Program Hotel Paradise okazał się telewizyjnym hitem wiosny 2020. W związku z tym wiele osób z całą pewnością ucieszy fakt, że Siódemka przygotowała także drugą edycję gorącego show. Jej start zaplanowano na 31 sierpnia 2020 roku, czyli na dziś! Jesteście gotowi do powrotu na słoneczne Bali? Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka Hotel Paradise 2 zdradzamy, kto wystąpi w programie. 

Hotel Paradise 2 – uczestnicy

Kto wystąpi w Hotel Paradise 2? Nazwisko pierwszej uczestniczki poznaliśmy w połowie sierpnia. Jak się okazuje, o miłość i pieniądze powalczy m.in. Magda Jankowska, czyli 24-letnia influencerka z Białegostoku. Na Instagramie obserwuje ją ponad 270 tysięcy osób, a część fanów z całą pewnością kojarzy ją z innego programu telewizyjnego. Osiem lat temu Magda Jankowska wzięła bowiem udział w programie Bitwa na głosy realizowanym przez TVP 2. Razem z drużyną Janusza Panasewicza zajęła wtedy czwarte miejsce.

Kilka dni później poznaliśmy kolejnych uczestników drugiego sezonu Hotel Paradise. W luksusowej willi na Bali zamieszkają również Dominika Konował i Ivan Yevtushenko. Dominika ma 24 lata i na co dzień mieszka w Poznaniu. Jest managerką studia tatuażu w stolicy Wielkopolski. Z kolei Ivan niedawno skończył 23 lata. Pochodzi z Ukrainy, ale już od kilku lat mieszka w Polsce. Pracuje w branży nieruchomości.

Natomiast 21 na oficjalnej stronie internetowej TVN pojawiła się wizytówka kolejnego uczestnika. Już 31 sierpnia na ekranie zobaczymy Łukasza Karpińskiego, czyli 24-letniego trenera personalnego i dietetyka z Warszawy.

Odliczając dni do premiery, telewizyjna Siódemka regularnie ujawniała kolejne nazwiska uczestników. W drugiej edycji show, które zostało zrealizowane na gorącej wyspie Bali jeszcze przed oficjalnym lockdownem, wystąpią również: finansistka Anna Matysek, która ma na swoim koncie m.in. udział w wyborach Miss, 25-letni Kamil Piórkowski - właściciel agencji eventowej, Bartek Graczyk, czyli zawodnik MMA i kucharz z Chorzowa, a także Monika Brzyśkiewicz - właścicielka salonu kosmetycznego.

Kto jeszcze wystąpi w randkowym show? Stacja TVN Siedem zdradza, że w premierowym odcinku Hotel Paradise 2 widzowie poznają aż dziewięciu uczestników. Wśród nich model, właściciel agencji eventowej, właścicielka gabinetu kosmetycznego, kucharz i zawodnik MMA, menadżerka studia tatuażu, trener personalny i dietetyk, finansistka, agent nieruchomości oraz influencerka. Są kompletnie różni, ale łączy ich jedno - chęć wygranej w programie. Czy podczas pobytu na Bali będą szukać prawdziwej miłości? A może skupią się tylko na pieniądzach? O tym przekonamy się już niebawem! Oficjalne zdjęcia kilku uczestników Hotel Paradise 2 możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. Poniżej znajdziecie natomiast oficjalną zapowiedź nowej edycji programu. Zapowiada się naprawdę gorąco!

 

Zobacz także:

„Too Hot to Handle” to nowy hit Netflixa. Coś dla fanów „Love is Blind” i „Hotel Paradise”! >>>