Fani Hotel Paradise doczekali się. Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu randkowego show już dziś o godz. 20:30. Emocjonujące zmagania singli o miłość oraz (co dla niektórych uczestników zdecydowanie istotniejsze) 100 tysięcy złotych będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie telewizyjnej Siódemki oraz w sieci - na player.pl.

Nie możesz się już doczekać gorących doniesień z planu programu? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Jeszcze przed oficjalnym startem show poznaliśmy szczegóły dotyczące pierwszej eliminacji. Jeśli więc nie chcesz sobie psuć niespodzianki, to nie czytaj dalej.

Hotel Paradise 3 – kto odpadł jako pierwszy?

Jeśli zaliczasz się do grona tych, którzy lubią spoilery na temat Hotel Paradise, to jesteś teraz we właściwym miejscu. Znamy już bowiem ważny szczegół dotyczący pierwszej eliminacji w trzecim sezonie.

Klaudia El Dursi postanowiła zaspokoić ciekawość najbardziej niecierpliwych fanów hitu TVN 7 i ujawniła, jakiej płci jest osoba, która jako pierwsza opuściła rajską willę na Zanzibarze.

- Myślę, że mogę to zdradzić. Jako pierwszy odpadł chłopak - poinformowała prowadząca w rozmowie ze słynnym już lektorem Hotel Paradise.

Zobacz, jak prezentują się uczestnicy wiosennej edycji programu już teraz w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Hotel Paradise 2 – finał. Kto wygrał i co działo się w ostatnim odcinku programu?

Zobacz także: