Za nami dopiero kilka odcinków Hotel Paradise 2. Nie mamy jednak wątpliwości, że w tej edycji będzie dużo się działo, nie zabraknie gorących momentów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. A to m.in. dzięki uczestnikom, którzy zaraz po zameldowaniu się w luksusowej willi zaczęli zawierać sojusze, kombinować i flirtować. Niektórzy przyjechali na wyspę Bali w poszukiwaniu prawdziwej miłości, inni otwarcie przyznali, że wzięli udział w programie telewizyjnej Siódemki, bo zależy im na dobrej zabawie oraz pieniądzach. Są z kompletnie różnych światów, ale łączy ich jedno – chęć wygranej. A czym zajmowali się, zanim trafili do Hotel Paradise 2? Jak wyglądali kilka lat temu? Możecie być zaskoczeni, bo niektórzy bardzo się zmienili.

Hotel Paradise 2 – uczestnicy. Jak wyglądali, zanim trafili do programu?

Jeśli chcecie lepiej poznać uczestników Hotel Paradise 2, to koniecznie zajrzyjcie na ich profile na Instagramie. Część mieszkańców luksusowej willi na słonecznym Bali zdecydowało się na uprywatnienie swoich kont w popularnej aplikacji. Inni natomiast regularnie publikują zdjęcia i wideo, a tym samym zdradzają pewne informacje dotyczące ich życia prywatnego.

Najpopularniejszą uczestniczką Hotel Paradise 2 jest Magda Jankowska – influencerka, która na Instagramie posługuje się nickiem @madziiex. Jej profil obserwuje blisko 300 tysięcy osób. Wśród zdjęć i filmów, które zamieszcza w popularnej aplikacji, dominują selfie oraz zdjęcia typowo lifestyle’owe. Pierwsze posty pochodzą z 2016 roku. Uczestniczka przeszła ogromną metamorfozę na przestrzeni ostatnich lat. Jakiś czas temu przefarbowała włosy na platynowy blond – nowy kolor włosów całkowicie odmienił jej wizerunek.

Monika Brzyśkiewicz od lat jest wierna ciemnym odcieniom brązu na włosach. Właścicielka salonu kosmetycznego publikuje posty na Instagramie od 2015 roku. Najchętniej „wrzuca” selfie, na których może zaprezentować makijaże swojego autorstwa, a także zdjęcia z podróży. Z Instagramu Moniki dowiadujemy się również, że uczestniczka drugiej edycji Hotel Paradise jest właścicielką dwóch piesków – Chanel i Layli. Co więcej, jej pupile mają swój własny profil na Instagramie.

Kamil Piórkowski najchętniej relacjonuje na swoim Instagramie podróże, na czele z tymi do odległych zakątków świata. Nie ma wątpliwości, że uczestnik Hotel Paradise 2 uwielbia odkrywać nowe miejsca. Bartek Graczyk także dzieli się z fanami swoją pasją. 22-latek interesuje się sportem. Wśród publikowanych przez niego zdjęć od lat dominują te z boiska, siłowni, w stroju do rugby albo z walk MMA.

Oczywiście nie zapominamy o Łukaszu Karpińskim, który przez wielu widzów jest uważany za postać dość kontrowersyjną. Jest bowiem bardzo pewny siebie, a sposób w jaki traktuje koleżanki z programu pozostawia wiele do życzenia. Na Instagramie obserwuje go ponad 26 tysięcy osób. Łukasz wygląda na bardzo pewnego siebie. Nie ma wątpliwości, że jest dumny z efektów, jakie udało mu się osiągnąć na siłowni. Z Instagramu uczestnika Hotel Paradise 2 dowiadujemy się, że potrafi tańczyć i kiedyś zajmował się tym na poważnie – zwróćcie uwagę na jego zdjęcia na Instagramie z 2013 roku.

Zdjęcia uczestników Hotel Paradise 2 sprzed lat możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. Kto waszym zdaniem zmienił się najbardziej?

Zobacz także:

Hotel Paradise 2 – uczestnicy. Wiemy, kto wystąpi w drugiej edycji programu i mamy zwiastun >>>