – szczególnie w tych dziedzinach życia, które uważamy w danej chwili za priorytetowe. 

To nie wszystko. Wkraczając w ten tydzień, warto pamiętać również o tym, że mamy prawo do własnych emocji. Po pierwsze: do samego przeżywania ich (niezależnie od tego, czy są one pozytywne czy negatywne), a po drugie: do mówienia o tym, co i jak czujemy.