Rozpoczynamy kolejny tydzień. Dla kogo okaże się on pozytywny, a dla kogo trudny? Czego mogą spodziewać się poszczególne znaki zodiaku w życiu prywatnym i zawodowym? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te (i inne) pytania, nie mogłaś trafić lepiej. Oto horoskop tygodniowy na 27 września – 3 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Dzięki niemu lepiej zorganizujesz nadchodzące dni. 

Horoskop tygodniowy na 27 września – 3 października 2021 roku. Co się wydarzy? 

Czego możemy spodziewać się w tym tygodniu? Poszczególne znaki zodiaku będą musiały zmierzyć się z ostatnią Retrogradacją Merkurego w tym roku. Zjawisko w znaku Wagi, które właśnie się rozpoczęło i potrwa aż do 18 października 2021, niestety nie zwiastuje niczego dobrego. W związku z tym przygotuj się na nieoczekiwane zwroty akcji, wzloty i upadki (z przewagą upadków) w różnych sferach życia, na czele z miłością. 

Retrogradacja Merkurego w Wadze. Jak to zjawisko wpłynie na życie prywatne i zawodowe? 

Retrogradacja Merkurego w Wadze zdecydowanie nie będzie łatwy czas. Szczególnie, jeśli chodzi o miłość i uczucia, relacje oraz kontakty międzyludzkie. Powrócą do ciebie pewne tematy, które próbowałaś przepracować na przełomie wiosny oraz lata (gdy Merkury cofał w znaku Bliźniąt). Będziesz musiała zmierzyć się z nimi po raz kolejny. Czeka cię kilka niesamowicie ważnych, a zarazem trudnych rozmów, do których warto się odpowiednio przygotować. Otwarcie powiedzieć o tym, co czujesz, co jest dla ciebie ważne. Dzięki temu osiągniesz upragnione cele w kontekście relacji z innym ludźmi. Dotyczy to zarówno relacji zawodowych (np. problemów z szefem / szefową czy współpracownikami / współpracowniczkami), jak i prywatnych (kłopotów z partnerem / partnerką albo przyjacielem / przyjaciółką). 

Retrogradacja Merkurego w Wadze. Jak się przygotować?

Jak przygotować się Retrogradacji Merkurego w Wadze, która właśnie się rozpoczęła? Gwiazdy przypominają, że (nie tylko) w tym wypadku ważne jest odpowiednie nastawienie. Jak wspominałyśmy, nadchodzące tygodnie nie będą łatwe i przyjemne. Ale to dobra okazja do tego, by symbolicznie zajrzeć w głąb siebie i zacząć zwracać większą uwagę na swoje potrzeby. Możesz trochę zwolnić, a dzięki temu przyjrzeć się pewnym sprawom (albo po prostu spojrzeć na nie z innej – być może lepszej – perspektywy). To nie wszystko. Pamiętaj również, że to, czego doświadczysz między 26 września a 18 października 2021 roku, czyli podczas Retrogradacji Merkurego w Wadze możesz potraktować jako nowe doświadczenia. Lekcje, które pozwolą ci uniknąć pewnych błędów w przyszłości.