Czego możemy spodziewać się w (najbliższej) przyszłości? Na których sferach naszego życia powinniśmy skupić się teraz najbardziej? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć, czytając horoskop tygodniowy na 28 listopada – 4 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co mówią gwiazdy i zaplanuj odpowiednio nadchodzące dni. W tym tygodniu czeka nas m.in. najpotężniejsze zjawisko astrologiczne tego roku. 

Horoskop tygodniowy na 28 listopada – 4 grudnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Sezon Strzelca trwa w najlepsze. Ognisty znak zodiaku wprowadzi do twojego życia trochę pozytywnej energii i doda ci energii do działania. Powróci do ciebie poczucie, że to, co robisz, ma jakikolwiek sens. Początek grudnia 2022 zapowiada się intensywnie, dlatego jedno jest pewne: nie będziesz narzekać na nudę czy brak wrażeń.

Horoskop tygodniowy – Wenus w opozycji do Marsa w retrogradacji

Data, na którą warto zwrócić uwagę w tym tygodniu, to 1 grudnia 2022. Właśnie tego dnia Wenus znajdzie się w opozycji do Marsa w retrogradacji. Pierwsza z wymienionych planet ma ogromny wpływ na nasze relacje z innymi, jak również na finanse, o czym już niebawem nam przypomni. I to dosadnie. Właśnie dlatego gwiazdy radzą, by ciągu najbliższych dni zwrócić szczególną uwagę na wspomniane właśnie sfery i trochę o nie zadbać. Nie zapominaj także o budowaniu relacji z samą czy samym sobą.  

Horoskop tygodniowy – Słońce w jednej linii z Antaresem 

Dzień później, czyli 2 grudnia 2022 roku Słońce ustawi się w jednej linii z Antaresem. W związku z tym odblokowane zostaną niezwykle silne energie galaktyczne, które – promieniując na Ziemię – podniosą nasze wibracje. To jedno z najsilniejszych zjawisk, a jednocześnie niezwykle wyjątkowy czas w roku. W końcu Antares jest miejscem spoczynku dla dusz, które opuściły ziemskie wcielenia i są w drodze do, nazwijmy to, wyższych wymiarów, poza tym jest silnie połączony z sercem. Właśnie do niego celuje Strzelec. Słońce pozostanie na równi z Królewską Gwiazdą Antares przez około dwa dni. 

Horoskop tygodniowy – retrogradacja Neptuna dobiega końca 

Co więcej, 4 grudnia 2022 roku zakończy się trwająca ponad pięć miesięcy retrogradacja Neptuna, który panuje nad naszymi marzeniami, wpływa na naszą wrażliwość, a także na zdolności odczuwania. Pozwala nam głębiej doświadczać tego, co dzieje się wokół nas. W tym tygodniu warto skorzystać jeszcze z jego mocy i rozwinąć swoją kreatywność. 

Koniec roku to czas wszelkich podsumowań. Choć atmosfera zbliżających się wielkimi krokami świąt zdecydowanie temu nie sprzyja, warto zatrzymać się na chwilę (albo chociaż zwolnić) i przeanalizować ostatnie 12 miesięcy. Jednak nie bądź dla siebie zbyt surowa lub surowy. Poszukaj zrozumienia nie tylko dla innych, ale również dla własnych działań i podejmowanych decyzji.